Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd

Ako je neko propustio reprizu :D
Napravite nalog, besplatno je.
Ovih dana će biti postavljene nove utakmice.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Odvratna arena svaki drugi dan pusta derbije iz vremena onog smrada iz Stitara. Nikako da puste ona silovanja iz sezone Marka Nikolica, ili ovaj od jesenas na nasem stadionu, finale kupa prosle sezone...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Sto se snimaka celih utakmica sa arene tice na youtube se mogu naci samo snimci derbija gde su cigani pobedjivali i to na ciganskim kanalima. Ocigledno im arena daje dozvolu da kace njihove snimke na yt.
Ovakvi "ispadi" su veoma retki na youtube:

Nas youtube kanal bi mogao da se potrudi da okaci snimke arene 146 vecitog derbija i ostalih...ako je to moguce tj. ako arena takve privilegije nije rezervisala samo za cigane...ili da uzmu snimke sa rts-a....ako i oni nisu tu privilegiju rezervisali samo za cigane. Obican jutjuber ili neki pojedinac ne moze da se izbori za ovo da okaci na yt, a Fudbalski klub Partizan bi trebalo da moze jer ipak i on polaze neka prava na te snimke ako mi je logika u redu.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ima li mozda i celih snimaka utakmica sa Portom i Marsejom!?

Oduvek sam zeleo da imam te snimke u arhivi!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Moj stari na svom TV-u ima priključen i dvd player i video rekorder, plus i usb fleš :buhaha :buhaha

Samo se usb fleš koristi, to sam ga nekako ubedio, ali ovo ne sme da se dira, odustao sam još pre par godina od pričanja da to sklonimo. :buhaha
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.064
Reaction score
36.032
Ma to ti je kad je čovek lenj. Čak i sada kad imam "viška" vremena ne da mi se da kopam po podrumu. A verovatno bi me i žena izbacila kroz zatvoren prozor kada bih joj navukao tonu prašnjavog đubreta u kuću. :D

A da ne bude kompletan off ;) ;-) : Mislim da na jednoj od tih kaseta imam i revanš u Engleskoj sa sve reportažom posle utakmice sa SOS kanala i legendarnim pevanjem Tariba u avionu: "...i ove suze na lici mom..." :buhaha
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Imam ja VHS kasete i na njima sve i svašta i dosta o Partizanu...čak sam nabavio i neki polovni video (koji zasad radi)...
Ali...
Na mnogim kasetama ne piše šta je ,,unutra,, a traju po 3-4 sata, i koliko god da sad imam vremena, nije baš sitnica pregledati sate i sate kaseta...
Pa onda ostaje i finansijski problem prebaciti sve to na digitalni medij(um)...za jednu kasetu nije problem, za deset već jeste, ali za npr. 100 kaseta?! Pa odakle mi toliko love...

A najveća nedomica mi je (kao i u većini stvari u mom životu koje ja radim ili ne radim) - SVRHA svega toga...
O.k. kolega Krki vredno skuplja snimke, možemo njemu da prosledimo, ali šta danas-sutra kad se neko javi da to na Jutjubu nešto izbriše, zabrani, ili se Krki naljuti pa ,,ugasi,, kanal...

Ja se čak pitam i koliko će da traje Partizan.net. - o.k. zasad sve vrlo dobro ,,štima,, ali samo na dobroj volji pojedinaca, ali...u nekoj daljoj budućnosti...hoće li i dalje biti tako?

Voleo bih da postoji neki ,,kanal,, sajt, arhiva - koji neće zavisiti od volje pojedinca/pojedinaca nego će trajati dokle traje i naš Partizan...
Pa da TAMO sakupimo svaki mogući minut bilo kakvog snimka svakog našeg događaja ili utakmice...
I da to SVAKOME bude dostupno za pregled, bez zabrana, brisanja, itd...
Možda čak negde i pri našem F.K. ili JSD Partizan, ili kako već...

O.k. malo je krupnija ,,problematika,, i ne zamerite što pišem na ovoj temi, ali kad smo već ovde počeli ,,priču,, o snimcima, zašto da ne - uostalom, nema nekog fudbala pa da uopšte možemo da ,,skrenemo,, sa teme, pre možemo mi da ,,skrenemo,, sa tolikom ,,pauzom,, bez Partizana...

Što se tiče toga šta bi moglo biti na mojim VHS-ovima, pa, možda ništa spektakularno, ali verovatno ipak i neke utakmice (golovi, detalji) kojih nema zasad na Jutjubu, i koji su nekome drage uspomene iz detinjstva (devedesete, nulte)...

Evo, meni je IZUZETNO bilo bitno da nekako dospemo do tih nekih snimaka iz šampionske 1978.-e, jer je to neko vreme mladosti koje pamtim, ali...nije bilo baš nekog interesovanja ovde...
U vreme kad smo pričali o tome, ja sam bio prezauzet poslom, sad nisam, ali, jbg, nema prevoza, nema izlaska po tri dana iz kuće...kako uraditi neke stvari...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Tesko ce neki pojedinac to da pronadje i (dobije dozvolu da) pusti u etar to klub mora da uradi. Sigurno postoje originalni snimci utakmica max kvaliteta u nekoj arhivi rts-a ili gde vec pa da se taj video materijal kroz youtube ili neki drugi sajt omoguci za gledanje.

Posto na youtube stalno brisu klipove zbog copyright-a evo ovako kratak pregled svih nasih utakmica u grupnoj fazi LE:


Youtube kanal AZ-a i Mancestera sadrzi sve preglede njihovih evropskih utakmica pa ne znam zasto je toliko tesko i sta je potrebno da i mi imamo nesto slicno i ne znam zasto ne trazimo od arene i rts-a snimke nekih nasih najinteresantnijih utakmica. Vecina utakmica nam se odrzava ili u secanju ili nadjemo po neki fragment na youtube sa losim kvalitetom slike.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top