Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.746
Reaction score
6.253
Hoce li tribina nesto da ucini povodom ove situacije? Znam da je krajnje glupo pitanje jer svi znamo odgovor ali moram da ga postavim.

P.s posto rade za istog gazdu moze li nesto preko veze da srede
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Za ljubitelje autolimara; stvarno nam nije jasno da li radi u interesu Partizana, pa ćemo mu, zbog usrane korone, jer je ona kriva za sve, dati šansu još jednu sezonu i onda ćemo vidjeti za čiji interes radi.Ovo razmišljanje je bukvalno vrijedjanje inteligencije. Bolje bi bilo da iduće sezone vari auspuhe, veća bi korist bila od njega.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
744
otisao bih i ja iz nekog Gruzijskog tima u redove najveceg rivala za duplo bolji ugovor,ko ne bi?
Onaj ko zna sta je to moral i šta je to čast. Ako igras za bilo koji klub na svetu, ti nosiš njegov grb, predstavljas taj klub. Preci u rivalski klub je prilično jadno.
Za Amere još I donekle mogu da razumem, jer nisam sjguran da oni do kraja kapiraju rivalitet ovde, ali ih ni to ne opravdava.
 

tatalko

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2007
Порука
42
Reaction score
48
Локација
Nis
Onaj ko zna sta je to moral i šta je to čast. Ako igras za bilo koji klub na svetu, ti nosiš njegov grb, predstavljas taj klub. Preci u rivalski klub je prilično jadno.
Za Amere još I donekle mogu da razumem, jer nisam sjguran da oni do kraja kapiraju rivalitet ovde, ali ih ni to ne opravdava.
To je navijacka tacka gledista.Zamerio bih recimo Lovernju jer mu je Partizan dao tu cast da bude prvi stranac kapiten,to bi bila izdaja.
Kad je cast i moral u pitanju to ima smisla ako je u pitanju domaci igrac,strance to ne zanima.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Partizan ce biti Partizan i posle ove okupacije. Ako Trinkijeri ode neka kaze da se ne planira ulaganje u tim ili sta vec i da je to samo po sebi deal breaker ili sta god da je razlog. Ne deluje mi kao covek koji ce tek tako da ode neobavljenog posla ali ok,da vidimo. Ostoja je Milan Nedic i to je bilo jasno jos pre dve godine kao i sad. Nas je jedan Pekovic prodao za kombinacije na Zlatiboru a kamoli neko drugi. Gubimo energiju za bzv i tako vec 5-6 godina, vodili su nas i Grobari i ovakvi i onakvi,vreme je za nekoga ko se ne boji ove SNS hobotnice, cigani ce da promene 6 igraca do decembra,nama treba neko ko ima muda i znanja da ih jebe u junu i da ima neki autoritet da to uradi. Dodji Zeljko vrati se kuci,uzmi desetu sa Partizanom i ispisaj se svima u usta molim te.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ma sve je ok, samo navijanje i cista prica, institucije su tu da ih koristimo... da damo ostoji jos vremena, evo samo sto nije uspeo u planovima al zajebala ga korona... jos sad kad pita za savet prvorodjenog koga za trenera, samo nebo je granica...
PS. Da li stvarno mislite da ce Trinkijeri reci ista lose o bilo kojoj upravi gde je radio? Nemojte da smo smesni, to niko ozbiljan nece da uradi, ako ni zbog cega drugog onda zbog buducih angazmana, jer ko ce da angazuje trenera s kojim rizikuje da prica kontra uprave...
Bice zahvalnost navijacima i saradnicima, igracima (ocekujem da brzo uzme neke igrace) i to je to. Izmedju redova ce se moci zakljuciti svasta, ali nista sto vec i sami ne znamo. Sta jos nam treba (nekima...) da saberu dva i dva i skontaju sta su i kakve "nase" uprave?
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Brod koji tone, prvo miševi napuštaju, to se zna.
Međutim, ne u našem slučaju.
Kod nas najpre odlazi kapetan, pa onda ostali članovi posade, a miševi ostaju dok brod ne potone.
Zašto?
Jednostavno, zato što miševi brod vode.
