Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Vjerovatno ste, većina vas, gledali intervju Pantića i Vujoševića, na Youtube, ako niste, pogledajte . Podvukao bih samo ono kada kaže Vujošević na 1:18:00 : ,, I sad je ,,kapital,, Partizana Savo Milošević,, . Mislim da je ovim rekao mnogo toga. Da svi oni partizanovci i oni iskreni i manje iskreni, i realni i manje realni, treba da daju podršku Savi. Jer taman su krenuli da nešto stvaraju, i uz sve probleme i okolnosti, ipak rade dobar posao, najviše u sportskom sektoru, gdje su ipak zadržali najveći dio tima. I sada im podrška vjerovatno znači dosta. Možda je sada ta prekretnica, da krene na bolje ...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
Ne brinu se oni za ovu sezonu. Njihova briga je sledeca jer je Sale seo u fotelju, kuva se nesto, kraj se nazire drolji cim im budu zatvoreni prilazi grupnim fazama gde nemaju odakle da opravdaju novac od drzave. Majku vam jebem cigansku.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Mi smo najveci vaterpolo klub na svetu, najtrofejniji, sa najboljom vaterpolo skolom na svetu. Dokaz su i zadnjih par titula koje smo osvojili bukvalno sa klincima iz svoje skole. I opet im smetamo. Takav klub nema sponozra i nema finansije da igra ligu sampiona.
S druge strane, instant klub je "prepoznat" od strane sponzora, jer je, zamisli, jebeni brend?!?!?!?!
Njima treba grupna faza da bi pravdali novac od drzave?! Salis se?!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.744
Локација
Beograd
Pa vidi. Mešaš dva sporta koja nemaju istu popularnost. Ja sam rekao da grupna faza njima donosi priliv novca koji oni pravdaju jer i sam znaš da nabodu jednu prodaju u pet sezona. Da ne idemo u off na to sam mislio. A kad toga nema biće tamo gde su bili izmedju 2008-2014.

I za kraj da se dotaknem ove teme, uprave. Ovo je najgora uprava u istoriji kluba. S druge strane me raduje što je kapiten tu a što u struci imamo Duljaja Nadja, Savu. Ostaje da vidimo šta se dešava nakon spuštanja zavese na ovu sezonu.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Tako je, jos ako u upravu udje kapiten, uz imena koja si nabrojao mora se biti zadovoljan. Smanjuje se opseg mafijanja Vazuri prije svega.
Ali, dolazimo do terena i igrača zbog koji dolazimo na stadion i koje bodrimo, i od kojih klub zavisi. I tu se ovog prelaznog roka moraju pomjeriti stvari znatno unaprijed. U svakoj liniji tima mora doci po jedan klasan igrac. Evo, ne pamtim kad je Partizan doveo nekog domaceg talentovanog igraca koji je bio trazen od stranih klubova ili od cigana,bez obzira sto imamo talentovanih klinaca u nasoj skoli. Zadnji put smo doveli prvog strelca lige Skuletica, mozda promasujem, ali sustina je ista. Bogami sa Vitasom, Scekicem, Urosevicem, Ivanovicem se ne ulazi u LE i ne osvaja se titula. Svaka čast Ostoji, ali protiv Alkmara je bilo i njegove krivice.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Mislim da je mnogo veci problem to sto vise od deceniju omladinska skola nije napravila golmana, beka, zadnjeg veznog...

Sto se tice igraca iz nase lige, dosta puta ispricana prica. 90% onog sto valja pokupimo mi ili cigani prije nego sto zaigraju seniorski fudbal, a ono sto nam promakne obicno kosta mnogo vise nego sto vtijedi
Onaj ivanic je nakon godinu dana u vojvodini kostao milion, milion i po... Za te pare Natko igra 3 godine.
Ima izuzetaka, naravno, ali generalno ne treba ni ocekivati da igraci iz nase lige prave razliku, vec da popune broj.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Pa vidi. Mešaš dva sporta koja nemaju istu popularnost. Ja sam rekao da grupna faza njima donosi priliv novca koji oni pravdaju jer i sam znaš da nabodu jednu prodaju u pet sezona. Da ne idemo u off na to sam mislio. A kad toga nema biće tamo gde su bili izmedju 2008-2014.

Seti se sezone u kojoj nisu igrali evropu zbog kazne. Nema evro utakmica, nema zarade, nema transfera, dug preko 30 miliona evra. Bas te sezone su se pojacali maksimalno. Odakle pare?! Opet neko prepoznao brend?
Eto ti i basket, kada ih futura prcnula i otisla u evro ligu, oni se pojacavali sa evroligaskim i nba igracima. Opet isto pitanje, odakle pare?!
Jel im banka oprosti dug od 10 miliona, uz obrazlozenje da "klijent nema novca da vrati dug"!!! Da li igde postoji takva banka, bar u civilizovanom delu sveta?! Jos ona njihov predsednik kaze da je dug otpisan prema trzisnim principima!
 

