Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Ha, ha, pa on i još neki više urlaju i luduju kad Partizan da gol zvezdi nego što ja to činim! Svaka čast!
Lepo je imati u ekipi momke koji Partizan ne shvataju samo kao neki običan posao, dođeš, odradiš, umeš novac, odeš kući...nego...Partizan shvataju kao emociju! :icon-biggrin:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Samo sam čekao da se pojavi Bambi od nekud...
Bambi Tošić, ili neki drugi od Bambija...? (Bambi Dizni, Bambi Plazma Požarevac, Bambi na ledu Sadik...?)
Mis'im, Bambi Toške je već imao debi na filmu (film ,,Ekipa,,), tako da... :D

E, a sad, jeste mali off, ali fudbaleri su nam stvarno ,,face,, - jes, odigraju oni neke utakmice i lošije nego što bismo mi hteli, znaju i da kiksnu, znamo i da primimo gol baš kad ne treba, ali - kako su samo prirodno talentovani za ono fotografisanje novogodišnjih razglednica - SVAKA ČAST!

Od bivše mi mladosti (možda čak i od detinjstva a ne mladosti) pa na ovamo, retko ko mi je doneo tako neku iskrenu novogodišnju čaroliju...

Nije ovo prvi put da nam fudbaleri idu u manekenske ,,vode,, i - uvek im je baš dobro išlo, a trener nam je već i ozbiljan glumac u pozorištu, tako da...ni neki sledeći filmovi ili serije, možda im i nisu tako daleko... :D
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Битно је то што на терену нису манекени и боре се право Гробарски.
Ваљда се довољно изманекенишу ван терена, па немају ни потребе. :D
 

choda_

Početnik
Учлањен(а)
23.07.2019
Порука
27
Reaction score
55
Локација
Novi Sad
Duljaj - pomocni u Sevastopolju i Sahtjoru, fantastican potez. Uz Djumija, najiskusniji u stabu
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Tokom zimske pauze idemo u Dohu na turnir.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Sto kaze jedan drugar sto igra za Ns kurvu, dok je pickousti na vlasti nista necete osvojiti. ,"bolji ste od njih za 30%"
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.593
Pa ne, nego ne razumem čemu čuđenje kada je KK u pitanju, a za gospodu iz FK je u redu.
Ne mislim sad na ovu situaciju sa Trinkijem, nego generalno, zahvaljuju se i Ostoja i Vazura i, sve je to isti kurac, a neki kao da namerno to ne žele da shvate.. To "neki" se prvenstveno odnosi na debile sa tvitera.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.278
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nije to samo na tviteru, ima i ovde, kao zamera se nešto a onda "za razliku od onih u KK/FK, ovi bar ovo, ono.."

Ma lepio bih ban iste sekunde, govno je govno, nema ali, džabe im "parfem".

Nebitno da li je bot u pitanju, ili samo glup.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.805
Локација
Nedodjija
Takodje i VKP, svi smo znali ciji kadar je ona tatjana, pa nakon onog zahvaljivanja se bacalo drvlje i kamenje..

samo FKP je aboliran, samo oni ne trpe nikakve kritike i prozivanja... pa od kad smo poceli da dvojimo klubove?!?
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ali ko pravi razliku izmedju naprednjaka u kk,fk, vk i svakoj drugoj upravi naseg JSD-a? Barem se ovde stalno isticalo da su to ista govna. Sportski sektor je uvek imao nasu podrsku i zato su oni znali da nas razocaraju. Ali uprava? Pa od tih kretena nikada nista nismo ni ocekivali.
 
Последња измена:

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Zasto spinujete?

Ovde niko ne opravdava vazuru i niko ne misli da je dosao da vrati Parzizan na pravi put, pa nema ni potrebe da se po stoti put pise da je sns govedo.

Za ostoju ocigledno ima potrebe, jer i dalje ima ljudi koji misle da ostoja trpa svoje pare u klub s ciljem da sjebe sefovu kurvu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.805
Локација
Nedodjija
epa Luka, pravi se, zato sam ljut i zato sam poceo celu ovu diskusiju..

vec duze vreme ide prica, Ostoja javio da je smanjio dug, a papiri pokazuju da se dug nije ni pomerio, ni navise, ni nanize.. (pljuje se na sve strane)
FKP objavi da je dug povecan za par miliona, niko ni da zucne, eto Ostoja je slagao, oni bili transparentni.. more mrsh!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Spejs, mislim da gresis. Barem kada je u pitanju u forum. Sta ljudi pisu po drustvenim mrezama stvarno ne znam. Mozda si stekao takav utisak zato sto ljudi nemaju vise ni snage da komentarisu trio VVV. A Mijailovic kada je dosao, odmah je krenuo da prica o skupim strancima, trofejima, Areni... Sta se promenilo u medjuvremenu pa su se ljudi razocarali ne znam. Ja mu nisam verovao ni kada je dosao ni sada. Za Vazuru mislim da nema potrebe da pisem. On barem ne krije da mu je najvece razocaranje nakon ispadanja iz Lige Evrope to sto smo uskraceni za novac.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.805
Локација
Nedodjija
Naravno da ne mislim na forum, mi se ovde dugi niz godina i vec za neka odredjene stvari imamo neko zajednicko misljenje..

Govorim o grupama koji namerno vrse propagandu, o izlaganju Pantica, profe, Tegija, pa i odredjenih grupa na tviteru, instagramu i fb..
Trenutno je veci rat izmedju botova FKP i KKP, nego li izmedju frakcija na tribinama..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top