Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
E vidis, ja cu da podignem coveka ili zenu sa unukom koji su seli na mesta koja sam platio. I iskreno, zabole me ko ce sta da misli. Ako taj covek ili zena, koji imaju i unucice, i imaju dovoljno godina da znaju sta je red, i dobro znaju da nisu seli gde treba i prave se sasavi i ocekuju razumevanje za to, onda je to vrhunski bezobrazluk.
Jbt, parkiram kola na parking mesto, sve uredno i po zakonu. I onda dodje neka dzukela kojoj je njegovih pet minuta vaznije nego mojih, parkira iza mene tako da ne mogu da izadjem, i sad ja treba da cekam da se on smiluje da pomeri auto, i ja da na sve to kazem "ma nema veze, zavrsi ti ako imas jos neki posao, mogu ja da cekam. Moje vreme je nebitno"?!
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
807
Reaction score
3.806
Koliko tribina u Pioniru ima mesta strucnjace jedan? Da li je iko ikada trazio svoje numerisano mesto? Jedino ako si dosao da gledas Masu i Medveda. Sad u Palladozzi najskuplje karte u Evropi,imao sam sektor pored Grobara i nema gledanja numeracije. Armani Milano sam gledao isto i to ne protiv Partizana i nema numeracije. U Drazenu Petrovicu se ne gleda numeracija. Da istina je ne mozes da promenis sektor ali mozes da sednes bilo gde.
Da li meni repliciras? :D

U Paladozzi ako si primetio sektori su (tj. osnovna 4 sektora) odvojeni onim ogradama i nema menjanja, jedino da uzmes da preskaces :) Mislim, nema veze sa tvojom poentom koju razumem, ali eto, oni su na taj nacin delimicno resili problem.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Nisam ni rekao da neko sa nivoa 400 sidje na nivo 200,nego u okviru istog nivoa nigde ali nigde se ne prati striktno numeracija. Tema je previse glupa ali mi je pokazala da te osnovne vrednosti tipa Solidarnost za koje sam mislio da je u temelju svakog pravog grobara vecina ovde ne poseduje to u sebi. Kao neko ko je vrteo jednu sezonsku da udje nas 10 na razlicite ulaze u starom Pioniru da svaki moj brat udje i ne propusti da bude tu protiv Unikahe,Budiveljnika,Orteza vidim da je to vama strana prica. Da se ovde pokrecu velike stvari i da ima empatije ali ocigledno nije tako. Da se brani VK Partizan na ulici vecina vas tu ne bi bilo,nazalost. Pozdravljam vas navijaci Boston Seltiksa,sve najbolje vam zelim i da buduce uspehe Partizana docekate u sto vecem komforu,lepsim stolicama,sa jasnom numeracijom, kokicama koje su lepo posoljene.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Procice vladavina firera, a tog dana ce se osloboditi SD Partizan i Jug, do tada treba imati zeludac ici na utakmice.
Dakle treba cekati 2 3 5 10 godina ali docekacemo.
Ajde vi ste sada "predstavnici" juga i to vam je izmedju ostaloga posao! Kada cete da skinete neku zastavu cigana i kada cete da ih akcijate?
Čekaj Grobarani, teorijski da kažemo da ovakav janičarski jug skine cigansku zastavu ti bi otišao na takav jug? Pa akcijanje sa ciganima neće promeniti ništa, ta tribina je dokusurena i ubačeni su joj trojanski konji od strane države. Nikakvi plusevi na ulici neće abolirati činjenicu da su oni tu postavljeni sa zadatkom... Ja naprotiv verujem da će oni pokušati nešto tako kako bi se "dokazali" i privukli ljude koji ne žele sa njima.

