Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Traje konferencija i dalje, ukratko sto je Savo rekao je:
-ovaj tim izgleda bolje nego sto je bio slucaj u martu/junu mesecu
-nije bilo realno da se borimo na tri fronta, od sledece sezone je moguce/mora da se uzme titula, kup, i da se udje u ligu evrope
-nece dovoditi igrace samo da bi dovodio, bolje mu je da dovede igrace iz teleoptika, nego da dovodi neke skartove
-pokusace da koriguje igru, moguce ju je korigovati posebno za evropu i posebno za ''bunkere'' u ligi i na tom ce se raditi u narednom periodu
-Savo ima volje i zelje da vodi Partizan do titule
-definitivno mora naci resenje za desnog beka, slaze se da nam fali desni bek
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Upravo je rekao da ako ga navijaci budu terali, postupice u skladu sa tim, i upravo je obecao borbu za titulu od prvog do poslednjeg minuta, vise ce se u ligi protiv ''malih'' klubova igrati na rezultat a ne na lepotu, ali se nece toliko odustati od nase igre.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

Kakva demagogija, ovo moj mozak ne moze da prihvati. Jel shvatate da ce ista ova prica da ide i naredne sezone ako ispušimo? Prica ne za malu decu vec za teletabise. Ako neki bedni kup namaknu ima da nam mazu oci kako je uspesna sezona, jedino u tome ima da bude razlike u odnosu na ovaj tekst koji citamo.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
343
Reaction score
1.462
Локација
Novi Sad
Mogu da posvedočim, da se pre samo nedelju dana Savi skandiralo na Karadjordju sa zapadne tribine (znači ne samo aplaudiralo, već skandiralo), a evo već posle jednog poraza pominje se otkaz...
Za ove što ga teraju pitanje, jel Zvezda ima veću perspektivu sledeće sezone sa Stankovićem nego mi sa Savom?
Pogledajte naš igrački kadar i uporedite sa njihovim, pogledajte našu igru i uporedite sa njihovom...
Ako smo mi ispaštali zbog njegovih grešaka(Az, Vojvodina), red je da i ubiremo plodove toga što će nadam se izvući pouke iz istih tih grešaka, a verujem da je u stanju za tako nešto.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Za ove što ga teraju pitanje, jel Zvezda ima veću perspektivu sledeće sezone sa Stankovićem nego mi sa Savom?
Pogledajte naš igrački kadar i uporedite sa njihovim, pogledajte našu igru i uporedite sa njihovom...
Ako smo mi ispaštali zbog njegovih grešaka(Az, Vojvodina), red je da i ubiremo plodove toga što će nadam se izvući pouke iz istih tih grešaka, a verujem da je u stanju za tako nešto.

Sto mene zabolje k za cigane?
Niti ih gledam niti znam ko im igra.

Treba da gledamo SAMO u svoje dvoriste. A stanje u nasem dvoristu je ovakvo: 10 kikseva na prvenstvenim utakmicama mimo derbija. I ti sa takvim stanjem stvari ne mozes ni da sanjas titulu.
Sa druge strane sa ciganima treba da se zajebavamo samo kad je derbi i nikad vise.


Savo je kiksao previse po meni. I nema moju podrsku, nije je ni imao posle AZ-a, a tek je sad nema posle ovih desavanja. Plus izjavljuje kako nam ne trebaju pojacanja. Pa ja ne znam jel lik lud ili se samo sprda sa nama. Ne trebaju nam pojacanj???

Dobrooooo.

Ali kako kaze vecina odje vas "podrsaka Savo evo ti jos jedna sansa (sezona)"...imamo mi tih sezona koliko hoces
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
AKo u svakom mecu u prvenstvu budemo mentalno i u svakom drugom smislu naelektrisani kao u poslednjih 20 min regularnog dela finala niko nam nista ne moze ! Jeste da to nije lako da treba nadljudska volja izvuci to iz sebe svaku utakmicu ali ako to uspemo bicemo sampioni ! A do tad moramo da dizemo vibraciju, nema nam druge.....neka bude borba !
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Vec vidim izjavu nisam ja to tako izjavio, to su novinari pogresno prenijeli.
Dabogda ja pogrijesio.
Oglasi li se đe trio VVV, jesu im plate redovne, jel sve ok, mozemo li koga zavaljati?
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Savo želi da gura mlade igrače i to je ok.
Na taj način ćemo biti stabilni finansijski, ali rezultatski ne.

