Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Hajde Savo sada budi faca i dovedi nam nekog finog driblera da prelomi sezonu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.363
Локација
Beograd
Od portugalaca na desnom beku, po ukusu uprave i u skladu sa ciljevima za ovu sezonu bio bi jedino miljković što je nekad nastupao za bragu
:buhaha Em Portugalac, em desni bek, em ima naš pasoš, em povratnik, pa gde ćeš bolje! :buhaha
mali Popović ima veliku šansu da se dokaže, mnogi dobri golmani u tim godinama mogli su da sanjaju o dresu Partizana. Ako bude dobar, eto nam rešenja za nekoliko narednih godina
Nama ne treba dobar nego odličan golman. A šta ćemo ako se pokaže da nije dobar?
Mi imamo nekoliko vrhunskih igraca za nase uslove, ali ne mogu oni da popravljaju koliko ovi pozadi znaju da zaseru.
Nikome nije ni palo na pamet da to ujednaci, vec smo u odbrani prakticno i slabiji nego sto smo bili prosle sezone
Moja jedina nada bila je i ostala da ovi napred mogu da odigraju još bolje nego prošle sezone i da daju više golova nego što ćemo ih mi primati...
Em kad puno napadaš, protivnik mora da bude više pozadi, em ako si u stanju da daješ golove, ne smeju ni oni baš mnogo da se zaleću ka našem golu, najbolja ,,odbrana,, nam je da je rival što dalje od naših 16m...

Opet ponavljam, kakvi god da smo, ipak ne igramo protiv MU u svakom kolu domaćeg prvenstva, i većina timova njivalige i nema neki superkvalitet pa da nam mogu šutnuti u okvir gola više od 2-3 puta na utakmici, a od ta 2-3 obično ne može da uđe više od 1-2, te ako mi budemo davali po 3 ili 3+, rešen problem...

Naravno, biće i utakmica gde nam niko neće ni šutnuti u okvir gola, i gde će naša odbrana ,,održati,, nulu, a mladi Popović će dobijati pohvale za neke solidne odbrane, ali na njegov prvi kiks, ili ,,fušerski,, gol koji ,,upeca,, u mrežu, biće odmah drvlje i kamenje i po njemu i po onome ko ga je između stativa stavio...pa će biti i dilema da li da brani i u Evropi, ili da brani Stojke, pa, ko god bude branio, kad primi gol, rećiće što je branio on, što ne brani onaj drugi, itd...

Nego, mene brine izbor ,,trećeg,, golmana, jbg, setio sam se našeg prvog ulaska u LŠ, povredio se Kralj, povredio se Radaković, i ajd sad, treći golman, klinac Pantić, crno-bela ruža, treba da brani protiv Realovih galaktikosa, a naspram njega Figo, Zidan, Raul, Ronaldo Zuba, Bekam...

U jbt!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.725
Reaction score
11.128
Локација
.
Mi imamo najbolju ekipu u ovoj ligi što smo i dokazali kroz utakmice sa žgadijom. Bodove prosipamo ili zbog manjka motivacije ili sudijske krađe. Na stranu što smo šampioni u primanju glupih golova.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Ima ovaj spic zove se Luka Djordjevic,crnogorac je mislim da je dobar spic a pomenuo ga je Marko Nikolic da ne racuna na njega u Lokomotivi tako sam izmedju redova skapirao,mislim da ga treba probati na pozajmicu,decko je grobarcina.
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Ne znam koliko je ovaj "transfermarkt, latest rumours" pouzdan ali oni imaju neko predvidjanje:
Ovaj Cairo po meni nerealan, a ovaj drugi zbog veze sa Tatkom i pristupacnog ugovora mozda ima smisla....i to ako nas prethodno napusti neki nas stranac.... Pozdrav sivi ticu,vec sam objavljivao ovaj rumor :D ,zaista nerealan,ali... :D
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Ima ovaj spic zove se Luka Djordjevic,crnogorac je mislim da je dobar spic a pomenuo ga je Marko Nikolic da ne racuna na njega u Lokomotivi tako sam izmedju redova skapirao,mislim da ga treba probati na pozajmicu,decko je grobarcina.
koliko sam shvatio iz intervjua sto je Marko dao, ovaj je bio povredjen nekoliko meseci. Nisam bas siguran da nam treba jos i igrac kom ce biti potrebno nekoliko meseci da se oporavi i udje u neki ritam
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
U ovakvoj ligi gde će ti svi igrati bunker za dobre rezultate je ključan golgeter.
Sadik je dobar igrač , veliki potencijal ali nije rasan golgeter.

Takodje i igra preko krila a naši bekovi imaju mali % korisnih centaršuteva.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa to vidi svako ko je pogledao 2 sezone neke lige.

Nije mi jasno kako se misli bez golgetera i asistenta istovremeno na krilu igrati sa špicem koji nije golgeter.
Koji igrač će u ovoj njiva ligi dati 25 plus golova i koji drugi će igrač biti sa 15 golova ako želimo uzeti titulu na 38 kola? Ta priča da svi podjednako doprinose sa 10 plus golova ne pije vodu.