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.620
Reaction score
8.718
Локација
"preko bare"
Kontam da je Partizan veci od Trinkijerija,zar ne.Otisao,srecan mu put,doci ce drugi. I dalje je veliki deo ekipe tu a kosarku igraju igraci a ne treneri. Naravno da on drzi volan ali niko nije nezamenljiv. Ne kapiram zasto ljudi odlaske stranaca kapiraju kao izdaju. Volden otisao za vece pare,amerikanac...otisao bih i ja iz nekog Gruzijskog tima u redove najveceg rivala za duplo bolji ugovor,ko ne bi? Trener otisao,i on radi za pare.Ko zna koliko bolji ugovor,i ja bih. Sto se tice Ostoje,ne zanima me za koga glasa,kome pripada,ovo sto se Partizanu desilo ove godine je visa sila(usrana korona),ne moze niko da me ubedi da Ostoja do sad nije radio u interesu Partizana.Da li ima lufta za jos jednu sezonu pokazace vreme koje dolazi.Onda cu doneti svoj sud,od KK PARTIZAN ne odustajem nikad.
Mislim da mašiš poentu. Da mi imamo upravu koja se bori za klub i stvara idealne uslove za uspjehe, onda bi tvoja priča imala smisla. Ali kada ti odličan trener koji te (skoro) vrati na stare staze uspjeha ode zbog sabotaže uprave, onda ne možeš da očekuješ ništa dobro, ko god došao poslije njega.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Да ли постоји и један клуб на тлу Европе чија управа ради против властитих (клубских) интереса, и да у томе има константу дужи низ година? Мислим да је то част и привилегија само нас Партизановаца! Није уопште битно о којем спорту је реч. Просто наше управе се такмиче која ће да буде више суицидна. За сад су у поприличном водству кошаркашка, ватерполо и фудбалска секција!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
http://instagr.am/p/CCCXRTkpvCo/
"Agencija Trinkijerija, sam Andrea ili zvanično KK Partizan, uskoro, možda već sutra, saopštiće detalje oko cele situacije. Neumesno bi bilo, da to ja činim pre njih. Špekulacijama i spinovima se ne bavim već validnim informacijama i davanju prilike ljudima da iznesu svoje stavove na tv. Ovo mesto nije portal ili emisija vec prostor za iznošenje ličnih stavova za različite sfere sporta i života."

"Oko cele situacije..." Čitajte RAZLOZIMA ODLASKA! Jer da kojim slučajem Trinkijeri ostaje, davno bi to Tegeltija objavio. Ostoja da se tera u 333 pičke materine!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Ono kada se ne plasis cigana na steroidima sa svom lovom koja im se pumpa, ali se plasis svoje uprave...
A sto se tice reakcije tribine... nece je ni biti.. "princip" je isti, sve su ostalo nijanse...
Ako Mozli ili Jare odu, necu gledati ni krišom rezultat više...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.328
Reaction score
2.763
1) Evo sad su lični stavovi već kod Tegeltije na profilu. Jer, to je samo mišljenje. Samo još nije rekao čije.
2) Vrlo lako može da se desi da ispadne neko sranje sa lažnim fmp-om i da se to predstavi kao ne znam kakva pobeda. Eto kao, odbranili smo svoju poziciju, pitamo se, a u suštini je dogovoreno jer je ćoravi već spičkao budžet lažnog fmp-a i oni svakako ne bi nastavili da se takmiče.
3) Koliko god voleli Željka i Duleta, koliko god da bi i tikve procvetale sa njima, zapitajte se koliko nas bi njima dvojici poželelo da te iste tikve sade sa đavolom. Svakako je nerealno, ali da ih ne prizivamo bez razloga.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.917
Reaction score
26.587
Za mene je porazavajuce, koliko je ljudi ovde na forumu imalo reci hvale o Ostoji, posle svega sto smo preziveli u jesen 2015, prebacujuci nama "dezurnim pljuvacima" kako smo zadrti, i kako drugacije ne umemo.
Voleo bih da kazem da mi je drago sto sam bio u pravu, ali ne mogu. Partizan je u pitanju, deo mog bica.
Ne mogu ni da slavodobitno sada pozovem ostojine svedoke sa foruma sa poklicom: Gde ste sada, sta smo Vam pricali, ha?
Ne mogu, jer Partizan je zrtva.
Vama koji verujete ili "verujete" u svaku splacinu koja Vam se servira iz medija, ja ni ostali hejteri i pljuvaci sa foruma ne mozemo pomoci.