matkecar

Početnik
Учлањен(а)
20.06.2018
Порука
58
Reaction score
17
Локација
Sabac
MARKETING, nas kada smo mi igrali danasnju utakmicu na zvanicnom sajtu pise 2019Screenshot_20200603_211638_com.brave.browser.jpg
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.993
Reaction score
11.715
Локација
JNA
Gledam sada nesto na jutjubu iz dosade, predstava povodom proslave 70 godina od postojanja JSD Partizan, i vidim ''profu'', Ostoju, i clanove sadasnje uprave Vazuru i Vucelu na snimku kako pevaju "dobro pamtim sve", a sa njima Novak Nedic i on takodje peva. E sad nije mi jasno sve to, Z. Pantic pljuje Nedica, koji je pritom Vazurin kum, Ostojin drug takodje. Ostoja je u jednom intervju-u rekao da je Novak Nedic doveo Vuletica, Vazuru i Vucelu na celo kluba. Da li je to istina? Pre godinu dana je putovao sa zvezdom na gostovanje, uclanio se, pa se isclanio iz zvezde. Da li ima neko 'upuceniji', ako ga ne mrzi, da napise kakve veze Novak Nedic ima/nema sa sadasnjom upravom, Ostojom, Partizanom itd itd?
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
Gledam sada nesto na jutjubu iz dosade, predstava povodom proslave 70 godina od postojanja JSD Partizan, i vidim ''profu'', Ostoju, i clanove sadasnje uprave Vazuru i Vucelu na snimku kako pevaju "dobro pamtim sve", a sa njima Novak Nedic i on takodje peva. E sad nije mi jasno sve to, Z. Pantic pljuje Nedica, koji je pritom Vazurin kum, Ostojin drug takodje. Ostoja je u jednom intervju-u rekao da je Novak Nedic doveo Vuletica, Vazuru i Vucelu na celo kluba. Da li je to istina? Pre godinu dana je putovao sa zvezdom na gostovanje, uclanio se, pa se isclanio iz zvezde. Da li ima neko 'upuceniji', ako ga ne mrzi, da napise kakve veze Novak Nedic ima/nema sa sadasnjom upravom, Ostojom, Partizanom itd itd?
vidi, i pedofili "vole" decu pa im niko ko zna to o njima pri zdravom razumu ne bi poverio decu na čuvanje..
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Jel zna neko kakav je status Miroslava Vulićevića u klubu?
Kad se penzionisao, bila je priča, koliko se sećam da ostaje u klubu da radi sa mlađim selekcijama i šta ti ja znam.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Mi smo na ovom forumu imali, pa onda ozbiljno i opširno obradili, a zatim i zaključali temu o promeni grba Partizana...

Ali s vremena na vreme, neko negde u medijima iznova pokreće istu takvu temu, kao npr. danas B92, a ja im predlažem da ostave malo naš grb i naš klub na miru, a da se pozabave, u smislu nekakvih ,,antikomunističkih,, promena, imenima i bojama nekih drugih klubova, ili recimo akcijom da svi vratimo ono što smo u tom zloglasnom YU komunizmu stekli: besplatne stanove, zaslužene diplome, zgrade nekih bitnih ustanova, neke lepe uspomene, titule, istoriju i trofeje svih ,,komunističkih,, klubova, itd...
Pa ako ćemo da menjamo, da menjamo sve, a ne samo Partizanov grb!


EDIT:
Izvinjavam se, tema o grbu celog JSD na Forumu ipak nije zaključana, a mislio sam da jeste...
 
Последња измена:

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.074
Локација
Beograd
Nije b92 pokrenuo priču danas, nego onaj imbecil Pantić. Eno ga na tviteru, dva dana se svađa sa ljudima oko promene grba. Valjda je malo više pljucno po ekipi sa juga kada su pre koji dan igrali čoček na JNA obučeni kao Šucštafel, pa sada malo balansira tako što pljuje po komunističkim simbolima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Znam da je priču ponovo pokrenuo Pantić, ali zna se da mediji jedva dočekaju da nečim ,,čačnu,, Partizan...

Znam da svako ima pravo na svoje mišljenje ali da se praviš da si neki ultranacionalista, neočetnik, neonacista, a da ti se klub za koga navodno zdušno navijaš, zove Partizan ili crvena zvezda ili npr. Rad, Radnički, itd, itd, ili da ti je boja dresa (komunistički) crvena...e meni nikako ,,ne ide u glavu,, da shvatim šta li je u glavama tih ,,neo,, i što se uopšte guraju u ,,prve redove,, pristalica ,,kpmunjarskih,, klubova, ako im ta njihova ,,komunjarska,, imena, grbovi, dresovi, baš toliko smetaju...

Ali, dobro, znam ja da tamo nešto drugo njima ne smeta, pa će da se ,,pritrpe,, i za koji ,,komunjarski,, simbol...bar dok ne uspeju da ga promene...
Mada im (ne znam zašto, ali) nešto baš dugo treba pa da najveći rivalski BGD klubovi konačno postanu FK Četnik i FK Kokarda...

I, da čak i u ovome budem objektivan: priči o partizanima i četnicima nije mesto na temama o fudbalu, i, da su ovi drugi bolje prošli u ratu, sada bi svašta bilo drugačije, pa i imena klubova, ali...jednostavno, nije bilo tako, i ne treba ,,ispravlljati krive istorijske Drine,, nekakvom ,,naknadnom,, istorijom...

EDIT:
Ko od novijih članova foruma nije ,,išao,, na temu o promeni (doduše JSD a ne FK) grba, a interesuje ga ta rasprava, ona je ovde:
 
Top