Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Izgleda da je finansijski debakl u pitanju, ne bi (cak ni ovi) se odricali tako lako najbitnijeg srafa (Trinkijerija) i jednog od najboljih igraca (ma sta ko mislio).. planirali su ocigledno ono fmp-u 6-7-8 nama 2-3 (do izbora).. e posle izbora njima 10 nama kurac... i tako ce biti do predizborne godine onda dobijemo i mi nesto...

seme im se zatrlo!!!

a Trinkijeri im je na zubu od momenta kad je krocio u klub (upuceniji znaju sta je trazio)... a to se debelo kosi sa sektaskom sns idelogijom...

Zabar nije naivan, moguce da se "cenka" ili je prosto bio tu dok ima love (profesionalac. jbg)...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.692
Reaction score
23.038
Локација
Академија
Новости преносе вест коју је донео неки "Објектив" (никад чуо!). Не браним Остоју али ово су само подметачине између управе ФК и Остоје и све треба узимати са резервом.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Evo Tanjug prenosi da je Trinki podneo zahtev za raskid ugovora...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.448
Ma ne verujem više ni samom sebi, a kamoli nekom tamo Objektivu. Ali kada se malo bolje pogleda izjava prvog čoveka KK, jasno je da tu nije sve kako treba.

Ako Trinkijeri ode, Ostoja jedino Žoca da potpiše.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Znaci ipak je ovo bila dimna zavesa za Trinkijev odlazak, jos ce ga napraviti na izdajnika i petokolonasa jer bide klub u ledja dok se ostoja bori kroz institucije protiv nepravde.
Pod uslovom da je sve sto se pise tacno..
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
I nemoj.
Nema tu tolike veze Ostoja već UO KK Partizana.
I da ti ode Ostoja ostaju ovi koji se pitaju i izgleda donose odluke jer daju pare državne.
Kao da ne znate kako to funkcioniše.
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Paige ima prejaku ponudu...

Pravilo je ili izvor ili ban..
Spejs
 
Последња измена од уредника:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Espreso je tabloid ranga informera.

Trinkieri će ostati samo ukoliko ambicije kluba budu da se ide na sve trofeje.
Ne želi da radi u klubu, ako je 2.mesto limit, a prvo namenjeno zna se kome.
Pregovori su u toku.


To vam je to. Možete prespavati celu sezonu 2021. i probuditi se krajem maja/juna da proverite da li je "sve u redu" (Partizan daleko od trofeja šampiona bilo čega).
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Oterase jedinu svetlu tacku u SD Partizan..

E uz kurac....

Kad smo pomislili da ne moze teze.. izgleda da moze
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Evo Tanjug prenosi da je Trinki podneo zahtev za raskid ugovora...
Tanjug se poziva na "beogradske medije"
Procitao sam ceo tekst sa famoznog objektiva. Deluje mi kao gomila gluposti. Tipa Trinkijeri je pristao da radi za pola plate zbog velike ljubavi Prema KKP dok je Ostoja trenutno na Hrvatskom primorju a klub mu se raspada...
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Verovatno je jucerasnji izlazak u medijima bio u fazonu dajemo mu sve, na njemu je lopta da li hoce ili nece da ostane. Branio sam ga u nekim situacijama, ali ovo je sada totalno neozbiljno.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Kliker bi smo pokvarili....i umesto da polako slavimo ulazak u EL,titulu u EC ili ABA mi gubimo glavne igrace i trenera koji jedini nesto vredi u KK.Jebem ti i covid i izbore i ovakvu drzavu .Nek ide sve u tri lepe picke materine vise
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.448
Kada smo kod nade za koju kažu da umire poslednja, da iznesem još jednu svoju:

Nadam se da će nas ostati dovoljno odlučnih sa pamćenjem dužim nego kod prosečnog Srbina. Pamti pa vrati, proći će i ovo zlo jednog dana.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.355
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sledeći koraci:
Okrivljavanje Trinkijerija, neke priče iz svlačionice, zaratio s kafe kuvaricama
Priča o zadržavanju 70 posto tima ( kao da to ima bilo kakve jebene veze kad je taj tim pravljen za starog a ne novog trenera)
Patetisanje tipa “Aj glavu gore postojali smo pre Trinkijerija postojaćemo i posle, podrška ( random bivši igrač) Šćepi”
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top