Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Ja ne znam šta vi tu uvijate, fudbaleri su generalno glupi ko kurac.
Mladi su generalno glupi, a mladi fudbaleri samim tim posebno.
Obično su sem fudbala tabula rasa. Ja gluplje razgovore nisam vodio od onih sa bivšim fudbalerima, a nije da nije bilo konkurencije.
Kad si mlad glup i pun para, obično si i nevaspitan sem ako ne dolaziš iz jako dobre porodice ( što je retkost).

Bas tako.
Na stadione ne dolazi sofisticirana publika, pa da se sad tu neko sablaznjava na neku psovku. Ako igrac ne moze da istrpi prozivke sa tribina, promasio je profesiju, bez obzira na godine.
S druge strane, ima igraca koji kroz celu karijeru nisu dobili nijednu uvredu sa tribina.
Neka se ovi koji ih dobijaju, zapitaju da li je samo do navijaca, ili ima i do njih?
Naravno, to ne isključuje cinjenicu da na tribinama ima debilcina koji ne znaju za meru.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Meni su npr. Hrvati fenomen. Sličan seljački mentalitet kao kod nas, ali njihovi fudbaleri su stvarno ozbiljni profesionalci. Bar ovi koji odu da igraju po Evropi.
Verovatno zbog toga što ih zabole šta rade i kako se ponašaju prema publici i van terena.

Ako umeš da odigraš, dodaš loptu na vreme, daš gol, sprečiš protivnika možeš i šamar publici da odvališ, kao onomad Kantona.

Ako mi tražimo da nam svaki igrač razvaljuje na terenu, a po ponašanju da bude najmanje kao Patrijarh Pavle, slabo ćemo se mi leba od ovoga najesti.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.312
Локација
Brèko, BIH
Последња измена:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Dosta se ovde vodilo polemike o skauting službe ali definitivno kad podvučeš crtu Partizan je jurio "pravu inostranu robu" za svoju kupovnu moć.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
437
Reaction score
2.295
Dobicemo dva beka, desnog i lijevog. Vratili su Urosevica i Miletica da ponove gradivo, cim zavrse eto pojacanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top