Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Sanse da zaigramo Evroligu su nikakve, imajuci u vidu da idu izbori, da se drzavni vrh (preCednik) pa i menadjeri grada, svakodnevno ližu sa Djordinjom...
A bila bi pravda da je igramo mi, prirodno bi bilo.. Ako i ne bude, sta nas boli ona stvar, Partizan je i dalje Partizan.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Bilo bi lepo da neko titluje taj pdkast na srpski... Ako ima nekoga ko zna italijanski :D
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Neće Trinki nigde, dokaz je i Pejdž na kraju ali i skoro cela ekipa na okupu. E sad se dovode pojačanja za tu ekipu. Prvi put pojačavamo ekipu a ne da pravimo novu.

"I igrači i trener imaju pravo da traže da napuste klub, ali u tom slučaju moraju da plate nadoknadu za svoj odlazak. Trener može da otkupi svoj ugovor i tako pređe u drugi klub. Međutim, kako sad stoje stvari, Trinkijeri se ponaša kao trener Partizana. Pravimo planove za sledeću sezonu. Ako bude nekih promena, javnost će biti obaveštena"...

Mislim da ne bi pravio planove za sledeću sezonu ako ima nameru da ode... Dakle, ostaje... Sad ostaje samo da se kompletira spisak i sačeka odluka EL.

Koliko sam uspeo da shvatim otišli su Mekadu i Angola...? Svi ostali su ostali?
 
  • Like
Reactions: Oki

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
Nisu otisli ni Mekadu, ni Angola, bude li se nastavljala sezona bice svi na okupu.
Jedva cekam da nam se vrate svi na trening, pa da nastavimo gde smo stali!
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.532
Локација
CyberSpace
Angola čovek otišao da pomaže siromašnima u rodnoj Kolumbiji, nema nigde pomena da se ne vraća
Čak je bilo vesti da je zadovoljio i da će obaviti razgovore da se produži ugovor sa njim i sledeće sezone

Mekadu je nešto objavljivao na svom Instagramu, onda se pojavila vest za nekog drugog centra, ali nema ništa zvanično
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Ne znam jel pomenuto ali vratio nam se Ali.
Po meni sasvim legitimna zamena za prvog pleja.

 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
Ne verujem da cemo imati takav luksuz da nam Aleksej bude 15-ti igrac i da zaduzi mesto pored Tegija u narednu sezonu, jer u 12 sigurno nece biti, makar igrali Ligu Sampiona, sto ne znaci da je on los igrac, naprotiv njegove partije u Trevizu su bile odlicne.
 
  • Like
Reactions: BaX

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
To je drugo sta bismo mi zeleli :) Decko je u najboljim godinama, ima odlicnu sezonu iza sebe i nisam bas siguran da bi se zadovoljio da bude 13,14 igrac :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top