Videli smo svi kako je prošla grupa koja je dopustila da se na njihovoj tribini više puta čuje skandiranje fireru. A koliko je dobro na jugu pokazuje to koliko grupa fali. Jug će kao i sever kad se fireru bude drmao presto početi skandirati protiv njega, samo tada će se jug srušiti kao kula od karata.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Nisam ni rekao da neko sa nivoa 400 sidje na nivo 200,nego u okviru istog nivoa nigde ali nigde se ne prati striktno numeracija. Tema je previse glupa ali mi je pokazala da te osnovne vrednosti tipa Solidarnost za koje sam mislio da je u temelju svakog pravog grobara vecina ovde ne poseduje to u sebi. Kao neko ko je vrteo jednu sezonsku da udje nas 10 na razlicite ulaze u starom Pioniru da svaki moj brat udje i ne propusti da bude tu protiv Unikahe,Budiveljnika,Orteza vidim da je to vama strana prica. Da se ovde pokrecu velike stvari i da ima empatije ali ocigledno nije tako. Da se brani VK Partizan na ulici vecina vas tu ne bi bilo,nazalost. Pozdravljam vas navijaci Boston Seltiksa,sve najbolje vam zelim i da buduce uspehe Partizana docekate u sto vecem komforu,lepsim stolicama,sa jasnom numeracijom, kokicama koje su lepo posoljene.
Ja u klin, ti u ploču... ko priča o nivou 400?
Ne može neko koje platio kartu za sektor iza koša NA NIVOU 200 [400 dinara] da zauzme mesto nekom ko je platio sektor Standard TAKOĐE NA NIVOU 200 [1000 dinara]...
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.568
Reaction score
5.170
Ti radovci, cigani i kriminalci nisu platili sami kartu i putne troskove.
Ostali jesu i ostali su moji ovi nisu.

Za ovo drugo boldovano. Sad u nedelju na JNA cemo sve da vidimo tacno ko je cigan ko je placen i ko je konacno ko.

I volio bih da mi barem neko nekad odgovori na ovo pitanje..kada cete da akcijate cigane? Kada ce da im padne neka zastava?

Ajde vi ste sada "predstavnici" juga i to vam je izmedju ostaloga posao! Kada cete da skinete neku zastavu cigana i kada cete da ih akcijate?

Imas li odgovor na ovo pitanje? Samo ako moze bez onog politickog uvijanja.

@harakiri
Bolje bi tebi bilo da nastavis to studiranje mani se navijanja i price oko navijaca.
Evo ti sad januarski rok pa zagrij stolicu mani se juga i ostalih prica.
Sta ima tebi bilo ko da odgovara kad ce ko da akcija cigane? Ko si ti? Sta si ti?
Jel ti akcijas cigane?
I nemoj da seres, svaka karta je sama placena i putni troskovi,to sto tebi nije to pravo jer ne mozes da pljujes to je tvoj problem.
Poslusajte malo Sefika na balkan info sta kaze za cigane radovce i kriminalce. Pozdrav.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Uvek kad treba da se preuzme odgovornost, krenu pitanja: ko si ti, šta si ti uradio za tribinu... Večito bežanje od odgovora.

Nekad je važilo ciganima: "Sa vama ni u crkvu".
Sada to važi i vama. I svaki navijač Partizana razmišlja i postupa na taj način.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.568
Reaction score
5.170

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova
Nadam se, da shvataš, da su Velja, Mutavi i onaj žandar Vučković, oterali masu Grobara sa Južne tribine. I ne samo Grobara, već i ostale Partizanovce, koji su bili nekada ponosni na taj Jug! Zadržali su par grupa, pod ko zna kojim uslovima. A veruj mi, koga god oko sebe da sam pitao, šta, kako dalje, kada ćemo opet na Jug? Svi su mi odgovorili: nikad više! Bolna istina. Tako, da... izgleda da ni sa vama neće niko u crkvu. Jbg
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
807
Reaction score
3.806
Ja sam tek sad registrovao da ovaj rekord znaci i da je bilo vise ljudi protiv Buducnosti nego u onom 1/2 finalu protiv Cedevite. Impresivno
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
A najbolja stvar od svega je to što će svako ko je bio prisutan u Areni moći da priča (makar dok rekord bude aktuelan):

Ja sam bio onaj jedan u 16531! :D
Vrlo slikovita demonstracija cjelokupne filozofije:
ciganima se dodaje brat-bratu 3-5 hiljada na svakoj utakmici čak i kad kasperi imaju slobodan dan, a mi ne smijemo ni da javno saopštimo da nas je bilo barem 17500 :)
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Sta ima tebi bilo ko da odgovara kad ce ko da akcija cigane? Ko si ti? Sta si ti?
Jel ti akcijas cigane?
I nemoj da seres, svaka karta je sama placena i putni troskovi,to sto tebi nije to pravo jer ne mozes da pljujes to je tvoj problem.
Poslusajte malo Sefika na balkan info sta kaze za cigane radovce i kriminalce. Pozdrav.
Dođeš sa ovakvim nabeđenim stavom i držiš lekcije svima sa neke visine a onda ti čudno što vas niko ne voli. Šta je sledeće, lociranje po IP adresi i prevaspitavanje pred kamerama. Koga boli kurac šta Šefik ima da kaže. Poslušaj malo šta npr. Dule ima da kaže o ovoj vlasti čija ste vi udarna igla i njenom odnosu prema Partizanu. Ipak je malo veća legenda od Šefika ili bi bar trebao da bude. Jbt imaš nekog Velju Nevolju za vođu koji nikad čuo nije za npr. Milenka Savovića ili Petra Borotu i još se čudiš što vas niko ne poštuje. Cijeli normalan navijački svijet vam se smije, bruke jedne.
 

