Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Nikola Malbasa osumnjicen za pokusaj ubistva dilera....trazi ga policija
po informacijama srpskih novina...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Hahahahahaha
Kakva komedija od trenera.
Ima i mnogo gorih.
Đukić je dobar trener za ekipe sredine/donjeg dela tabele.
Kad je došao u Hihon, bili su pred isapdanjem, a on ih je doveo nadomak plej-ofa za ulazak u La Ligu.
Da ne pričam šta je uradio sa Valjadolidom pre 6-7 godina.

Ali, isto tako, epizode u Valensiji i kod nas su pokazale da nikako nije trener za klubove koji imaju visoke ciljeve.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
I dalje takav kakav je ima bolju trenersku karijeru od skoro svih aktivnih domaćih trenera s izuzetkom par tipa Jokanović.
On je kao čovek za ismejavanje, kao trener sasvim pristojan za ove prostore ( gro konkurencije nije dobacilo dalje od druge kineske lige).
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Kako onda pravdaš njegove odlične rezultate sa Valjadolidom i sada savim solidne sa Hihonom (koliko se moglo učiniti za pola sezone) ako je po tvoj mišljenju loš trener i ima posao samo zahvaljujući igračkom renomeu?

Očigledno je, barem meni, da ima izraženu radnu etiku, i da dobro motiviše ekipe koje su generalno autsajderi.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Da slažem se da ima bolju karijeru, ali to ne znači da je dobar trener. Čovek ima sreću što je bio dobar igrač i igrao je dugo u Spaniji, pa ima dobre kontakte tamo...
Samo da ispravim rečenicu. Deluje kao da je imao sreću što je bio veliki igrač. Sve ide po zasluzi, pa tako i to. Zaslužio je talentom, radom, željom, stavom, odricanjem.. sreća je tu najmanji faktor.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Kako onda pravdaš njegove odlične rezultate sa Valjadolidom i sada savim solidne sa Hihonom (koliko se moglo učiniti za pola sezone) ako je po tvoj mišljenju loš trener i ima posao samo zahvaljujući igračkom renomeu?

Očigledno je, barem meni, da ima izraženu radnu etiku, i da dobro motiviše ekipe koje su generalno autsajderi.
Ma ljudi koja karijera? Zašto ostaje u klubu 6 meseci izuzev Partizana?

Što nisi pomenuo Valensiju i kako ih je uneredio? Najduže se zasržao u Partizanu gde nam je jebo nanu naninu. Nula od autoriteta, lidera i motivatora. Uzeo Al Shabab iz Saudi Arabije i vezao 7 poraza dobro se živ vratio iz te zemlje, taj klub se nakon mutavog ugasio.
Klasičan komedijaš mutavi koji ne menja facu pa sve da gubi 0:9. Čovek je samo ime (tragično) u Španiji i ništa više. (Depor)

Valjadolid kad pominješ je te sezone u timu imao brdo kvalitetnih igrača iz primere na pozajmici koji su se vratili u svoje klubove nakon ulaska, a čim je krenula primera čovek se zakucao za dno, to sve govori o njegovom “uspehu”.

Nikad mu neću zaboraviti kako nas je ujebao 2008 pre odlaska iz kluba gde su mu u poslednjem kolu zimskog dela igrali igrači sa parnim kartonima (Juca i Tošić čini mi se) na koje Jokan nije mogao da računa u derbiju sa gangrenom 1:4.

Za kraj, čestitam osvojen kup sa Partizanom kao jedini trofej koji će ikada videti u životu i kao fudbaler i trener za sada 37 god profesionalnog bavljenja ovim sportom.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Djukica ne pamte samo kao tragicara u Spaniji,covek je odigrao dva finala Lige sampiona u dresu Valensije,osvojio titulu,kup i superkup,sa mladom reprezentacijom bio drugi na Evropskom prvenstvu,u prvom mandatu je unapredio nasu igru,doveo nas do titule jesenjeg prvaka,u drugom mandatu izborio prolece u Evropi,osvojio kup,rezultatski uspesnija sezona od nedavno zavrsene.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Odmah nešto ekstremno. Niko ne traži njega nazad. Daleko bilo.