Da li se osecate bar malo glupo? Ako se ne osecate, onda nista, nema Vam pomoci.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ok, iz Tegijevog texta se lako da zakljuciti da smo pukli sa lovom i da je to razlog odlaska Italijana. Dakle, imacemo prepolovljen budzet u odnosu na proslu godinu, a Covic ce imati preko 10 miliona. Sjajno i bas ravnopravno. Hoce li klub pustiti glas na tu nepravdu? Jebem ti mater, posumljeni.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Ode trener , ode i Volden , mozda ce jos neko ? Znamo svi da je Mijailovic jedna od mnogih podguznih muva onog sociopate na celu drzave, postavlja se pitanje sta dalje ? Koliko vidim ekipa ce ostati na okupu manje vise. E da li nam je dozvoljeno da budemo ispred cigojnera to ne znam ? Ako nije , onda treba da se zapitamo prvo da li smo mi kao narod normalni ( sve vise mislim da nismo ) . Sta uraditi u ovoj situaciji a ne zajebati se? Cini se nemoguce da je neko u upravi, a da radi protiv interesa Partizana , i da li je moguce da su oni sve jaci a mi sve slabiji ? Pa odgovor je da je itekako moguce. Siguran sam da je bivsi trener napravio konkurentnu ekipu u svim takmicenjima i to od polu anonimnih igraca koje je uklopio u sjajnu cjelinu. Sve me to podsjeca na Duletovo doba kad su Veseli i Lovernj dosli u Partizan da uce kosarku . Partizan cu i dalje da pratim , kao sto i pratim FK iako ga vode najvece ljige koje su ikad bivstvovale u nasem Partizanu a odazivaju se na imena Vazura i Vucelic. Svakako nam nece biti lako da se izborimo sa svim tim ciganskim saplitanjima unutrasnjim i spoljnim, ali ce nas Partizan isplivati iz ove septicke jame u koju su nas gurnuli PSIHO i njegova bulumenta. Ono sto raduje je da postoji ogroman broj nas koji nikad necemo odustati od njega , i uvijek cemo uciti svoju djecu da je voliti Partizan u stvari voliti Srbiju, pruzati otpor devijantnim pojavama u drustvu, biti protiv ustaljenog "sistema vrijednosti" u ovoj drzavi . Sve ce proci Partizan ce ostati.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ok sve kontam,tu smo da budemo drugi...Sve vreme nam to stoji kao krst nad glavama... glupi nismo,ali mnogo volimo KK pa smo se nekim cudom nadali da to bas i nije tako...Jbg sta drugo nego da se nadas,jer mnogo volis pa ti samo to ostaje...
I iako smo sve to znali,cutali smo,grizli sebe za jezik da ne izustimo to,i nekim delom bica verovali da je i pored svih tih mesetarenja,namestanja i ne znam ti ni ja kakvih gluposti ipak moguce da se izdignemo iznad svegfa toga i uzmemo trofej udjemo u el... i sve je izgledalo da se krecemo u tom smeru,iako smo znali ko je u fotelji,ali jbg nadas se... onda korona usere sve,ali visa sila,ne mozes nista i cekas novu priliku...
a onda procitas da odlazi volden,kazes u sebi jbg,bio je dobar igrac,ali nije ni prvi ni poslednji takav sto odlazi..ne bude dovoljno sto odlazi,nego bas u drolju mora,onda pocnes igracu da jebes majku i sve po spisku,onda se spakujes u krevet mrzovoljan sto ti je dobar igrac otisao kod najljuceg rivala,pa se ujutru probudis i procitas da odlazi covek koji ti je svu tu nadu vratio...
I onda skontas ponovo,sve ono sto si zeleo da zaboravis...Moras da budes drugi !!!
E pa vise ne gutam,ne zaboravljam,ne zelim da zaboravim! Majku vam jebem,nikada zaboraviti necu,i nikada oprostiti necu.
Nikada vise sezonsku kupiti necu,nikada vise na utakmicu otici necu,sve dok se neko cudo ne desi pa da ne moramo vise da budemo drugi. Kao kolega iznad sto rece,sebi uskracujem ljubav prema klubu koji volim,ali uskracujem i govna za moje prisustvo pa ako je to cena koja mora da se plati,platicu je,ali vam ne dam vise moju ljubav i moj legitimitet. Vi ste prolazni,i cekacu ko zna koliko dugo,ali docekacu opet da ponosno idem na utakmice i bezrezervno podrzavam klub koji volim. Do tada odjava sto se mene tice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top