Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova
1) новинар (притом навијач партизана) заказује интервју са Дулом Вујошевићем
2)Вујошевић пристаје
3)Новинар напомиње да пошто ради у (полу или скроз) државном медију неће моћи да објави неке дијелове интервјуа
4)Вујошевић пристаје
5)Интервју излази а Вујошевић се онда жали опозиционим медију (у овом случају Данасу) да је цензурисан иако је ПРИСТАО да дијелови интервјуа не изађу.

И вама је ово ок и није јадно? :clap
A kako ti znaš, da je sve bilo tako kako si napisao? Šta, ako su imali malo drugačiji dogovor, ili je Dule ipak bio izigran? Ne krivim novinara.... Ali, ipak je novinarstvo u Srbiji, jedna sns mašinerija. A zna se, da Dule mnooogo smeta ovim... ajde blago rečeno da kažem 'zlikovcima' na vrhu. I sad treba da se okrenemo, ili da ne verujemo čoveku, koji je toliko trofeja i radosti doneo Crno beloj familiji?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Da, tek 5. mesto ponajvise zahvaljujuci tvom ljubimcu koji je bio medju najgorima.
Ozbiljni igraci uzimaju titule (vidi pod mark gasol), ozbiljni igraci ne cascavaju prisustvom (vidi pod Dule Vujisevic), cirkuzanti igraju za zabavu u napadu dok im u odbrani prolaze svi koji to zele, a i oni koji ne zele, dovoljno samo da pogledaju kos.

Ok.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Lik od prvog upisa ovde vredja Duleta, na nacin kako to rade najgore cigansture, koristi za to svaku priliku ili "polupriliku" krijuci se iza nekakve zatucane ideologije, zbog koje mu je od strane moderatora i "oprosteno" jer eto imamo pravo na svoje misljenje, na razlicitost...
Meni je lako, ide na ignore, ali zasto se to dozvoljava ne znam...
A sto se "debelog" somborca tice, on ni u Somboru nije najbolji, bez ikakve dileme.
Član je sankcionisan! Postoji tema Pitanja za ovakve rasprave.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Dule je jedna od najvećih legendi sportskog društva Partizan u njegovoj istoriji i to će tako ostati.. Sa svim svojim greškama kojih je naravno i on imao i dalje ne razumijem da neko njega pljuje a navijač je Partizana..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
....

Glede novinara i tog naziva groblje...
Ja na juznu tribinu nisam isao od 2003 godine, redovno do 1998, a posle samo na derbijima, ali bar do tada, nikad se nije desilo, a da sam ja cuo, da neko od vodja (uglavnom bio Cegi), povede navijanje sa Ajmo groblje.
Obicno su nas tim epitetom castili gradjevinci sa severa cmare. Posto u periodu nakon 2003 nisam u toku sa zbivanjima i trendovima na jugu sto budi se iz principa, moguce da to vise nije pogrdan naziv za nas.
 
Последња измена од уредника:

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.280
Локација
Brdo Banovo
Jedna navijačka grupa mu ne može oprostiti što ih je kritikovao zbog prekida utakmice, svojevremeno.

Nije samo u pitanju bio prekid utakmice, bila je i neka nepotrebne izjave i samog Duleta.
Greske u svakom slucaju prekidanje utakmice( ako se secam, Cibona u pitanju) ali i reference iz "Kuma".
Bilo,proslo..nema tu nista za >ne moze oprostiti<
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
@boksa
Pavle se javno izjašnjava kao Radovac
Nisam znao da si putovao u Rumuniju :p
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Posto u periodu nakon 2003 nisam u toku sa zbivanjima i trendovima na jugu sto budi se iz principa, moguce da to vise nije pogrdan naziv za nas.
Јесте оф, али знате како је...оно што некад важи после не важи, итд...

А улазим у тај оф, јер ја сам један од ретких матораца овде који памти да је надимак ,,гробари,, некада заправо био права увреда на наш рачун, исто као и ,,цигани,, на њихов...а ето сад, а и неким деценијама уназад, кад си ,,гробар,, то је не само сасвим уобичајени назив, него чак и као нека част...

,,Гробље,, је додуше много ређи надимак у употреби од надимка ,,гробари,, и у неком периоду је ваљда и он био нечија увреда, али, некад баш и није...
Ајд да кажем, осамдесетих, ваљда, излазе наши фудбалери на ЈНА из оног чувеног тунела, и неко се од наших навијача продере: Ааајмооо Гроообљееее!
Сви се смејемо и аплаудирамо нашима - схватамо то као зајебанцију на сопствени рачун, али не као увреду...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.819
Локација
U Kinšasi
Jebote, covek se izjasnjava kao radovac. Kakav mozak. A za koga navija u kosarci?
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
@boksa
Pavle se javno izjašnjava kao Radovac
Nisam znao da si putovao u Rumuniju :p

pa kad debil hoce da bude dobar sa svima na tw pa glumi neku objektivnost :D cuo sam odavno da je on stvarno isao na Radove utakmice kao klinac, mnogo sulude stavove i interesovanja ima :D
ih, ja da sam isao Dule i ja bi se tamo samo svadjali na krv i noz....zna se da se ne volimo ni po kom osnovu osim kosarkaskog terena, datira jos od pre pojave Cokija i Psiha...stara dobra vremena ja vam pricam da KKP poslovanje nista zivo ne valja, vi podrzavate Psd kako nam ne treba marketing :D
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Kasni sam se priključio temi, ali neki ljudi ovde vrše nebitnu prepirku oko uslova intervjua. Vi kapirate da apsolutno ništa nisu objavili vezano za Firera? Dakle nisu deo isekli, već SVE. To su govna za mene, bez trunke ličnog dostojanstva i novinarskog profesionalizma.

Manite se glupih stavki. Svaka reč koju je Dule izgovorio je apsolutno tačna, a istovremeno mi je drago i žao zbog toga. Drago mi je što su budale bile dovoljno glupe da cenzurišu jer su po prirodnom postulatu stvari stvorili kontra-efekat a žao mi je što nije bio još oštriji i bezobrazniji prema usnatom bolesniku, jer on zaslužuje da bude pregažen kao najveće govno u istoriji ovog naroda (što fakat jeste).

Ne postoji jedan logičan argument zašto neko ne bi bio na Duletovoj strani. Tačka.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Pročitao sam sa uživanjem intervju Generala i odgledao snimke razgovora.

Pročitao sam i diskusiju ovde tim povodom i imam par zapažanja,

Prvo i očigledno je da smo svi prihvatili da je nesloboda štampe naša realnost i to u meri da nam je to postalo sasvim normalno. Katastrofa.

Drugo, možda i jeste novinar rekao Duletu da ne može sve da objavi, ali se Dule nigde nije obavezao da to ne komentariše. On shvata ograničenja novinara, ali to nisu ograničenja koja se odnose na njega.

Treće, Dule svojim komentarom ne kritikuje novinara već urednitštvo i uređivačku politiku jer se cenzura tu dešava i novinar nema ništa sa tim, osim eventualno što je mogao da se usprotivi i da zabrani da se njegov autorski rad - intervju sa legendom srpske košarke cenzuriše, ali je to ovde naučna fantastika i opet, Dule nema ništa sa tim.

Njegov intervju, njegov komentar. Tačka.
 
  • Like
Reactions: BaX

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Top