Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

Статус
Затворена за писање одговора.

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Zahvalio bih se delom italijanu sto je vratio veru u kosarku ubedljivo najstrastvenijoj kosarkaskoj publici u evropi, sad da se zavrsi sezona, hvala ti ANDREA HVALA TI
Znaci zagrlio bih ga i ne bih ga pustao zivota mi!

G R A N D E KK P A R T I Z A N
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Posto vidim da se spominju Edin i Kole, relano su postali teski govnari, pogotovo ovaj prvi. kad god se na usporenom vidi da je donesena odluka na stetu Partizana to obavezno presute. Prisutno ushicenje kad gubimo utakmicu, i tuga kad na pocnemo da meljemo.

Inace izmedju Monaka i Uniksa biram rusku ekipu. Monako mi je nezgodnija ekipa u svakom pogledu od njih. Boljeg trenera imaju, potentniji igracki kadar i bolju atmosferu kod kuce. Dobili su Uniks u gostima, dosta sigurno, vodili su citav mec. Ocekujem da potvrde prvo mjesto u francuskoj, nevjerujem da im se igra protiv nas. Uniks je jedino nezgodan sto je u pm daleko. Imaju velik budzet, u igrackom kadru nekoliko igraca koji su nekad igrali EL, al tesko da ce ikad vise sa obzirom na godine. Nemaju neku posebnu atmosferu kuci. Meni se cine kao bolji protivnik. Kad se sve podvuce bitno je da mi igramo dobro, jer tad mozemo dobit bilo koga u ovom EK, bilo gdje.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Pa nije taj snimak nastao juče.
To sam okačio još pre 2 nedelje kad je snimak i nastao. Pogledah sad tačno, 21. januara je izašao snimak.
Žoc, Danilović i Kićanović su na njemu.
Znam, da nije nastao juče A Žoc je bio pre par nedelja u Srbiji. Na par dana, dok se igrao Turski All star. Bio je u avionu za Instanbul zajedno sa našima, kada su išli na utakmicu protiv Darušafake. Zato sam i pomislio, da je na snimku Žoc.
Mislim da je @Petar-Skopje pomislio da si mislio da si ga video u hali u Bolonji a ne na tom snimku iz Cacka
Definitivno kratak san je uzeo svoj danak :icon-smile:
Upravo to sto je rekao @StrikeFront, pomislio sam da kazes da si ga video u Paladozzi. :icon-smile:

Sto nisi kopirao post, nije bio post iznad tvog, vec na prosloj strani?:confused-smiley-013:
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
759
Reaction score
2.812
Локација
Banja Luka
Pobijedi Olimpijakos i priblizi se i on na jednu pobjedu od Valensije,steta sto Zalgiris ispusti Efesa.Ne vjerujem da ve Valensija izdrzati ovu utrku,sada joj 3,4 ekipe ispod crte dišu za vratom.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.379
Локација
Beograd
Nešto sam zauzet poslom ovih dana pa ne stižem da vas smaram na Forumu...nisam ni utakmicu mogao da gledam, sin mi je sms-om poslao srećnu vest da je Partizan prvi, a da ostali mogu da se poređaju kako im je volja!
Sve čestitke momcima i debelom Italijanu...
Mada, ako neko može da mi objasni, kako je on Italijan, ako mu je otac Amerikanac a majka Hrvatica, ili bar nekim delom porekla iz našeg ,,regiona,,...
Naravno mi u Partizanu ne prebrojavamo krvna zrnca, svako ko je kod nas on je NAŠ, ali samo iz radoznalosti pitam koliko je debeli Italijan, zapravo Italijan?
I kako se od imena Torijan, što je pravo ime našeg asa Voldena došlo do nadimka Kori? Ajde da je Tori, ali...kako Kori?
Nego...
Bitno je da igrači i navijači i dalje podržavaju jedni druge, i da niko ne pada u nikakvu euforiju - najbitnije utakmice su tek pred nama...
Takođe, ako je neko raspoložen da mi odgovori (pošto se piše o ,,prednosti našeg domaćinstva,,) - kakav je uopšte sistem 1/4 finala, 1/2 finala, finala, - igra li se jedna utakmica za ,,prolaz,, dalje (i to uvek kod nas : ), ili dve (i tamo i ovamo), ili na 2-3 dobijene, ili - kako?
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
759
Reaction score
2.812
Локација
Banja Luka
kakav je uopšte sistem 1/4 finala, 1/2 finala, finala, - igra li se jedna utakmica za ,,prolaz,, dalje (i to uvek kod nas : ), ili dve (i tamo i ovamo), ili na 2-3 dobijene, ili - kako?
Cetvrtfinale,polufinale i finale se igra na dve dobijene utakmice po sistemu 1-1-1 tj kuća,gost i eventualna treća utakmica kuća.Mi smo 99% obezbijedili prednost domaceg terena jer u dosadasnjoj fazi imamo najbolji skor od svih ekipa u Evrokupu jer se gleda dosadsnji broj pobijeda i poraza plus koš razlika.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
756
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Na pamet mi padaju pobede iz 1998, prvo smo izbacili grčke cigane brejkom u pireju pa posle CSKA prednošću na svom terenu. Tad se igralo u dve dobijene. Knor smo izbacili u dve dobijene, a gubili smo od Taukeramike i grčkih cigana. Sad sam našao jedan snimak iz te serije.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.189
Reaction score
36.672
...Sve čestitke momcima i debelom Italijanu...
Mada, ako neko može da mi objasni, kako je on Italijan, ako mu je otac Amerikanac a majka Hrvatica, ili bar nekim delom porekla iz našeg ,,regiona,,...
Naravno mi u Partizanu ne prebrojavamo krvna zrnca, svako ko je kod nas on je NAŠ, ali samo iz radoznalosti pitam koliko je debeli Italijan, zapravo Italijan?...

Tako što mu je otac Paolo Trinkijeri "čistokrvni" Amerikanac, ali mu je zato deda Alfredo Italijan. :D

Inače, ćorava pudlica je to odavno raskrinkala prozvavši ga Italijanom u prevari. Doduše, ne mnogo pre toga kada je Trinki postao trener KKP, ovaj se javno hvalio kako je to njegov stari prijatelj. Ali šta ćeš, iako ćorav, brzo je potom progledao. :D

...I kako se od imena Torijan, što je pravo ime našeg asa Voldena došlo do nadimka Kori? Ajde da je Tori, ali...kako Kori?

Valjda istom logikom po koj je i Predrag Saša Danilović. :D
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.402
Reaction score
40.444
Локација
Žrnov
Cetvrtfinale,polufinale i finale se igra na dve dobijene utakmice po sistemu 1-1-1 tj kuća,gost i eventualna treća utakmica kuća.Mi smo 99% obezbijedili prednost domaceg terena jer u dosadasnjoj fazi imamo najbolji skor od svih ekipa u Evrokupu jer se gleda dosadsnji broj pobijeda i poraza plus koš razlika.
Da li je to sigurno da je 1-1-1? Koliko sam čula, igraju se 2 utakmice, pri tom ako je jedna nerešena, ne igraju se produžeci, nego se gleda ukupni skor posle druge utakmice tj ukupni broj datih vs primljenih koševa u obe utakmice.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
16.3. QuarterfinalsThe eight qualified teams from the Top 16 will play the Quarterfinals in a best of three gamesformat.

Isečak iz pravilnika EC za ovu sezonu, što znači igra se sistem na dve pobede u maks tri utakmice
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top