Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Ako se ne varam, slican penal je svirao Garsija Aranda kada je Mijat zatresao cuvenu precku.
Ja sam iskreno popizdeo jer nam nije svirao penal kod nekog od prethodnih kornera, gde kamera jasno zumira onog cobanina iz Napretka kako sa dve ruke u judo zahvatu takodje drzi mislim isto Vitasa.
Inace pizdim kada dobijemo sudijskom greskom, ali ovo je daleko od toga.

Sjajna atmosfera na stadionu Mladosti jer nije bilo lokalnih zadriglih dzibera, koji navijaju za ciganku, i koriste ovakve prilike da vredjaju nase igrace, a takodje nije bilo ni tuzne skupine sa jos tuznije juzne tribine.

Idemo dalje, kada dobijemo u Krusevcu uzimamo titulu!!!
Lamine like this!!!

I jos nesto.
Nije kolega @Provencano gan, vec mu se samo usled nekog piva viska ucinilo da nije penal, ili mu se jednostavno zeludac okrece pri samoj pomisli da smo dobili 3 boda poput smrdljivih cigana i njihovog uigranog recepta za osvajanjee 3 boda.
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Penal nije toliko ubjedljiv na način da je neko slomio nogu igraču u šesnaestercu, ali pozdravljam svaki oblik limitiranja bezobrazluka i "nedivljivih", a prljavih prekršaja nad našim igračima. Dosta je bilo više da nas tuče kako ko stigne, bez ikakve kazne.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.076
Reaction score
36.069
Svi koji su iznenađeni/razočarani našom igrom voleo bih da mi obrazlože na osnovu čega su očekivali nešto bolje/lepše i to od istog tima koji prošle sezone nije mogao pola utakmica u gostima da dobije?

Igru sam očekivao i goru, nisam uopšte iznenđen. Rezultat sam očekivao mnogo gori tako da sam na kraju zadovoljan.

Edit: Prva četiri kola imamo tri gostovanja, da za promenu zatvorimo ciklus sa 12 bodova, pa makar igrali kao najgore babe.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Iskreno penal kao penal, li-la, ali kad obuhvatimo kriterijum sudjenja u toku utakmice, zaslužen.
Realno, igrači Napretka su u toku utakmice zaslužili, brat-bratu, dva crvena kartona. Odma na početku faul na Sadiku, i ono kad ga je onaj frajer faulirao, vukao, tukao. To je bilo 3 žuta, realno.

Onaj njihov što se izvukao i ofsajda, i zaobišao, čini mi se Vitasa, je zapucao preko gola, iz mrtve šanse. Taj promašaj je mnogo bitniji za Napredak, ako hoće da sagledaju svoje loše strane iz ove utakmice, nego li-la penal.

Bravo Savo, bravo momci. Tri boda se pišu.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
По оваквом времену где је отићи до продавнице и назад мука, против циганске филијале која даје 250% кад игра против нас, бункер екипа, на њиховом терену, прва утакмица сезоне, и добијемо их 3:1.
Истина је, није била лепршава игра, али шта очекивати поред ових чињеница које сам написао? :)
3 бода су ту, све остало је небитно.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
Baš retko pišem na forumu jer nekad nemam vremena a nekad većina već kaže ono što mislim pa nemam šta da dodam nego samo stisnem Like.
Ovde među nama ima toliko ljudi koji tako slikovito i profesionalno pišu da je divota čitati forum, plus zbog grobarskog humora koji me uvek nasmeje.
Što se tiče današnje utakmice, stvarno loše prvo poluvreme i neobazriva reakcija odbrane kod gola koji smo tako nonšalanto primili da je šteta stvarno.
Kakva lopta Natha za Markeca za izjednačenje.
Penal čist kao suza, nemojte da se iznenađujete, dupli rvački zahvat kod kornera, nema dileme.
Kako dribla Umar Sadik čoveče, neko je već pisao sa tolikom visinom, neverovatno.
Drago mi je zbog Čolića, tek će da kida, danas nije bio baš najsjajniji ali biće to bolje.
Idemo dalje !
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
А да ли је био корнер пре пенала? :D

