Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Da ga prodamo i sav novac uložimo u pojačanja opet ne bi bili prvi ni u sledećem prvenstvu zbog kriminalaca u FSS i sudijskoj organizaciji. Treba sačekati, on će još puno da napreduje a valjda će i sekta jednom da pukne.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Videcemo kako ce se sve ovo zavrsiti, jer mnogo mutne stvari se desavaju unutar i oko kluba, da bi se covek opustio, i pomislio da konacno nas klub izlazi iz blata, ali cinjenica je da se lepe stvari desavaju u klubu u zadnje vreme.

Zapravo, hteli mi to da priznamo ili ne, i koliko god ja licno voleo da politicki kerovi, koja nam svaka jebena vlast gura u klub, odjebu jednom za svagda, ova uprava radi sve ono sto smo trazili od svih predhodnih uprava.

Imamo autonomiju sp sektora o kome je Savo juce pricao, a Iliev ranije.
Igraci se ne prodaju na prvu ponudu, ne prodajemo vise najbolje za bednih 5 miliona evra. Zapravo dosli smo u situaciju da sa prodajem jednog igraca mi obezbedimo godisnji budjet, sto donosi brdo drugih povolnosti.
Ne racunajuci ovu zadnju ponudu za Stevanovica, mi smo u ovom pr roku odbili nekih 20 mil evra, sto je bilo naucna fantaska do sada. Mnogo vise para se ulaze u igracki kadar.

Sve ovo ukazuje da smo na dobrom putu. Ostaje samo da vidimo dali ce nas pustiti da stignemo do cilja.

Puna podrska Ilievu i Milosevicu, ocekujem od njih da u narednih par god. stvore od Partizan respektabilan klub u evropske okvire.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ovako su se za Babovića tukli Inter i Juve za 10 miliona (ondašnjih) a Vukčević bio još veći talenat ( i igrao nešto) on završio u Saturnu a Babovićeva karijera je istorija...

To ne znaci da i jedan i drugi nisu bili talenti, pogotovo Simon.
Da je igrao na mestu spica i da se o njegovoj karijeri vise vodilo racuna, mogao je igrati gde je hteo.
Nijedan talenat nije garant vrhunskog igraca, ali je preduslov.
Kao sto nijedan decak od 17 godina ne moze biti igrac danas.
Filip Stevanovic jeste top talenat, zato se i spominju cifre od10-15 mil, ako postane igrac u skladu sa svojim potencijalom, vredece 6 puta vise.
Za razliku od gore pomeutih, rekao bih da svi nasi danasnji telenti imaju i glavu, made ne mogu da tvrdim jer nikog ne poznajem licno, ali vidi se to.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Istina, vise ne delujemo kao buvlja pijaca, al taj iskorak ne bi trebalo da se svede na teznju ka "exkluzivnom" lokalu u trznom centru.
 

Nervozni poštar

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2019
Порука
21
Reaction score
30
Локација
Novi Sad

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.209
Reaction score
7.000
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Jako bi mi bilo krivo da sada prodamo Stevanovića (ukoliko su tačne sve te cifre od oko 15m koje se provlače). Ali, opet sa druge strane, on koliko god dobro da odigra u, recimo prolećnom delu sezone, da li je realno da njegova vrednost poraste iznad nekih 15-20ak miliona? Mislim da nije, najviše zbog (ne)kvaliteta naše ling long lang leng lige, kako god se zvala.

Mišljenja sam da, ukoliko se razmatra prodaja, 15ak miliona je super, ALI uz OBAVEZNE procente od oko 15-20%. To bi bila više nego korektna prodaja, pa da vidiš kad ga ta Nica proda dalje za 50-60ak miliona, a nama pripadne još 8-10. E to bi bio pravi posao. Naravno, ukoliko bi uprava na pravi način usmerila tu lovu, sa godinama koje slede, neki naredni Stevanović, Pavlović bukvalno ne bi morao da ide dok ne odigra par sezona u prvom timu, znači otprilike ne pre 20. godine, kada talentovani igrači postaju zverine koje igraju u kontinuitetu.

