Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@Direktor_Grobar nije bio penal.. igrac genka pored njega trazi korner.. ima na snimku, nikad to necu zaboraviti..
Ma šta nije, raširio ruke ko albatros u sred 16, kao da će da poleti a ne skoči, raširio šaku da poveća površinu kojom može da je dohvati. Pa to samo on i ona panjina Dudić mogu.
Da ne zaboravimo predivan pas Deseni protiv Sampdoriije.
Kažu ljudi neiskusan mlad bio, šta koji kurac neiskusan pa čim prestaneš da sereš u gaće naučiš da ne izbacuješ loptu ka golu...
 
Последња измена:

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Secam se jednom u Kuli,ulazim na onaj njihov stadion a nasi se kao zagrevaju na onom nekom kao parkingu,stanem da pogledam i vidim Miljkovica potpuno van tima,radi nesto svoje,bio sam ubedjen da decko ima psihickih problema
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
447
Reaction score
2.534
Локација
Novi Beograd
Miljkon dolazi da reši problem kapitenske trake.
Savo, ako prećutiš ovo, pa makar bilo novinarsko izmišljanje, bolje vrati onu maramu na glavu, jer ti duva jeziva promaja
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Ako Cucin i onaj klinac na pozajmici u Zlatiboru nisu bolji od Miljkona bolje da promene profesiju.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Sretan Miljkon svima koji slave.
Salu na stranu, ako nekom nije jasno zasto ne dovodimo normalne igrace, nema para. Pokrali su i ispumpali iz kluba.
Djura - krao, osvajao titule
vvv - kradu, ne osvajaju nista
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Jok, Zeks garantuje da dovodimo jačeg igrača. Kuku nama sa nama ovakvima.
Pa Boya jeste jači i to značajno! Sećam se da je na debiju nosio trojicu mučenika na leđima, nisu mogli da mu uzmu loptu.

Sto se Miljkona tiče, ubeđen sam da je zajebancija ili pokušavaju da nas odrade u varijanti kada dodje ovaj iz Svice da kazemo: "Dobro je, mogli smo i gore da prodajemo!"
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Od toliko igraca koje mogu da dovedu...

Daj par imena, leba ti. Osim ovaj sto je izdominirao u drugu svicarsku ligu, koji bi mozda i bio kakvo takvo pojacanje, svi ostali su rame uz rame po kvalitetu sa Miljkovicem.

Da se ja pitam, ostavio bih Lutovca da igra super ligu, i doveo bih strani desni bek ukoliko se plasiramo u LE.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Ma šta nije, raširio ruke ko albatros u sred 16, kao da će da poleti a ne skoči, raširio šaku da poveća površinu kojom može da je dohvati. Pa to samo on i ona panjina Dudić mogu.
Da ne zaboravimo predivan pas Deseni protiv Sampdoriije.
Kažu ljudi neiskusan mlad bio, šta koji kurac neiskusan pa čim prestaneš da sereš u gaće naučiš da ne izbacuješ loptu ka golu...

Срамота да Видару, највећег Србског рукометаша, ниси убројио међу овај ненадјеби двојац...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Secam se jednom u Kuli,ulazim na onaj njihov stadion a nasi se kao zagrevaju na onom nekom kao parkingu,stanem da pogledam i vidim Miljkovica potpuno van tima,radi nesto svoje,bio sam ubedjen da decko ima psihickih problema
Dobro da ne preterujemo. Na stranu njegov fudbalski kvalitet, ali decko je ovako za primer.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top