Potrebna su nam barem 2-3 pojačanja i to stranci sa iskustvom da bi možda imali kakvu takvu šansu da se borimo za titulu.
Potrebno je da sve pobedimo i da u derbijima ostanemo neporaženi

Zato Savo ili pojačanja ili doviđenja i hvala na svemu.
Ta priča da imamo ekipu ne pije vodu, jer nemamo dovoljno igrača.

Dovedite Leonarda i eto titule.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.196
AKo u svakom mecu u prvenstvu budemo mentalno i u svakom drugom smislu naelektrisani kao u poslednjih 20 min regularnog dela finala niko nam nista ne moze ! Jeste da to nije lako da treba nadljudska volja izvuci to iz sebe svaku utakmicu ali ako to uspemo bicemo sampioni ! A do tad moramo da dizemo vibraciju, nema nam druge.....neka bude borba !
potpuno razumem o cemu pises
ali nije realno to ocekivati
a vala i ne treba
partizan mora sa vise od pola lige rutinski da izlazi na kraj, ne mislim na nikakvu rapsodiju 3:0 , 4:1 nego ono 1:0 , 2:0 , 2:1 povedes i privedes utakmicu kraju pogotovo na jna, naravno moze da se desi neki kiks ali ovo prosipanje po 30 i 40 bodova po sezoni sto mi gledamo zadnjih godina pa to je van svake pameti

savo ima moju apsolutnu podrsku
ima onih koji su vec odavno trebali otici ali nas i dalje prave budalama

potrebna su minimum 4 - 5 ozbiljna pojacanja i zamena kompletne klupe pa da pricamo o necemu
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Da nemamo bekove koji su napred korisni to smo utvrdili iako po meni je Urošević ovu sezonu odradio na zadovoljavajućem nivou.

Ali ajde da zamislimo samo da imamo bekove koji igraju u oba pravca i koji imaju dobar centaršut. Kome će iz trenutne ekipe centrirati? Sadik i igra glavom su na vi. Marković, Asano, Fića, Suma? Jedino na Matića kad uđe sa klupe.

Ekipa je selektirana za evropu. Naš stil su kontre, polukontre gde ubijamo rivala ako nam ostavi prostora. Ne znam da l Savo blefira kad kaže da nam pojačanja nisu potrebna ali što kaže Kiza i što sam ja napisao prošli post treba tu bar 4 igrača.
Mi kad ne otvorimo rivala na vreme u ligi, bacamo sve karte u napad, a u odbrani duva li duva. A opet to sve vuče jedno sa drugim, bacamo karte sve napred jer ova ekipa na bunker ne ume da odgovori i onda se desi to da nas Napredak posle 2:0 okrene kući i dobije 2:3...

Iz odbrane bi mi samo Urošević bio siguran za sledeću sezonu.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ako Savo nije lagao i ako ostvari sve ono sto je rekao na danasnjoj konferenciji, bice dobro. Ima kolko-tolko vremena da lepo sve izanalizira, da nadje greske i da ih koriguje koliko god je moguce. Ako on kaze da mu ne trebaju pojacanja, ok, ali nemoj posle da kukas ako ne daj Boze kiksnemo ili nesto kako nemas dovoljan fond igraca. Takodje je rekao da cemo protiv ovih ''malih'' ekipa vise igrati na rezultat nego na lepotu, sto se mene tice, i da svaku utakmicu dobijamo sa 1:0, 2:0, 2:1 u ovoj usranoj ligi protiv bunkerasa sa ne znam ni ja kakvom igrom (ne toliko lepom i atraktivnom) bio bih zadovoljan i ne bih ni rec rekao, jer se tako stize do titule. Videcemo...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
potpuno razumem o cemu pises
ali nije realno to ocekivati
a vala i ne treba
partizan mora sa vise od pola lige rutinski da izlazi na kraj, ne mislim na nikakvu rapsodiju 3:0 , 4:1 nego ono 1:0 , 2:0 , 2:1 povedes i privedes utakmicu kraju pogotovo na jna, naravno moze da se desi neki kiks ali ovo prosipanje po 30 i 40 bodova po sezoni sto mi gledamo zadnjih godina pa to je van svake pameti

savo ima moju apsolutnu podrsku
ima onih koji su vec odavno trebali otici ali nas i dalje prave budalama

potrebna su minimum 4 - 5 ozbiljna pojacanja i zamena kompletne klupe pa da pricamo o necemu

