Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.220
Reaction score
1.491
Hoce li tribina nesto da ucini povodom ove situacije? Znam da je krajnje glupo pitanje jer svi znamo odgovor ali moram da ga postavim.

P.s posto rade za istog gazdu moze li nesto preko veze da srede
Upravo tako, neka mu kazu ajde malo jbt ostavi nesto i za nas, bar kosarku gde nikada necete biti institucija pa makar ulozili 100 miliona evra... Tadic kaze davao, mi dovodili Veselog iz Slovenije, Mekejleba iz petog tima Turske za smesne pare, ovi dovode gotove igrace, sa visegodisnjim evroligaskim iskustvom i kao sad ce onaj kreten Obradovic da glumi velikog trenera... Sad mogu i majmuna da stave na klupu, kad mu napravis tim od 15 miliona, osvojice titulu...
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Kad je cast i moral u pitanju to ima smisla ako je u pitanju domaci igrac,strance to ne zanima.
Nisi 100% u pravu. Ja ne očekujem od stranaca da imaju emocije prema Partizanu, ali očekujem da poštuju grb koji nose. Što znači da nema prelaska kod rivala. I ovo ne važi samo za sportiste, može da se primeni za bilo koji posao. Bar ja tako gledam na stvari, sada da li je to ispravno... :D
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Vidio je Andrea koliko je sati i neće da bude vreća za udaranje. Veliki je to trener da bi si dopustio takvo nešto. Jbga, zajebao ga limar pri dovođenju, nije mu rekao koliki je psiho na vlasti i šta je spreman da radi za režimsku kurvetinu. Ugasićemo vas opet majku li vam jebem gurbetsku, kad tad.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ok, iz Tegijevog texta se lako da zakljuciti da smo pukli sa lovom i da je to razlog odlaska Italijana.

Kakvo crno pucanje sa lovom? Ne može Partizan (ne bi smelo da može) da pukne sa lovom. Kako vama nije jasno da ne postoji ni u teoriji šansa da FMP ima pare za Voldena a Partizan NEMA!

Volden je mogao da pređe u FMP samo u slučaju da se Partizanu "ne uklapa u koncepciju" po mišljenju trenera". Međutim reći da jedan klub ima pare a drugi da nema je čista PROPAST za sve nas a posebno za Ostoju. Jer to bi ga prvi put nateralo da PRIZNA ono što svi znamo. O razlici uopšteno kada je reč o novcu, ne vredi ni da se govori jer se kučka ojačava bez ikakvih limita uz luksuz da menjaju 2 trenera po sezoni!

Dakle, ne može Partizan da bude u krizi ako mu država daje. Ako mu država ne daje, onda se nema para a to Ostoja ne sme da kaže! Drugi način jeste COVID-19 ali pošto je i kurvi isti taj COVID-19 opet nema smisla da se na to sranje vadi. Kurva platila Voldena mi nismo imali.

Ima i treći način da se pukne sa lovom - Da je neko KRADE!!! Al neće valjda O'Stojah da ukrade!? Nema šanse breeee!!!

Dakle:
1. Ili Trinkijeri ostaje i dobija budžet ili
2. Terajte se u pičku materinu iz kluba

Treće ne može biti...

Takođe ne bih da likujem ali sve što se ovih dana OGOLILO sam na kašičicu onako stidljivo pisao (u meri u kojoj se neće zaraditi opomena ili neko banovanje! I da PARTIZAN je ubedljivo najjači i najveći klub Evrope! Ovo što je od njega ostalo je SAMO IME!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
mnogi prelaze olako preko nekih cinjenica, a to su:

- Ostoja nije oduvek bio clan sekte nego je “preletac” i da prica sa osiguranjem i ucenama nije od juce i od velje vepra ili od jehova pantera, cuo sam je, iz cacka, i pre nego sto je prisao Partizanu

- da Nedic je “kum” i da Nedic pruzio pipke svuda FKP KK FK i na kraju leteo sa kurvom i hteo i kod nje u klub

- Kosarka je da, potpuno neprofitabilan sport! Jos onda Danilovic i Dule objasnjavali da ni sa F4 Eurolige nisi u plusu (pogotovo ako tamo dodjes sa igracima koji potpisuju ugovore koje je tako lako raskinuti i preskociti)

- Ako fmp kurvetini das samo jedne sezone 10 a nama 3, taman i da svaku sledecu sezonu dajes isto, kurvetina aluminijumska je u prednosti, a davanja otprilike idu ovako:

kurvi 4 nama 1
kurvi 6 nama 2
kurvi 8 nama 4 (predizborna)
kurvi 10 nama 2 (nova uprava, a i ne igramo el sta koji kurac hocemo)

jel dobijamo duplo svake godine? dobijamo?

jel dobija kurva vise?
“ko je rekao da dobija? nemojte da lazete bre, niko nije rekao, ko je rekao, ko?”

bilans posle svega
kurva blagi minus 2,3 - pokricemo
mi minis 4,5 - pokrivemo vise pomazemo Partizanu
————————————————————————

i napisacu ovo ovde, koliko znam ne fasujem bodove ako navedem izvor, a izvor je BOG Mica Beric licno!!!