Ali je bolji od Milinkovića, Granta, Drulovića, Tomića, Mirkovića. Tu je negde sa Vermezom, mada daleko i jednom i drugom lepa kuća.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma to je smešna priča ide se iz krajnosti u krajnost, standardno za forum.
Kao valjadolid je imao super tim, možeš misliti, a valensija što je bila krpa to niko ne pominje, tako svakom informacijom može da se manipuliše.
On sem Partizana nije bio u timovima koji pretenduju na trofeje tako da to sve nema smisla, kao i većina pristojnih trenera što nikada nije osvajala trofeje jer nisu ni bili u takvim timovima, jer nisu top treneri.
Da se razumemo ja njega očima ne mogu da vidim još od one olimpijade, izgleda mi kao najobičnija gejačka pederčina, ali toliko se neke neobjektivnosti nakupilo oko njega i kao njegova sezona u kojoj je izduvao u domaćoj ligi i prezimio s jebenim ožegovićem je loša a Savo ni ne prezimi sa Bogom fudbala, ali je to ok.
Pri tome Savo ima moju podršku i Đukića ne bih voleo da vidim ni na 10 km od JNA.
Ali on recimo ima trenersku karijeru kakvu Stanoje kome se ovde diže spomenik verovatno može samo da sanja u Kini, ali ovde se piči kao da je trenirao samo petu tajlandsku.
Bilo koji trener odavde koji dođe do lige petice mada bih ja rekao Premijer, Primere i Serije A, kako god, je za uslove Balkana top, jer je maksimum trenera sa ovih prostora Kina i Bliski istok.
Od naših Vladimir Ivić obećava ali još nije došao do neke lige, Marko Nikolić ima potencijal, ali i dalje treba da dođe do neke lige u kojoj grok nije ozbiljan trener itd... Paunović je pravio neke motivacione govore posle sp za mlade završio u ligi bez briga gde može i Iliev da bude trener.
Samo Jokan i to je to.
Đukić je verovatno zbog manjka inteligencije da ne kažem nešto drugo spao na to da postane ispodprosečan trener jer se nije prilagodio zadnjih 15 godina, ali opet i takav ima bolju karijeru od većine i ne znam što je to problem reći.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@zive

Naravno da ću da budem ekstreman kad nas je mutavi uništio. Da je imao sedam puta bolji tim ne bi uzeo titulu, to garantujem. Umesto da ispadne gospodin i kaže “Ljudi, ja sam odgovoran, idem”. Ružnu reč ne bih rekao. Ne, lik je vojnik Partizana, nema šta da zameri, svaka utakmica za plakanje. A onda i ova bagra iz uprave koja ga drži tu i kune se u njega, pizda im svima materina za ceo ovaj period.

Da se razumemo, Djukic je bio vesnik preporoda posle 2005-2007 sivila, isto tako, vesnik tame od 2017 ka ovamo. Toliko od mene na temu mutavi.

Sve što je Stojanče napisao ima smisla, samo sam ekstreman jer mi se povraća na njegov pomen.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Dosta trenera (naših) danas zavisi isto tako od menadžerskih kuća koje ih zastupaju, a onda i od ličnih interesa njih samih koliko je tu do materijalnih i sportskih motiva.

Evo ako upoređujemo Jokana i Đukića...Jokanović svakako je dovoljno poznato ime u Španiji i čovek bi očekivao da će voditi nešto više od Herkulesa...Meni sve više liči da Jokan (osim para što je normalno), se vodi i nekim drugim motivima, pa makar bili banalni da radi i živi deo svoje karijere u različitim zemljama. Takođe Pozzo familija koja ga je zastupa(la?), očito je sa njima bio u dobrim odnosima i pored po meni onog idiotizma sa Watfard, dodatno je usmeravala njegovu karijeru.

Osim Championship-a zaista je malo liga gde može da se spoji ambicija za uspehom i primenom svoje filozofije igre...U ligama petice je veoma nezahvalno uzeti bilo koji klub jer dosta zavisiš od projekcija vlasnika kluba koliko planira da se određene sezone "otvori" i da bude ambiciozan. Plus nigde nema kao u Championship-u tako zanimljivih klubova...Vidim da je Birmingem bio zainteresovan da ga angažuje ali će izgleda dati Fauleru šansu...

Što se tiče Đukića, meni je zaista taktika njegova bila odlična u prvom mandatu i u Valjadolidu...ali upravo od ovog potonjeg on ne liči ni približno na to što je tada trenirao, ni po filozofiji igre a ni mentalno kako je sebe predstavljao...Kao tvrdoglava mazga se u drugom mandatu pokazao kod nas...na stranu čak i igra ali taj deo je defintivno bio posebno iritantan...O drugim (ne)fudbalskim stvarima u ovoj oranici od lige i našem klubu je po meni i suvišno diskutovati...Realno osim Nikolića, iako recimo ne volim fudbal koji forsira, je jedini ostavio pečat (kao kad gledate 30 sekundi kadar i znate recimo da je to Linč režirao iako nemate pojma naziv filma), teško je reći...Ima negativnih primera (po meni Kiza je tu onako baš na vrhu)...ali opet koliko tu ima stvari koje nisu do trenera, možda smo mi i preoštri i skloni da ih "pojedemo" kritikama...
 
Top