Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Za mene je ovo ocekivana odluka i realno nismo ga samo mi popusili, jesmo jako popusili al nema veze, tu je i efes, monaco,unicaja. Problem najveci moze da bude odlazak Trinkijerija, jer ako on ode nama ce opet doci neki Canak, Pera bozic, i mozemo da se slikamo onda. Jedino sto verujem u ostanak Trinkija je to sto ne vidim razlog zasto bi Paige potpisao novi ugovor, Angola potpisuje, Mosley... Nama treba pojacanje samo na poziciji 5 umesto Mcadua i to je to plus Macvan umesto Birce. Mi mozemo samo jos jaci da budemo. Jare i Marcus ce napredovati i ubijace sledece sezone to je sigurno tako da cemo biti jos jaci, oni odlazu neizbezno, a to je nas povratak u El. I jos jedna stvar koja me brine od dolaska ace na vlast je da li mi smemo da budemo sampioni Aba lige, jer setimo se kako je prosle godine povucena rucna u trecoj utakmici polufinala.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.397
Локација
Beograd
Edit:
Obećao sam da neću pisati na ovoj temi do kraja sezone, ali sam greškom otkucao post tu, mislio sam da sam na drugoj temi, pa ga malopre prevbacih tamo...
Dakle, ne računajte mi ovo u pisanje, ili izbrišite skroz...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала

Из овакве лиге иступити ОДМАХ по завршетку састанка.
Освојање исте нам неће бити дозвољено ни да имамо НБА тим.
 
Последња измена:

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Koja je uopste poenta glasanja da se nastavi liga?
Odredjeni su vec ucesnici za Evro takmicenja sledece godine. Zasto se brukamo glasanjem za umesto lepo da napustimo ligu od koje ionako nista nemamo
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
819
Reaction score
2.783
Nakon svih ovih desavanja, propracenih reakcijama pudlice i njihovog krezavog polusveta - Da se iole pitam, prva stvar koju bih uradio na pocetku priprema je zakazivanje prijateljske utakmice protiv Galatasaraja, predstavljene kao mec protiv "velikih sportskih prijatelja", uz obavezno sluzenje jagoda u svecanoj lozi. Vreme postovanja granica dobrog ukusa je odavno proslo kada su oni u pitanju. A dje nam je Evroliga? Evo je u vitrinama.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Jokic
I sta onda brate? U mulj covica/deleona? Pa kls oni drze. Dovoljno mi je da gledam amatersku jsl gde smo sami protiv svih i gde kucka igra 3 ili eventualno 4 takmicarske utakmice godisnje ako racunamo i kup.

U aba ligi se barem okliznu na CoL, Krku, Zadar, buducnost...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
U mulj covica/deleona? Pa kls oni drze.
I ABA ligu ćoravi drži. Miško vedri i oblači, odlučuje kome će koji igrač da pripadne itd... ABA je već čovićevo blato!

Napustiti ABA hitno, kao i EC... Igrati samo FIBA a sve ovo što budu brojali ništa im neće značiti BEZ PARTIZANA! Sve buduće titule koje pripišu sebi ili "osvoje" u takmičenjima bez Partizana, mogu o karu da okače. Obezvrediti im takmičenja i to je to pa neka se u blatu sami valjaju.

Nama će pasti troškovi drastično jer ne igraš ništa sem FIBA koja ti plaća i hotel i sve. Mi nećemo imati kidanje živaca koje unapred nema nikakvog smisla niti će nam trebati novci za jake rostere. Razvijajmo klince i gledajmo basket. Kad sve ovo čudo prođe i ako ikada više ABA i/ili KLS budu slobodni, sami će da nas zovu.