Svi klubovi u ligi ce imati motiv da grizu samo protiv nas kao i uvek...primera radi Napredak ce da kida protiv nas i ni u jednoj od ostalih 37 utakmica nece imati takav adrenalin i takav motiv....plus ce da igraju bunker i sudijski kriterijum ce njima i svim klubovima biti naklonjen da tuku.....to je univerzalna taktika protiv nas - bunker, antifudbal i sudija sa labavim kriterijumom......
Protiv vojvodine smo kiksali bas zato sto smo dozvolili da nam nadbubrezne zlezde miruju.... Cak i kad bi se pojacali mi ne mozemo da izbegnemo kikseve u takvim utakmicama gde protivnik igra antifudbal sa visokim adrenalinskim nabojem, a mi kao sahisti mudrujemo bez emocija jer smo jaci na papiru..... Urosevic koliko god mana da ima on Zdjelar i jos neki igraci u svakoj utakmci imaju taj visok adrenalin i to se vidi iz aviona u svakom potezu dok neki drugi malo labavo udju u mec, nedovoljno fokusirani i previse smireni.... Videli ste Stevanovica kako je labavo usao na pocetku, mekano, klinacki, a onda ga je sve ponelo i visok adrenalin mu je omogucio da pokaze svoj talenat...sa druge strane imamo Markovica koji bi sa tim adrenalinskim nabojem mozda bio nas najbolji igrac ali covek nema zivota u sebi, igra kao neki matorac na terminu od 45 godina, primi-doda, napravi neko beskorisno trcanje pozadi da se vidi kao da se nesto trudi i to je to...... Motivacija i hormon adrenalin su povezani kao creva....ne mozes ti da budes motivisan ako ti adrenalin miruje...mozda u nekom filozofskom smislu mozes ali u fizickom sanse nema. To je ono zbog cega gazimo cigane i to je ono sto nam cesto fali i u mnogim ostalim mecevima..... Fudbal bez strasti ne mogu da igraju ni najjace ekipe sveta. Tako da Savi osim tih nekih "mirnih momenata" ne zameram nista drugo....ekipa je fino uigrana, spremna, imamo igraca koji bas znaju fudbala samo taj adrenalin da bude uvek visok kako bi momci to sto znaju zaista uvek i pokazali.
 
Последња измена:

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
753
Vvv i Savo od mene podršku nemaju.Mnogo brate prastate Savi.Ja mislim da on to ne zaslužuje.Nikad mu nisam oprostio kad je jedini i valjda jos jedan clan uprave glasao protiv ovih a sad je sa njima.
Pljuvao po Toletu pa mu prišao u FSS.Nama treba gonic robova za ove igrace koji mogu s ciganima a ovamo cvrc.Marko ili Stanoje.Ne vidim u Savi pobednicki duh.Ne verujem mu.
Pre njega vvv mora da se najuri.A ako novi zele Savu neka ga.Treba negde da se iskali a ne da je argument sto ga valjda Ferguson hvalio.A uprava ceka da vidi dal cemo u grupu le ...onda ce u 5 do 12 da dovedu nekog sa youtuba.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Prvo da bacim po koju ,,crticu,, kao osvrt na prošlu utakmicu...

Lalatović jeste iritantan, nenormalan, drogiran, nevaspitan, neuračunljiv i u svakoj normalnoj zemlji ne bi ni dočekao kraj utakmice, dobio bi crveni karton pa nek histeriše van stadiona, ako već nije u stanju da se kontroliše...a nije...
Ali mi nismo normalna zemlja i ovde se dosta toga nenormalnog smatra kao nešto sasvim normalno...

E, a sada ću ja da vam kažem nešto što su nekad roditelji govorili svojoj deci koja dođu kući razbijenog nosa, pocepanih pantalona i slično i počnu da se pravdaju kako nisu ona kriva nego je kriv navodno neki drugi nevaspitanko koji je sve to počeo, itd, a roditelji im kažu, pa šta ti tražiš sa tom budalom, ti si gori od njega ako se spuštaš na njegov nivo, što se nisi sklonio, uklonio, šta ćeš ti u društvu jedne takve budale?!
Dakle, mnogi će se možda naljutiti na mene, ali ja svima koji 80% utakmice protiv timova koje vodi ,,Lalat,, posvetite njemu a ne utakmici, kažem: pa vi ste gori od njega kada toliku pažnju posvećujete toj budali!
To mi je slično kao kada neko stane ispred kaveza sa majmunima, pa se bekelji, kezi, krivi, pokušavajući da navede majmuna na neku reakciju...pa čekaj, on je majmun, da li će da krešti, čačka dupe ili šta već, životinja je, pa šta ćeš mu, ali šta si ti koji se ispred tog kaveza keziš da bi isprovocirao jednu životinju?