Као што колега горе рече увек је лепо победити екипе са манирима попут Напретка. Оно што није лепо је што је већи део утакмице изгледало као да играју два тима сличног квалитета. Последњи меч са њима смо одиграли у децембру и данас је у стартној постави било осам истих играча код нас, а само двојица код њих и опет се мучимо. Марковићу брз опоравак, Партизану брза појачања.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.038
Reaction score
27.077
Локација
Из Чикага (моји...)
''још су ноге тешке (оловне) од припрема...'' А и ''ПРОФЕСИОНАЛНИ фудбалери играли утакмицу на 30 (тридесет) степени...'начи је-зи-во шта нам раде..''
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Da li postoji neko pravilo o dozvoljenoj visini trave?
Kad su prošla kola hitne pomoći tragovi su bili baš duboki.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.847
Reaction score
7.577
Lose skautirana liga.
Koliko komaraca (krilca, krilne napadace) ima tim:
----Sefcenko---- Krespo
Kaka-Zedorf-Pirlo-Gatuzo?
Naravno nijednog!

Ne mora po svaku cenu da igraju nasi izdanci od 40kg od kojih je jaci i brzi protivnicki fudbaler sa loptom u 10om minutu.

Kapiram da stevanovic mora da igra da bi se prodo jer od toga zivimo ali nije za prvi tim Partizana. Od trenutnog rostera Lazar Markovic ima iskustvo i znanje za prvi tim.
#Stevanovic out Markovic in
#Asano out (neki Danko Lazovic ili Leonardo) in
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Asano dečko moj, gde ti čistu loptu izbijaš, pre njihovog gola...vrtim snimak, teška tehnička greška. Ostoja mu se najebao keve.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.862
Локација
Kobasicarija "Venac".
Mrsavo i bledo.
Sa ovom igrom, igracima i trenerom repriza zadnje dve sezone nam ne gine.
Odbrana klimava, kao i ranije. Cini se da cemo na prste jedne ruke moci nabrojati utakmice gde necemo primiti gol. Sredjji red bez kreacije. Mnogo toga ce zavisiti od natka i broja dana kad se sumi igra fudbal. Za ficu verujem da ce biti dobar,(ako ostane), dok od asana ne ocekujem mnogo. Pravolinijski igrac, sposoban da trci, sa realizacijom koja je nikakva.
sadik zna da bude bog fudbala, zbog nekih spektularnih poteza, ali tesko da ce on biti taj koji ce nam doneti 20+ golova.
Uglavnom, gledamo deja vu. Neka me demantuju, a ja da budem razapet ovde, bez da se ljutim
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Prva tri boda su upisana i to je to, ali sve loše što smo pokazivali prošlih sezone pokazali smo i danas. A nešto je bilo još gore nego ranije.
Pisali smo o svemu tome, ali šta vredi što mi pišemo.
Očajno igramo glavom u napadu, nadam se samo da Sadika i Sumu nije zabolela glava kada su usudili da njome pipnu loptu, jer se ono i ne može nazvati šutem...silni korneri su nabačeni u njihovih 16m, a jedinu jedinu ozbiljnu reakciju na njih imao je - sudija.

Može sudija da sudi onakav penal, ali ako bi se striktno držao te ,,slobodne sudijske procene,, na utakmicama Partizana bi bilo od 10 do 20 penala svaki put.
Da li je vama jasno da je Grujić, inače često ,,čovek zadatka,, danas prelomio utakmicu u našu korist, samo je pitanje zašto je to uradio. Da je ,,odsudio,, za nas, pokazuje vam produžetak utakmice od 5 minuta, iako je trebao da je produži duplo više, ,,skratio,, ju je za svaki slučaj, da eventualno ne primimo gol.
Nismo mi ,,cigani,, pa da se radujemo ,,pomoći prijatelja,, a sada će originalni ,,cigani,, imati ,,opravdanje,, za sve bivše, sadašnje i buduće krađe.
Ali nije ovde priča o njima, nego o nama.

Da li ste vi stvarno ubeđeni da bi naš ,,namešteni,, tim prelomio ovu utakmicu da nije bilo tog penala?! Nije najbitnija polemika o penalu, najbitnije je što smo ,,bušni,, sa svih strana...ne trebaju nam pojačanja? Čekamo da neko ode? Koga imamo na klupi ko može da ,,doda gas,,? Lazara? Da, ali ako nije povređen.
Pa nama neko dete daje gol, a njima dete iz osnovne škole stoji na golu, i mi se mučimo sa takvima koji su jedva nekako ,skrpili,, svoj tim?!

Pa kakvi smo to onda mi?