Na levom krilu mora biti igrač tipa Sulejmani, Leonardo koji bi ovu ligu prepišali i koji bi vukli ekipu iz kola u kolo. Plus što imamo šansu u vidu trenera preko puta.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.995
Reaction score
15.817
Локација
Beograd
Ne bih da vam rušim sneška, ali dolaske ćemo videti u ovom roku samo ako ode neko. Sve ostalo su nagadjanja. Čak su i click bait novinari odustali od nas, samo transfermarkt nagadja :)

Jel mi ne verujemo u Štulića? Jel gledao neko kakav će ovo majstor da bude? Rikardo ima 28g, može da dodje ako ode Sadik.

 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.677
Reaction score
22.917
Локација
Академија
Фали неки Стојнић да пуни Сава центар за 8. март.
Замишљам како ВВВ седе негде у некој башти, дебела ладовина. Професор/доцент чита наше постове који иду од тога да имамо најбоље играче до тога да немамо ниједног доброг ни на једној позицији. Након ишчитаних неколико страница ове теме трио закључи "Ма да мењамо ми навијаче, ово што сад имамо то курцу не ваља." У том тренутку конобар донесе нову туру и настави се разговор невезано за фудбал и Партизан. Врућина данас.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.363
Локација
Beograd
Nego, mene brine izbor ,,trećeg,, golmana, jbg, setio sam se našeg prvog ulaska u LŠ, povredio se Kralj, povredio se Radaković, i ajd sad, treći golman, klinac Pantić, crno-bela ruža, treba da brani protiv Realovih galaktikosa, a naspram njega Figo, Zidan, Raul, Ronaldo Zuba, Bekam...

U jbt!
Mediji kažu da izbor za trećeg golmana ,,pada,, na mlađanog Matiju Gočmanca...zasad treći golman, ali ako tandemu Kokeza-Tvorzan padne na pamet da ,,obara, granicu,, dozvoljene i poželjne mladosti u Njivaligašima zarad spasa SrBskog (i zvezdinog) fudbala, eto dečkića i na golu prvog tima Partizana pre nego što se iko tome nadao...

volimpartizan.rs/ko-je-sada-treci-golman-partizana-u-krusevcu-ce-biti-na-klupivideo-90811/


 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Prvo braco nesto da vam kazem.. par cinjenica.
1. Sledeca sezona (tj ova koja pocinje) je najbitnija od post-yu ere.. najbitnija jer ce sampion u LSkval. i gotovo zagarantovano u LE, dok ce ostali u neki malo jaci intertoto (u post korona vremenu) kad ce premije svakako biti gotovo nulirane.
2. Ako pogledate izjavu vesica o onim komunalnim land roverima, bice vam (ako do sad nije), jasno koliko oni spremni da pisaju po zdravom razumu i racionalnosti, tj koliko ih boli kurac za XY penala sledece sezone sviranih kurvetini ili protiv nas.
3. Da li stvarno mislite da ih nece jos besramnije gurati od prvog do poslednjeg kola?
4. Mi moramo da pogodimo 3 od 5 igraca, kurvetina ima luksuz da trazi 3 od 20. Ako im ne ide dobro na polusezoni mogu potrose 15 miliona, koga boli kurac?
5. Ja i pored svega toga verujem u titulu, ja i mnogi od vas, ne smemo biti pesimisti!

Napred Partizan
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa ja to pričam od kad je izmišljeno to treće takmičenje.

Zato sam i navalio ko nezdrav na pojačanja u ofanzivnom delu tima. Uopšte nije neko otkriće da oni kradu, krašće u ovoj sezoni još više. A da li smo mi spremni na to? Da li imamo ekipu koja može iz kola u kolo da pobeđuje? Da veže 10 pobeda? Da li imamo odbranu? Da li imamo igrače u napadu koji mogu garantovati da će u svojoj statistici imati 25 golova? Da li imamo individualca koji će nositi ekipu protiv bunkera? Ova ekipa može da prođe u evropi, za bunker teško.

Ili da se prilagodimo i napravimo ekipu koja će gristi u takvim uslovima ili lepo da raspustimo sve i igramo sa 2 3 iskusna i ovo sve ostalo klinci, pa da se lepo borimo za opstanak. Naša fk sekcija mi liči ovako na Megu, zlatna sredina u abi ili ti u našem primeru 2. ili 3. mesto u ovakvoj ligi. daj da se proda što se može, preživljavanje i opet jovo nanovo.

Bek, centralni vezni i levo krilo i titula je na dohvat ruke. U toj soluciji Suma i Asano se prodaju, a Sadik mora ostati. Imam utisak da su pare od lige evrope i Pavlovića već uveliko isparile, tako da bi ovim transferima pokrili dolaske ova 3 igrača.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top