Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KKP - nostalgija, legende i stare slike

  • Зачетник теме MRTAV ZVUK
  • Датум покретања

Perava

Početnik
Учлањен(а)
19.09.2019
Порука
23
Reaction score
72
Локација
Valjevo
Nikako ne treba zaboraviti ni onog malog torlaka koji nas je uništio dok je igrao za igokeu, to je i jedina utakmica koju je odigrao dobro.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Ma ih ko kusih pasa, doduse Jim Bilba je ipak napravio karijeru, ali mislim da nije ponavljao cesto partije kao protiv nas tada.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
U susret kupu...
Zvrsni turnir 2007, Kragujevac. Te sezone smo, konacno, prosli u top16 fazu, imali dosta velikih pobeda, a do kraja te sezone cemo srusiti mit o nepobedivosti Cibone u Zagrebu protiv nas, a Drobnjaka ce proslaviti "trojka iz auta"...
U 1/4 smo isli na Radnicki kg, domacin turnira. Naravno, ocekivano lak mec i visoka pobeda, mislim preko 30 razlike. Ambijent je bio fantastičan, mi smo bili na istoku, djavoli na zapadu, i ako smo bili dominantni na parketu, respekt za djavole koji su zajedno sa nama napravili sjajnu atmosferu. Pamtim da Dule uvodi Tepica, i igrac koga smo platili 800000 evra i pride Vosi dali Paunica, ladno tri napada za redom ne moze da prevede loptu preko pola, i sva tri napada propadaju i pre nego su pocela. Tad sam poludeo, i tada mi je Tepic tako isao na zivce, da to nije normalno. Naravno, vremenom ce se to promeniti.
1/2...u istom danu najpre pokojna zvezda igra sa fmp-om, dvorana je krcata, mi smo na istoku, ja sa kumom, a cigani na zapadu. Kako je utakmica odmicala, postalo je jasno da fmp moze da pobedi, pa je sa nase strane hale istima dolazila podrska sa tribina. Onaj fazon, da igra protiv 11 Hitlera...pri kraju se desilo cuveno gurovicevo podmetanje noge i pljuvanje sudije, zbog cega je isključen. Ja i kum smo se bukvalno sjurili niz tribinu, da skota pocastimo psovkama, kako i dolikuje. Fmp je pobedio, i to je bila sjajna uvertira za nasu tekmu protiv Hemofarma. Nekako smo igrali metiljavo, ali na oruk smo uspeli da ih pobedimo i plasiramo se u finale.
Finale... Ocekivali smo prvi trofej u sezoni, masa Grobara je bila oko hale Jezero u Kragujevcu, pamtim da sam od vidjenijih Grobara zapazio Simu Srbiju. Hala je bila krcata, sjajna atmosfera. Sama utakmica teska. Na poluvremena smo vodili malom razlikom. Trecu cetvrtine smo odigrali nesto bolje, i ako me secanje sluzi, vodili smo nakon nje 9 razlike. Zadnja cetvrtina, zona sumraka. Ovi su ubacivali i ambare kroz kos, mi nismo mogli vola da ubodemo. Mislim cak, da smo prvi kos dali dva minuta pred kraj... Pritisak mi je bio trista, rekoh kumu da idemo, na minut ipo do kraja. Kada smo izlazili iz hale tako sam rukom potegao iz sve snage metalna vrata, da sam mislio da su vrata otpala. Panduri koji su bili tu, samo su nas gledali, ali nista nisu preduzimali.
Vratili smo se kuci kao popisani. Srecom, nastavak sezone je bio mnogo uspesniji.

Neka nam ovaj kup 2020 bude bericetan.
 

Прилози

  • IMG_20200211_181246.jpg
    IMG_20200211_181246.jpg
    2,8 MB · Прегледа: 23
  • IMG_20200211_181236.jpg
    IMG_20200211_181236.jpg
    2,8 MB · Прегледа: 29
  • IMG_20200211_181224.jpg
    IMG_20200211_181224.jpg
    2,8 MB · Прегледа: 26

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Kod mene u porodici postoji tradicija koju ispunjavamo svakog vikenda, a to je da se gledaju stari snimci navijanja i utakmica Partizana(sto kosarka sto fudbal), takozvana vikend doza Partizanstine.
E sad, dok smo gledali snimak navijanje derbija u kosarci, u sezoni kad su igrali Zo i ekipa, videh jednu zastavu

de li je nemanjina

zna l’ neko zasto je vise nema, bar ja je ne videh skoro :D
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
806
Reaction score
3.803
Pobeda velika kao Akropolj. Najveca gostujuca pobeda nakon Knora 1992. godine pa sve do danasnjeg dana. Bez stranaca, sa 7 igraca u rotaciji, Tomasevic, Brkic, Drobnjak 40 minuta u igri.

Dan kada je Kime Bogojevic, u sred Atine, skolovao Dudu Ivkovica, trenera sampiona Evrope.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.817
Локација
U Kinšasi
Koju utakmicu u gostima smo poceli bacanjima za protivnika i tehnickom za Vardu, jer je polomio tablu na zagrevanju? AEK? I nesto mi u glavi da nam je na istoj utakmici zapisnicki sto ukrao neka 2 poena zbog kojih smo izgubili utakmicu.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.623
Radovan Bata Radovic kosarkas Partizana u periodu 1957-1968

1.JPG
22.JPG



Izdvojio bih dogadjaj kad je igrao protiv cigana i poraz zahvaljujuci ciganskom sudiji
33.JPG
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Кад се већ помиње Киме...Те сезоне кад је дошао уместо Муте,играо се дерби на ЈНА,и после фудбала некако сазнамо да цигани играју баскет у пиониру,и као ајд отићи ћемо тамо да видимо ако буде гана и неке шансе да се изакција мало.Уштекали се ми тамо око ледене дворане и снимамо,кад одједном се чује другар 'ууууу јеботе ено га Киме!!' и истрчава и почне да виче 'Кимееее,Кимееее',вади заставу,тад су биле из агенције неке на црно-беле коцкице и булдог у средини,извади он опуштено заставу да му се Киме потпише,што је Киме наравно и урадио.И прилази Киме до нас,момци па шта радите ви овде(?),акцијамо цигане :icon-lol: ,Ајд ево вам која кинта идите на пиво,немојте да вас хапсе овде.
И тако због Киметовог аутограма пропаде наша акција али ето окренула се тура на његов рачун у оној кафани Војвода што је била раније испод пионира према деспота Стефана улици.
 
Top