Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Svake noci sanjam ja, klub nam vodi Diarra
Sveke noci isti san, Diarra nam vodi Partizan



Lamine Diarra za predsednika Partizana, ostali nek se poredjaju kako im je volja!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.232
Reaction score
10.283
Локација
underground
Ja kad vidim kako se ljudi loze na svaku vest ko hepo kockice,(a ovakvih vesti na dnevnom nivou na desetine)onda me ni ne cudi sto nam je na celu drzave psihicki bolesnik,i sto ce biti jos dugo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
- Dusan Vlahovic strelac drugog gola za Fiorentinu u pobedi nad Napolijem usred Napulja (0:2) /ukupno odigrao u sezoni: 23 utakmice a kao starter: 7 utakmica - dao: 4 gola/
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Pre nego sto me banujete, neka ostane zabelezeno da je danas takodje rodjendan Nemanji Mihajlovicu, od koga je FK Partizan prihodovao bas tu neku cifru oko 1,5 miliona nekih novcanica.

Jebes Tel Aviv , jebes sve, ove godine osvajamo neke trofeje, a ostali neka se poredjaju kako im je volja.

ZIVEO PARTIZAN !!!
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
EOtynyWWAAEyIrg
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Aj da se ne zajebavamo, da bi čovek bio COO velike firme firme trebaju mu godine obrazovanja i iskustva, a ne splavarenja i igranja fudbala
 
Top