Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Braco Grobari, to je to od Trinkijerija, hvala mu na svemu, voleo bih da progovori zasto odlazi, jadno je ovo prema nama da cuti. Takodje sad je sve jasnije ako i do sad nije bilo jasno, da dok je ove vlasti mi evroligu videti necemo.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Ukoliko Partizan i za dva tjedna bude ustrajao na uskraćivanju povjerenja FMP-u, a prema svemu sudeći to se može promijeniti samo u slučaju da Partizanu bude iz krugova srpske vlasti naređeno da se povuče, onda FMP-a neće biti u ABA ligi. Naime, oko ove točke nema preglasavanja, već novog vlasnika, a FMP bi to tada bio, moraju potvrditi svi članovi ABA lige. I Partizan. Ili može i ovako, da Cibona ili Zadar glasaju protiv FMP-a, ili samo jedan od ta dva kluba, FMP više ne bi bio u ligi. I samim time bi ta liga počela biti regularna.

Nadam se da će makar ovde klub biti istrajan.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
trazi obecano ugovorom.
Ako je to zlo onda do kurca
Ovo je sustina svega.
Cak i ovi naruceni tekstovi koji sluze blacenju naseg (jos uvek) trenera ne poricu da je problem u parama i da trazimo da smanji primanja.

Pitati Ostoju da li nam drzava i dalje jednako pomaze kao i ciganima?
I kako to da oni imaju trenera koji sigurno nema manju platu od ove koju trazi Andrea (ne trazi, nego je dobio, obecana mu je ugovorom), a imaju i 150k da plate za jednog od nasih najboljih igraca? Tih 150k je zapravo manje od 20% Trinkijerijeve plate, pa, ako se ne kasni sa platama i ako smo finansijski stabilni, sto taj smesni profit nismo samo preusmerili na najvazniju kariku ovog tima - trenera?

Ovo je izivljavanje nad klubom. Jedino merilo su rezultati, a oni bitni su izostali. Vadili su se na sve, na mnogo toga sto donekle ima smisla i na mnogo toga sto nema ama bas nikakvog smisla, ali se uvek isticalo da smo finansijski stabilni. Uvek je to bila ona slamka za koju su se drzali svi koji su davali podrsku ovoj upravi.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Иако још ништа није званично потврђено, б92 пише да одлази у Бајерн. Већ се и лицитира са именима новог тренера. На истом сајту пишу да су три кандидата Владо Шћепановић (постоји шанса да и он оде са Тринкијеријем), Владе Андроић (помоћник Жоца) и Звездан Митровић (до скоро био тренер Асвела). Добар тренер је 3/4 екипе. Бољег од Италијана нећемо наћи.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Mislim da je Ostoja po forumu i ostalim društvenim mrežama video reakciju, zna šta ga čeka ako ne ispuni zahteve. A siguran sam da ima ljude koji prate forume i društvene mreže...
Evo, tačno se usrao od straha šta će frakcija GDM (Grobari Drušvene Mreže) da kažu.... daj ne zajebavaj. pa mi mnogo jači kad smo bili nismo odbranili Stanoja i Duleta, sad ćemo debelog Italijana da branimo... i ko će da ga brani?
Mi ne možeo svoje pravo da život dostojan čoveka da branimo.
Ne zaluđujte se...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Toliko od košarke što se nas tiče... Do kad, ne zna se... U suštini sve dok je on tu, klub koji svi mi volimo biće igračka malog mentalno poremećenog dečaka sa kojim niko nikad nije hteo da se igra, jer su svi oduvek videli koliki je ustvari psihopata...
 
Последња измена:

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
zasto opet ne bi trazili nekog stranog trenera koji je slican trinkiju ali malo manje reputacije zbog para
jer ovi nasi polovnjaci koje bi doveli klubu ne bi nista dobro doneli
 
  • Like
Reactions: Zex

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Bojkot!!!

Neka budu prazne hale, neka bude prazan stadion. Pa neka uzu familiju zajebavaju i jedni i drugi oko "napada" na titule!

Trinkijeri srecno u daljoj karijeri.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Sa Trinkijerijem smo napravili kakav takav rast i kontinuitet.
Sad se sve to srušilo kao kula od karata.
Posebno je interesantna je post-izborna dinamika našeg urušavanja s jedne i cigankinog uzdizanja s druge strane.
Sve je jasno.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Posle Duleta i njegovog odlaska, narocito na nacin kakav je bio, meni nikog ne bi bilo zao da ode ili bude otjeran. Sto se Italijana tice, niti sam se vezao za njega, niti me boli sto je otišao, niti smatram da je trener za velike stvari. 550.000e treneru je van svake pameti dati. I sa njim i bez njega imamo garantovano 2.mjesto.

Na sve te stvari mi smo davno navikli....
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Vi koji pozivate na bojkot niste upravu. Nikako u bojkot, baš zbog našeg Partizana! Da li ste vi svesni da bi nam oni sa tim bojkotom ugasili klub do kraja sezone, pa to bi im bio zicer.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Evo, tačno se usrao od straha šta će frakcija GDM (Grobari Drušvene Mreže) da kažu.... daj ne zajebavaj. pa mi mnogo jači kad smo bili nismo odbranili Stanoja i Duleta, sad ćemo debelog Italijana da branimo... i ko će da ga brani?
Mi ne možeo svoje pravo da život dostojan čoveka da branimo.
Ne zaluđujte se...

citaju i te kako citaju i nije im sve jedno, veruj mi..

Bice uskoro nasa reakcija, ne sumnjamo da smo odabrali pravu stranu!!
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Sledi:
- jos koji narucen tekst o Trinkijeriju
- napada se Zvezdan Mitrovic (odbija nas) zbog populizma
- napada se Vlado ( hoce svoju karijeru da gradi ali se razmislja zbog uslova, 50-50 da prihvati ili da ode sa Trinkijerijem )
- napada se Jakovljevic ili nas Mitrovic iz strucnog staba i napadamo playoff Aba lige sledece god

Ostoya govno jedno smecarsko... Zelim tvojoj (ako imas) i Vucicevoj deci isto ovo sto radite nama. ISTO
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top