Dolazimo u situaciju da imamo veliku šansu da u nekom narednom periodu potpuno rasteretimo dugovanja i znatno pojačamo igrački kadar, kao i organizacione strukture u klubu. Ipak, za to nam je pored sportskog sektora (koji super za sada radi svoj posao) potreban adekvatan, i pre svega mudar rad uprave, a svi znamo kakav je dosadašnji rad uprave na čelu sa VVV.
Nadam se da će pomenuta gospoda, ne samo početi razmišljati, nego i povlačiti adekvatne poteze zarad dobrobit našeg Partizana.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Jbg, ovo izgleda sve predobro, sve neke cifre 10-15 miliona, i neke od po 5. Da to pricaju ovi iz uprave odjebao bi ih, ovako ako Savo laze za njih onda je to dno. A Savi nekako za sada verujem, ali mi to sve izgleda nerealno. Ali videcemo, igraci iz naseg kluba imaju lepu reputaciju u Evropi, pa mozda i nije toliko nerealno. Za 15 miliona bih pustio bilo kog igraca, i onda ono glavno pitanje sto neko rece u prethodnim postovima, kome i gde ce ici te pare?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Sve to stoji. Ali znaju se naša očekivanja. Ako si ti rekao da je dug oko 25 miliona, a mi iz dva transfera obrisali, to znači da očekujemo ulaganja u klince, pojačanja i rezultate (prvenstveno u evropi). Govna iz uprave imaju dobru priliku da sačuvaju svoje guzice preko Savine grbače ako ga budu čuvali ko suvo zlato. To je moja logika. Sve drugo je propast.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Ne kažem da je netačno, još manje da nije realno, ali sve te cifre koje se vrte po novinama ne moraju ništa da znače. Mogu da budu i naručeni, našminkani tekstovi sa ciljem veličanja uprave (oni su rekli "ne" parama, nezamislivo do sad) ili destabilizacije igračkog kadra (da igrač "odluta" u glavi za parama), koji je de facto posle svakog treninga sve jači.

Uz to, možemo mi sve da rasprodamo po ciframa kojima se busaju po novinama, dug će opet biti "tu negde".
 
  • Like
Reactions: BiP

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Govna iz uprave imaju dobru priliku da sačuvaju svoje guzice preko Savine grbače ako ga budu čuvali ko suvo zlato. To je moja logika. Sve drugo je propast.

Govna iz uprave ce sacuvati svoje guzice ako budu radili sta im psiho kaze, sve ostalo su price za malu djecu.

Sta, kao otjeraceno ih ako prodaju djecu i daju pare za plakate, a dug Partizana i bodovna razlika porastu?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.060
Sve se usrali za svoje guzice. Eno "oterali" smo Ivicu, nema ga više nigde, ne sme da prismrdi klubu na kilometar... :banghead:
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Govna iz uprave ce sacuvati svoje guzice ako budu radili sta im psiho kaze, sve ostalo su price za malu djecu.

Sta, kao otjeraceno ih ako prodaju djecu i daju pare za plakate, a dug Partizana i bodovna razlika porastu?
Ovo sam rekao u perspektivi, u smislu da neće biti na zlom glasu ako postoje rezultati i finansijska stabilnost. Ne branim govna, niti mislim da bi otisli, ali će me boleti k ko god sedi tu dok god ima rezultata i napredka. Nažalost, to su snovi, ali barem vidim pozitivno kad je Savo došao.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Super mi je ovo, oni preko portala, od kojih je više nego pola zabranjeno ovde, objave da smo odbili silne milione i odjednom krene svršavanje na upravu. Da su neki drugi likovi u pitanju nego isti stari "igrači" iz uprave. Ajde za Fiću i nekako ali za Sadika mi je ludilo, mi odbijamo neke silne milione za igrača koga još nismo otkupili od Rome. Stari "naivni" Latini, to baš tako funkcioniše. Cigane u košarci ćoravi uradi na patriotizam i odbranu srBstva, a nas ovi pecaju tamo gde smo najtanji. Zapamtite onu staru vuk dlaku menja ali ćud nikada. Daj Bože da nisam u pravu ali znajući sa kakvim maherima imamo posla teško...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Kuveljic iz Javora ode u Vislu izgleda. Steta,kao igrac za rotaciju dobro bi nam dosao. Na Lolu izgleda stvarno racunaju cim ovog nismo doveli...
 

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Hotsport (koliko je njima za vjerovati) pise da imamo ponudu od 12 miliona evra za Sadika
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top