Svaka njihova titula ima vrednost samo ako je osvojena protiv Partizana. Ako nas nema, onda nemaju ni tu draž da su nekog bitnog pobedili. Svakako im je dato sve na tanjir i svakako će osvajati sa nama na krađu i četvorokorake, kupovati EL itd... ili bez nas. Samo što bez nas više nemaju nad kim da onanišu...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.150
Reaction score
14.385
Локација
Brdo Banovo
Nakon svih ovih desavanja, propracenih reakcijama pudlice i njihovog krezavog polusveta - Da se iole pitam, prva stvar koju bih uradio na pocetku priprema je zakazivanje prijateljske utakmice protiv Galatasaraja, predstavljene kao mec protiv "velikih sportskih prijatelja", uz obavezno sluzenje jagoda u svecanoj lozi. Vreme postovanja granica dobrog ukusa je odavno proslo kada su oni u pitanju. A dje nam je Evroliga? Evo je u vitrinama.

Jebi ga, ipak treba malo razmisliti pre nego sto se bilo sta napise. Razumem netrpeljivost, ali bas "sluzenje jagoda"...
Oni odavno nemaju granicu dobrog ukusa, medjutim i ovo tvoje je s druge strane.

Bez obzira na sve...
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
I ABA ligu ćoravi drži. Miško vedri i oblači, odlučuje kome će koji igrač da pripadne itd... ABA je već čovićevo blato!
Pita se ali se takodje pita i bokan i to mu smeta, a mi smo kamencic u cipeli. Nije on jos toliko privatizovao abu koliko je privatizovao kls.
Sto se tice zalizanog miska, daje igrace tamo u onaj klub preko kojeg taj igrac moze otici u el/nba. I to je jasna racunica.


. Razvijajmo klince i gledajmo basket. Kad sve ovo čudo prođe i ako ikada više ABA i/ili KLS budu slobodni, sami će da nas zovu.
Koje klince? Gde su klinci ti bili kad smo igrali fiba ls? Shvati brate da ako mi odemo u fiba ls (a necemo), da ce talentovani klinac birati prvo fmp1 zbog el, fmp2 zbog eventualnog prelaska u fmp1 i Megu zbog miska i nekog sna o Nba. Mi smo tu na 4. mestu... Taj inat bi stetio samo nama mora se razmisljati malo sire.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.857
Reaction score
10.830
Пишао бих им по гробовима колико их мрзим. Поготово, када видим њихове реакције после свега овога шта се дешава ових дана. Да парафразирам великог Јована Дучића: "Цигани нису најхрабрији олош зато што се никога не боје, него зато што се ничега не стиде".
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
talentovani klinac birati prvo fmp1 zbog el, fmp2 zbog eventualnog prelaska u fmp1 i
Pa i sada je tako, ništa drugačije nije. Samo što mu sada činimo jaču konkurenciju pa brže može da stasa. Nema tu bitne razlike osim što im podižemo vrednost titula u ligama u kojima učestvujemo - Ništa ni manje ni više od toga. Bokan nikad neće biti egal sa Ćoravim jer prvog plaća MNE a drugog SRB. Samo BG ima budžet ko cela CG... Bokan može samo da preseče red FMP titula čisto da razbije monotoniju s vremena na vreme.

Inače je taj njihov sukob fingiran....
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.556
Znaš koliko ih boli uvo, pa oni i hoće da napustimo takmičenja.
Vratiš se u 2015/16 i pročitaš naslov "stavljamo tačku na crno-beli svet".
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
A znaš li koliko bi bili zapravo "SREĆNI" kada bi danas moglo da stoji naslov "7 titula "zvezde"" za 7 godina ABA! a onda samo staviš zagradu ovako (iako treba naglasiti da u takmičenju nije učestvovao PARTIZAN). Meni bi ova zagrada bila dovoljna da objasnim svaku njihovu titulu.

Učestvovali ste u EL? Ajde! A protiv koga ste se takmičili za tu EL? Protiv "Zeke Buljubaše"? FMP-a 2?