Golman neiskusni linijaš, i još van forme, jer već dugo nije branio takmičarske utakmice od kako su ga iz Teleoptika premestili u Partizan, a ako nam se još (daleko bilo) povredi u prvom poluvremenu, razmislite malo ko sve mora da izađe i uđe da bismo ga zamenili (zbog pravila FSSa o U-21).

Naši bekovi ko naši bekovi, kao i uvek, veliki promet mala zarada.

Štoperi...kao što rekoh nebitno je ko brani i ko nam je u odbrani, prvi šut protivnika u okvir gola ionako će ući u našu mrežu - na sreću ne šutiraju često. Danas Ostoja pustio gol, sledeći put će Vitas, onda nek se spremi Banjak...itd...

Zadnji vezni, Zdjelar, trudi se momak, nije ni njemu lako sa ovima koji su mu saigrači...

Vezni Natho, pravi igrač. Svaka čast! Pokušava da podeli lopte nekom napred, ali kome da podeli? Može Markecu koji nešto zna, ali kako uđe u igru, on se povredi i...izađe...

Suma, nepoznate pozicije, danas nije ni bio na utakmici, Očaj živi, ja sumnjam da je falsifikovana njegova godina rođenja, izgleda da smo po godištu mnogo bliži nego što sam to do sada mislio.

Krila, Fića bio na utakmici, ali kao i da nije, Asano trči kao navijen, a apsolutno bezopasan za gol protivnika.

Špic na sreću bio tu da mogu da gledam neku fintu, ako već Suma nije bio prisutan, ali na nesreću taj naš špic ne bi dao gol ni da smo igrali tri utakmice danas...

A Đole bi ga kao dao?

Čola ga dade.

Tupadžije sa Arene pre utakmice opravdavaju zašto Partizan igra po Suncu, pa kažu kako jednima, tako i drugima, pa jeste, ali mi ako izgubimo 2-3 boda danas, jer ne možemo da dišemo, ode titula, a Napredak sigurno ne može da računa da će umeša u borbu za titulu, niti da su mu bodovi sa Partizanom ,,pod moranje,,...kažu ovi sa Arene, pa, eto, svi igraju...bla bla...
Pa igraju, ali od pola 8!
Ajde ti tupsone koji si umislio da si komentator, uzmi stolicu i sedi na osunčanom terenu od pola 6 do pola 8, a ja ću onda tamo da sednem od pola 8 do pola 10, pa da vidimo kome će da bude teže.

Naravno i naša uprava NIŠTA ne čini da zaustavi to ,,izdrkavanje,, Arene nad nama, JEDINI smo u ovom kolu koji su počeli dva sata ranije nego ostali!

Za prvo poluvreme i negativan rezultat, najveći krivac - Savo - garant im je rekao da ne zapinju, da čuvaju snagu, da ne srljaju...i svaki put kada tako igramo mi prvi primimo gol. Pa dokle bre više?! Po koji put mi ponovo moramo da ,,jurimo,, rezultat i da ,,preokrećemo,,?! Što mi ne povedemo na početku? Zašto tako često i tako očajno ulazimo u ta jebena prva poluvremena?

More bodova smo tako prosipali u prošlosti, danas smo ih osvojili, ali ako mislimo i dalje tako ,,opušteno,, ,,taktički,, i ,,bez srljanja,, da ulazimo u utakmice - neće da valja.
Nije valjalo u prošlosti, neće valjati ni u budućnosti.

100 puta nam se to ponovilo, ništa iz toga nismo naučili, danas nam se ponovilo, ali smo pobedili, i najgore bi bilo da sad pomislimo da smo kao na nekom ,,pravom putu,, - a nismo!
Neki u Partizanu su izgleda u debeloj zabludi ako misle da je sve uredu i potaman u našem sastavu i našoj igri. A nije!

Ovde jedino da nas Ivica ,,bombaš,, nečim prijatno iznenadi pa ,,rokne,, neku ,,bombu,, - ja drugi izlaz i rešenje ne vidim.
U Njiva-oranica-travnjak ligi ima mnogo jačih timova od Napretka...doduše, ajd da ne serem više, jednom i mi da konačno dobijemo te gigante fudbala, i to u gostima.

Malo li je? :D
 

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Isti tim, ista igra ali srecom od Napretka imamo 3 puta kvalitetnji tim. Uslovi za igru nehumani plus ona oranica. Steta za povredu Lazara, nadam se da ce ga u nastavku sezone iste zaobici.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top