Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
monSi, prijatelju, ni ne mislim na ljude iz unutrašnjosti, ja se vama svima divim i to uvek naglašavam, ovo se odnosi na ljude odavde, iz Beograda. Prvo, biraju se utakmice i protivnici a drugo, izlazi se pre kraja, jbg, o tome pričam, drugim rečima, postajemo samo bleda senka navijača od kojih se tresla Evropa, o ovom našem tužnom regionu da i ne pričam...

Pa normalno da smo postali bleda senka kad se sedi, u Pioniru je to bilo nezamislivo. Ne idu sedenje i pritisak na sudiju i protivnika nikako zajedno
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Simpatizer, ti, očigledno, ne kapiraš ni suštinu ni ono šta ja pišem, da li imaš neki problem u vezi sa nečim što smatraš da pripada vama muškarcima a ne i ženama, to ne znam (a i ne zanima me) ali da debelo mašiš poentu cele ove priče, mašiš...
Stojanče, mi kad bismo ostali kod kuće, em bi Klub bio uskraćen finansijski em bi ih na utakmicama bilo po 100, 200 otprilike...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
@Simpatizer
Ne vidim šta te zaustavlja da zviždiš u sedećem položaju.
Što se tiče burgera i hotdogova, ja npr. volim da gledam zagrevanje, pa ne znam zašto bi bio problem da povećam sebi užitak nekom brzom hranom. Treba da postoji opcija, niko ti ne stavlja ništa u usta niti ti vadi pare iz džepa.
U Pioniru se, između ostalog, često nije sedelo jer nije bilo fizički moguće.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
U vezi stajanja - sedenja, ne znam, istina je negde na sredini.

Ja poslednjih godina uzimam parter, što zbog klinaca i "komfora", što zbog želje da ne budem sa "najvernijima", a jednostavno ne mogu da sedim, neće dupe na mesto, plus imam trip da ću stojeći više "pomoći", nego sedeći (ne samo na košarci, nego i na fudbalu i po nekom vaterpolu).

E sada, u Pioniru to nije bio problem, ne smetaš nikome, plus niko i nije sedeo, barem ne u parteru 4.

U Areni druga priča, svi sede i ne možeš da budeš indijanac, ali parter u Areni je ubedljivo najgora i najniža pozicija za gledanje, ništa se ne vidi. Tako da mi je bilo zadovoljstvo što smo prestajali u sredu.

Svako ima pravo da dobije, za svoje pare, ono što je platio, tako da u potpunosti razumem ljude koji hoće da sede, ali nikako se ne mogu na to navići, niti složiti s time.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Meni je iskreno sad i žao što spomenuh, uopšte, tog lika što je stajao... Poenta nije ni sedenje ni stajanje, i ja stojim i imam osećaj kad treba psovati, da zviždim ne umem, jbg, ali kad je na terenu sve ok, u smislu da ne mora da se istog trena jebe majka redom sudijama i kome već, onda ustati i stajati sam, prekrštenih ruku i smetati ostalima a pritom bezobzirno i bezobrazno pokazivati na monitor, e pa izvini ali jedi govna i namaži se njima - muža i mene karte koštale 200€ i sad će balavac da mi pokazuje da gledam monitor?! Nećeš ga majci!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Kad smo kod stajanja i da se spomene tradicionalno zauzimanje numerisanog mesta i svakog drugog mesta u okruzenju na iole posecenijoj utakmici, ako se ne dodje ranije :D

Prvi ne volim kad krenu babe u autobusu ili neko u hali da zagledaju numeraciju, ukoliko ima mesta, ali da vazda neko sa kartom za nivo 400 meni dole sedi na mestu - ne ide.

Primetih da redari ogradjuju ,,superior'' deo. Elita, sta li :D. Izgleda je poruka da se da veca lova dogodine.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Kako neko sa kartom za nivo 400 uopšte može da uđe dole?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Može zato što nema fizičkih prepreka a nema ni dovoljno ljudi, koji bi ih usmeravali... Drugar mi radi kao redar pa mi je on pričao, nije ni njima lako da sve to odrade. Ja ne kapiram drugu stvar - kupio si kartu, nebitno za koji deo, znaš da su mesta numerisana, i k'o pravi, sam sebi izabereš mesto, umesto da sačekaš da vidiš da li će neko sa regularnom kartom za to mesto, doći na utakmicu, pa onda ako ne dođe, ok... Već sam bila u situaciji da dignem dva bizgova sa naših mesta...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.385
Reaction score
4.307
E sad vidim da je spomenut superior... realno svake godine, jos od 2006 godine uzimam sezonsku (a realno poslednjih deset godina sam mogao da uzimam besplatne karte preko svoje kompanije). E pa sad, veliki deo mesta na superioru nema predvidjena mesta, koja su uklonjena i stavljene su umesto njih stolice na rasklapanje, koje zbog neke sipke ne mogu da se stave do kraja i skoro da ne moze normalno da se sedi... pisao sam u klub ali su me strucnjaci ladno iskulirali... napredno...od sledece sezone idem lepo besplatno preko kompanije a novac za sezonsku posle 14 sezona od mene videti nece...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Znaci, u pioniru su svi svo vreme stajali i niko nije sedeo?
Sad vecina sedi, pa nema pritiska?
Nije do organizovanih/"najvernijih" kojih ne moze da se skupi saka jada, pa makar iz principa jedine prave ispravne price?
I posle neko ovde prica o vojsci i kako ono sto vidis tamo ne vidis nigde u zivotu :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top