Ne bi bila stavljena tačka već ";"

Tačka bi bila na ABA ligi a , na postojanje CRNO-BELOG sveta. Sve zavisi kako na to gledaš. Ovako je taj svet ugašeniji nego nikad jer im dajemo legitimitet, dajemo im jakog rivala kojeg su oni uspeli da pobede/nadmudre/pokradu... kako god. Pođi od sebe (nas)... Protiv koga ti je najslađa pobeda i zašto ti je važna/ili nije važna titula? Sve jasno kao dan!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Bilo kakva odluka u korist Partizana bi me iznenadila,tako da nakon odluke katalonskog govnara manje vise i sudbina ove raspale lige je bila poznata. Treba sad posle svega smoci snage i zelje izdici se iz svega ovog...
 

Perava

Početnik
Учлањен(а)
19.09.2019
Порука
23
Reaction score
72
Локација
Valjevo
A znaš li koliko bi bili zapravo "SREĆNI" kada bi danas moglo da stoji naslov "7 titula "zvezde"" za 7 godina ABA! a onda samo staviš zagradu ovako (iako treba naglasiti da u takmičenju nije učestvovao PARTIZAN). Meni bi ova zagrada bila dovoljna da objasnim svaku njihovu titulu.

Učestvovali ste u EL? Ajde! A protiv koga ste se takmičili za tu EL? Protiv "Zeke Buljubaše"? FMP-a 2?

Ne bi bila stavljena tačka već ";"

Tačka bi bila na ABA ligi a , na postojanje CRNO-BELOG sveta. Sve zavisi kako na to gledaš. Ovako je taj svet ugašeniji nego nikad jer im dajemo legitimitet, dajemo im jakog rivala kojeg su oni uspeli da pobede/nadmudre/pokradu... kako god. Pođi od sebe (nas)... Protiv koga ti je najslađa pobeda i zašto ti je važna/ili nije važna titula? Sve jasno kao dan!
Kome bi ti to objasnio objasni meni molim te?
Proglase se za prvaka 45 te i nikom ništa, proglase se tq reakcionarni klub 45 te i nikom ništa i ti sad ovde pišeš tirade o poštenju. Smorio si više i sa f6bom i sa ostalim, razumem razočarenje, ali ovo prelazi u patologiju. Svi su ostali krivi, samo mi jadni naivni pa nas prejebaše. Ovo da nas jebu nije ni od juče ni od prošle god već traje 50 god i niko to nije uspeo da promeni, a ti kukaš na ostoju, pa što Dule i Danilović nisu nešto uradili ili oni pre njih? Jok ajde svi da kukamo i naričemo i biće bolje.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.556
Kome bi to promenilo utisak?
Većinskoj Srbiji sigurno ne bi, a meni nema šta da menja jer mi je svaka njihova titula sranje nezasluženo.
Ostale ne zanima.
Pa nisu ni "devedesprve" igrali ovi i oni, pa je l' ih je to sprečilo da kenjaju o tome 30 godina?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Dule i Danilović nisu nešto uradili ili oni pre njih?
E moj ti... Pa nemam šta da ti odgovorim, dovoljno mi da te citiram i sve sam rekao..

Dule je izgubio posao u Partizanu jer se borio za isti. Danilović otišao iz kluba jer "više ne mogu da pomognem Partizanu..." a Ostoja još uvek sedi u toj fotelji zato što ćuti i kolaboracioniše.

Dule i Danilović nisu imali novca više od drugih ali su igrali redovno EL i osvajali ABA. U njihovo vreme ABA nije mogla ni da se sastavi bez Partizana, morali su da nas ucene sa EL da bi u nju ušli. Danas u toj ligi isključivo pišaju po nama jer klub ĆUTI. Ako ti ako misliš da ABA vredi jednako sa Partizanom kao i bez njega onda ti to svakako ne razumeš.

P.S. Pisao sam isključivo jer si me pitao, pa da ti odgovorim,
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top