“Hteli smo sezonu sa Bozicem na klupi da odigramo sa klincima i nekim domacim igracima bez stranaca, dobili smo nesto para od sponzora, borba za opstanaka u Aba godinu ili dve na krilima navijaca, onda je neko zvao telefonom i rekao ako se ne pojacamo nema ni tih sponzorstava, ja nisam zeleo da ucestvujem u tome”

dosli su preko jebene noci - Kevin Dzons, Dzamar Vilson i Darel Vilijams! Preko noci, na silu!
—————————————————————-
idemo dalje:
izvor Buda Krstovic bivsi clan uprave KK Partizan:
“hteli 2M € da nam daju neki privatnici iz Uzica, mislim da su gradjevinci, trazili smo logo na rukavu.. mi se napili od srece svi komplet, nije proslo 2 dana, covek zove i place, ne daju mu, kaze ugasice ga.”



i onda? DOLAZI SPASILACKA UPRAVA

SD Ikebana.

pun sam besa, admini kaznjavajte ako morate sta da vam kazem..


i da, Trinkijeri je sve samo nije naivan, nemojte mnogo da se lozite!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.275
Reaction score
15.140
Локација
U pizdi materini
^ Ili pantićevi svedoci isti racku.

Nego mnogo smo toga ispisali počev od Voldena a ništa konkretno još uvek tako da očekujem danas rasplet situacije i da limar objavi dug KKP.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
A hoće li danas neko da se obrati zvanično? JBT cela Srbija bruji 3 dana (najmanje) a niko se ne oglašava? O'Stojah ćuti, Tegeltija ćuti, Trinkijeri ćuti. A naslovi su u fazonu da je on već potpisao za GER... Ima li nešto kod Švaba ozvaničeno?

@system izvini, ali strašno me zaboli za dug. To je dug države prema Partizanu a ne obrnuto! Mislim, nije zamerka tebi nego samo kažem...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ajde da budemo dosledni do kraja, zašto se to ne uradi i sa fk sekcijom?
Ajde da pokušam još jednom, koliko sezona treba da se završi u oktobru da bismo nešto preduzeli?
Dosta smo mi bili statisti u ikebanizaciji celog SD! Eto im zvanične tribine i uže rodbine igrača i uprava, nas ste dosta zamajavali.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Auuuu majko moja, šta je botovskih komentara kod Tegeltije!!! "svi znamo da je ovo stanje posledica ekonomske krize koja je zahvatila sve..." Da ne nastavljam dalje, povratiću po tastaturi :banghead:
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
A hoće li danas neko da se obrati zvanično? JBT cela Srbija bruji 3 dana (najmanje) a niko se ne oglašava? O'Stojah ćuti, Tegeltija ćuti, Trinkijeri ćuti. A naslovi su u fazonu da je on već potpisao za GER... Ima li nešto kod Švaba ozvaničeno?

@system izvini, ali strašno me zaboli za dug. To je dug države prema Partizanu a ne obrnuto! Mislim, nije zamerka tebi nego samo kažem...

Gledao sam danas na Bild-u, koji manje vise ispadne uvek nezvanicno glasilo Bajerna i nema nikakva prica o Trinkijeru ili promeni trenera da sam ja video. Skoro sve je samo o Albi i osvajanju trofeja
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.422
Reaction score
7.657
Локација
E-WEST
Predlažem moderaciji da se nova.rs zabrani, jer je očigledno upadljivo ciganjski portal.

AT je i danas trener KKP, kao što je bio i juče. Tako da nećete ništa zvanično naći nigde vezano za bayern ili fener...

Mnogo je bliži odlasku nego ostanku svakako.
 

Nemke PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
427
Reaction score
396
Локација
Beograd
Predlažem moderaciji da se nova.rs zabrani, jer je očigledno upadljivo ciganjski portal.

AT je i danas trener KKP, kao što je bio i juče. Tako da nećete ništa zvanično naći nigde vezano za bayern ili fener...

Mnogo je bliži odlasku nego ostanku svakako.
Dovoljno je videti ko im sačinjava košarkašku redakciju.

Ovaj što je objavio tekst,klasičan izdanak B92 škole koja je svašta iznedrila.
S.V.

Drugi je žario i palio u Blicz u paru sa Igorom Velimirovićem,juče objavio tekst vezan za skupštinu ABA lige gde je neke stvari prećutao,inače i na samom sajtu ABA lige on piše vesti.
N.T.

Treći,šatro ugledni novinar koji je objavljivanjem naručenog teksta 2013.kao tada novinar Novosti odigrao jednu od ključnih uloga u započinjanju procesa promene pravila oko plasmana u EL za sezonu 2013/14.
Đ.M.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.390
Reaction score
4.344
Tuzno je da ima navijaca Partizana koji krive Trinkjerija.... i to oni za koje znas da su partizanovci do koske...I vidim da ovo zlo nece skoro proci, posebno dokle god smo takvi kakvi smo...Trenutno sam napravio licni izbor, za mene je moj klub pod okupacijom zgadije, kao i drzava...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top