Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

eldiablo

Početnik
Учлањен(а)
29.08.2018
Порука
10
Reaction score
28
Локација
Beograd
Samo da poželim Andrei, našem bivšem velikom treneru, sve najbolje u daljoj karijeri.

I nadam se da ćeš se vratiti jednog dana u naš i tvoj Partizan da završiš započeto. Razumem te u potpunosti, ne moraš da glumiš čovićevu/vučićevu kurvu, neka napredni limar nađe nekog drugog za tu ulogu....a hoće, naći će sigurno. Takav smo narod, ponizan i jadan.

A tebi limare napredni, podguzna muvo odvratna želim sve najgore u životu. Dao si nam tračak nade dovođenjem Trinkijerija da se napokon vraćamo u život....i onda nas ponovo baciš u podrum. Još nisi uspeo preko institucija da se izboriš za beronov četvorokorak a već si uspeo da skloniš uspešnog trenera. Svaka čast, napredno govedo.

A prethodno si uspeo da jednog od boljih igrača prebaciš kod njih. Ahhh, gle čuda, isti taj menadžer nam dovodi istovremeno drugog košarkaša kao pojačanje. Hoće li i on sledećeg leta koracima ovog današnjeg? Pa ako se dobro pokaže....je li limaru napredni?

Šta doživljavam u svojim srednjim godinama, ne mogu da verujem. Da mi je neko pričao 2010.šta će sve izdešavati do 2020. sa Partizanom mislim da bi pomislio da je lud.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Ja ne znam nikog sem DV da je pričao o tome i platio je debelu cenu, kakav crni Stanoje i njegova kao navodna priča s Ružićem, bolje da ne ulazimo u priču oko Ružićeve uloge u svemu oko FKP ovde na forumu ( podsetio bih da je puč te sezone započeo aktivni vojnik SNSa - Krstajić).
Kako misliš navodna priča sa Ružićem? Mislis ona izjava "možda nije u interesu da osvojimo titulu"?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
nene... izjava je bila "možda nam nije u interesu da uvek budemo prvi" hahahah
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Дуле је скоро дао изјаву о Шоштару на бази полутачних и нетачних информација. После спознаје како ствари тачно стоје, то јесте истине Дулету није био проблем да се јавно извине и да призна своју грешку. Између осталог и у томе се огледа његова људска и морална величина. Ако Тринкијерију буде у интересу да презентује како се и шта дешавало, а Дуле не буде у праву верујем да неће изостати Дулетова реакција! За сада ствари стоје овако. Јебига!:confused-smiley-013:
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407

I sad vi meni recite da nama isti ciganski okot koji je odveo Voldena dovodi Mekentajera u fazonu nisam se dovoljno ugradio u prvog ajde ako se ovaj isto pokaže vodim ga u FMP ?

Očigledna saradnja na 'partijskom' nivou a mi se tu nešto nerviramo.

Koliko duguje KKP bagro ??

Menadzer ne odvodi i ne dovodi igrace, njegov posao je da obezbedi najbolje uslove (novac) svojim klijentima. U suprotnom, on nije dobar menadzer.
Igrac sam bira gde ce igrati.
Menadzeri, narocito debeli Misko mi nisu simpaticni, ali nije krivica ovoga puta na toj adresi.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
^ Pa mu je pronašao kod ćokija najbolju ponudu i to igrač sa obeštećenjem a zatim istom tom klubu zavaljao opet svog igrača na kaljenje.

Naravno da nije njegova krivica on je poslovan čovek model poslovanja SNS™ oproban na ovim prostorima x puta. Krivi su limar i oni oko njega što imaju posla sa ciganskim okotom to mi je i bila poenta, taman posla da mi smeta ovaj divan čovek pa on samo gleda kako da prehrani porodicu u ova teška vremena.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Дуле је скоро дао изјаву о Шоштару на бази полутачних и нетачних информација. После спознаје како ствари тачно стоје, то јесте истине Дулету није био проблем да се јавно извине и да призна своју грешку. Између осталог и у томе се огледа његова људска и морална величина. Ако Тринкијерију буде у интересу да презентује како се и шта дешавало, а Дуле не буде у праву верујем да неће изостати Дулетова реакција! За сада ствари стоје овако. Јебига!:confused-smiley-013:

Dule je čak u početku pokušavao u lepo sa usnetinom. Naravno, ne tražeći nikakve povlastice već jednako ophođenje i budžet Partizanu kao i ciganskom pokušaju od kluba. Ali onda se uverio da stvari ne idu tako i posle već sve znate.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Zato i kažem da se uverio jer je provalio u kakvim okolnostima vodi Partizan. Nije ispao naivan ni kakav način, ali nije s početka mogao da zna. Jednostavno je vremenom kako je sekta jačala, upoznat sa sistemom rada i funkcionisanja KK, primetio promene. Ali nije mogao sam.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Sport odavno nije sport kao sto mi navijaci dozivljavamo, sve je to biznis nikakava emocija i lojalnost u vecini slucajeva. Cast izuzetcima koje smo imali i imamo priliku da gledamo u nasem kk.
Nažalost nije, plaćenici i profesionalci neka rade svoje, ali mi svi ovde na forumu smo ti koji održavamo taj balans, mi predstavljamo bastion koji će uvek goreti, imamo emocije i sve ono što se ne kupuje parama. Dok je nas, biće i svega nabrojanog, u areni, hali sportova, pioniru, na JNA, gde god. Nas ne mogu da kupe niti ugase nikakvi Čovići i ostale psihoze, koliko god se trudili, proći će jednom i ova tmurna vremena.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Partizan ne sme ni pod tackom razno da de vrati tamo gde je bio. Vidite jednu sezonu cim je odskocio sta se desilo. Satiranje sa svih mogucih strana plus jos vece upumpavanje para u zeleznik. Da bi se ta odluka svela u delo tu je ostoja. Vuciceva poluga.q
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Čović je cimao Trinkierija pre Partizana, odbijen je.
I sad kad je smenio Šakotu, prvi pik mu je bio Trinkieri i ponudio mu je nenormalnu platu, odjebo ga Andrea. Ako vam je za utehu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top