sisarka

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2019
Порука
33
Reaction score
193
Локација
Sol
Odgovarate botovima bas po meri. Totalno im rusite sneska, realnost kad ih pogodi posle medjusobnog instagram onanisanja, totalno im pomuti um. A zagadjuju temu i forum, bas po zadatku, kao sto po zadatku pucaju, kompromituju i prete clanovima porodica, sve uz blagoslov db-a. Bilo je jos nas u DEN HAAG( posto se utakmica nije igrala u Alkmaaru) , @Paja Čutura , i videli smo te botovske poluprazne autobuse, i videli smo besplatne karte, i ostali smo ispred, nas 500, dok su principijelni grobari ulazili, i ostali su ispred ljudi od 40+ godina staza,na kisi i na 5 stepeni, ljudi koji su napravili to ime GROBARI , i sa vucicevim botovima nece da imaju nista. I to je dovoljno svim pravim navijacima, Grobarima.
To isto govori o upravi dosta i o solidarnosti, to se nije moglo dogoditi u Genovi 2010 ili mozda u Newcastleu 2003ce. O akcijanju cigana je smesno govoriti,zasto bi se kolege akcijale, svi profitiraju, cigani grade po srbiji i peru pare preko firmi, grobari su ubijeni i okupirani, da se slucajno ne cuje pesma protiv usnije. Traze legitimitet preko derbi i evro navijaca, ali ce to u kosarkaskoj hali malo teze proci, cim su poslali ovde svoje botice da truju, hala radi nesto kako treba, tj prepoznaje ih za to sto su. Gde ce i kako ce kad ova vlast padne, to ce biti zanimljivo da se gleda.
Uz sve razlike, razlicita misljenja, podele,sukobe u zadnjih 10 godina, niko nije ujedinio Grobare u mrznji ovako kao ovi botovi.
Moja nada je da ce Grobari,resiti svoje razlike, zbiti svoje redove, obnoviti kontakte,svima nama koji volimo Partizan, ovi ljudi su neprijatelji.
Drzite se zajedno, volite Partizan, mrzite vucica i njegove cigane/botove. Izvinjenje za off topic.

Partizan melje, kosarka se vratila kuci, u ekipi je hemija primetna, stranci uklopljeni , trener sportista i gospodin, uz taman dozu ludila kakva je potrebna za tim. Uzivanje je pratiti ovaj tim posle nekoliko trnovitih godina. Uprava podanicka, to se da promeniti ali tek kad se promeni stanje u drzavi na zalost.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Bas smo zalutali ovde sa teme koja je KK Partizan ali ajde.
Ja potpuno razumem ljude koji idu na ovakav Jug jer su ljudi zadatka a i svesni su da je to jedini nacin da ce u ovom zivotu videti neke pare. Ali mi je stvarno zao ovih koji, verovatno iskreno, i dalje veruju u neku Jug pricu i dolaze ovde da sole pamet i da prebrojavaju ko je ,,pravi navijac".
To je otprilike kao Djuka Bizon koji stvarno i veruje u naprednjake.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Čekaj Grobarani, teorijski da kažemo da ovakav janičarski jug skine cigansku zastavu ti bi otišao na takav jug?

I sve zastave da im poskidaju nikad tamo nebih otisao sa njima.

@Paja Čutura
Nemas sto ti meni da pises preko privatnih poruka. Sve sto te zanima pitaj odje.
Ali prvo odgovori kada ce akcijanje cigana? Imate li u planu do kraja ove sezone.
Htjeli ste jug evo imate ga, sada da vidimo sta cete sa ciganima..ne u svojim redovima nego sa ovima preko puta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top