O.k. ne gledam ja utakmicu prvi put pa da ne znam da su uvrede tamo jedna normalna stvar, itd, ali brate...preteraste ga...sve utakmce postale su pevački časovi ko je kome sisao, jebao ga i slično, čije su žene kurve, itd...ali, ima jedna vrlo posebna stvar u svemu ovome:
Ja sam to bio i zaboravio, ali vređana Lalatovićeva bivša žena je zapravo rođena sestra našeg bivšeg igrača Stefana Babovića!
Dobro, jeste, mi smo sa Stefanom imali i nesuglasice i ovo i ono, ali...hajde, ipak je i on u tom našem Partizanu igrao kako je znao i umeo, pa baš da stadion mora da se ori od pevanja Partizanovih navijača da mu je sestra kurva - ne ide brate.
Ne ide pa ne ide!

Kao i ono opet o tome da je neko pola Mađar pola ustaša...čekajte bre, pa znam ja utakmica, adrenalin, nervoza, navijanje, anarhija, kurčenje, mladost...ali dosta više o tome da je biti Mađar (pa makar i samo pola) kao neka uvreda!
Pa imate li vi bar gram mozga u glavi?!

Koga bre boli bilo šta o nekome ko je bio naš navijač pa prešao da to ne bude pre 100 godina i bio pola Mađar, itd...ali boli to da vam je biti Mađar uvreda, a kod nas npr. igrao jedan Mađar, Zoltan Sabo, evo ga čovek sad uspešan kao trener, itd...i nije on jedini Mađar ili mađarskog porekla koji je bio u Partizanu!

Zbilja, znate li vi koji se tako lako ,,napalite,, na neke navijačke gluposti bar nešto o Partizanu?
Jeste čuli nekada za Zvonka Vargu, Alberta Nađa? Jeste čuli nekada da su oni igrali u Partizanu i to ne tek tako reda radi, nego sasvim ozbiljno...
Ja NIKADA nisam ni pitao niti me interesuje koje su nacionalnosti njih dvojica, ali prezimena Varga i Nađ imaju mađarsko poreklo, pa kako neko ko sebe zove navijačem Partizana posle tog i takvog Zvonka i Alberta može reč ,,Mađar,, uopšte da pokuša da koristi kao uvredu, ako ništa drugo, pa bar da poštuje poreklo njihovih prezimena...
Ali kome ja pričam...

Ajde Indijance ove zajedno da jebemo...a Leonardo Da Silva Souza ti ima i deo indijanskog porekla...mislim..stvarno...

Hteo sam i nešto bitno o Savi i Partizanu, al ajde da ne dužim, sutra ću...
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Sve osim ovo nase naricanje, sto je zapravo glavni preduslov za nas uspeh. :)

Salu na stranu. Savo mi je najomiljeniji fudbaler Partizana, i odma iza Divca, najomiljeniji sportista naseg JSD-a, plus, pokazao da ima ogroman trenerski talenat, i zelim mu zaista iz sveg srca da uspe u ovom poslu, ali ako propusti ovu priliku da jos vise nadogradi i ojaca ovaj tim, a na kraju sezone opet ispusimo za titulu, onda niko mu nece biti kriv sto ce na kraju jedino on da plati ceh za to, i sto ce neslavno da zavrsi ovu pricu.

I ne kazem da trebamo da se pojacamo jer nemamo tim za titulu, imamo i te kako, i da je ovo prvenstvo bilo iole regularno mi bi smo se bez oznojenog dresa prosetali kroz njega.
Ali, kako sto Savo kaze, kada klub dobije ponudu za nekog igraca u visini godisnjeg budjeta, da ne postoji nijedan argumenat da se taj igrac ne proda (slazem se), onda isto tako ne postoji ni jedan argumenat da ne pojacas ekipu, kada vec imas i finansisku moc i realnu potrebu za to.

Trebas nam ljudino, zato nemoj da dozvolis da budes zrtveni jarac u slucaju da cigani ponovo ne ostave ni promil sanse da osvojimo titulu, dovedi sve sto nam je potrebno, i izbi iz ruke sve argumente ovima sto vrse hajku na tebe, i sto te teraju od prvoga dana, jer ako dovedes ono sto nam treba, a treba nam samo jos par igraca, i ako uspes da igrace naspinujes tako da svaki mec odigraju kao da im od njega zivot zavisi, onda svi skupa, mogu samo u dupe da te poljube.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top