Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Cim vidim ovu bekovsku kombinaciju odmah mi splasne bilo kakvo uzbudjenje za utakmicu, nadam se da gresim, ali Lutovac/Brezancic moraju da budu u prvoj postavi, cemu ovako tumbanje ekipe
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Napred Partizan!
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Šta bi bilo da zna da igra na poziciji iza napadača Natko...
Za ovih 70 minuta je pokazao više nego Suma za 4 utakmice i pokazao ko je tata ove igre. Asistencija kod drugog, kod trećeg fantastična lopta, ne komplikuje, daje loptu odmah. Stari lisac Natko. Šteta samo što se zapustio, možda bi još bolji bio da ima koju kilu manje. :) ;)
Samo jedan veznjak koji trči dosta i zna sa loptom nam fali i preporodila bi se veza sa Zdjelarom i Natkom.

Asano bravo :respect
Zdjelar :respect. Konačno da uđe jedna njegova prangija.

Vitas će nam doći glave. Od Letonaca nam kreću utakmice gde će nam odbrana biti na iskušenju. Nadam se da su blizu završetka posla sa štoperom, ova odbrana mi ne uliva poverenje.

Ne treba se opuštati i leteti zbog ove pobede.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Bravo crno-beli! Jedna po jedna, idemo dalje.
Zašto nije ovako ozbiljno moglo i prvo poluvreme? Glava me zabolela od vraćanje lopte unazad, poludeo sam.
Drugo poluvreme druga priča, odličan pristup i naravno goleada.
Asano je primer čoveka, igrača, profesionalca koji gazi i ne staje do poslednje sekunde, jednostavno mora pre ili kasnije da mu se vrati sav taj trud i rad. Kapa dole svima, ali njemu prvom. :respect
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Solidna igra, odlični Asano i Natko.Mene i dalje brinu oba štopera i dok ne odigramo protiv jačeg tima ne mogu Banjaka komentarisati.Važno je da se nastavi niz pobeda i da se osvoji titula!!!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Asano decko u samopouzdanju,jako me raduje njegova dobra partija a ima ih u zadnje vreme. Vitas nije taj ocigledno,Rajkovic jeste bio ali Gmazuri je bilo mnogo da ga iskesira kao covek. Prvo poluvreme smo bacili u drugom smo igrali dovoljno dobro da mogu da udju deca da pokazu sta znaju.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
a ja kreten hteo da napišem da zbog kašnjenja meča, protivnika i nekih taktičkih odluka (i dalje Vitas, Ćelavi na beku, itd) mi ne miriše na dobro.

Iako imam neke stvari da zamerim pošto mislim da protiv kvalitetnijih timova nas to može koštati, kad daš pet komada ovako lagano, ne možeš biti bilo šta osim srećan.

- A S A N O :respect :respect :respect čovek igra tako pametno, požrtvovano, smisleno, on čim dobije malo prostora je ubica, strašan potencijal, svakom utakmicom napreduje i sve mi je draže što ga gledam
- Natho je suva klasa, konačno na svojoj poziciji, nije ništa ni igrao posebno (osim što je kao Zidan ispimplao loptu pored ovih mučenih iz Inđije), pa opet gol i asistencija
- Šćekić toliko znači balansu naše igre
- konačno gol van kaznenog prostora :respect:respect:respect
- Fića mnogo konkretniji danas, neoptrećen glasinama
- Sadikova asistencija za Asanov drugi gol prkosi zakonima fizike :respect apelujem da ga nazovemo taksistom jer voza ove defanzivce svuda, levo pa desno, ovi lažnjaci su čudo,nastavlja da kenja po mojoj tezi kad je došao da od njega neće biti ništa, i nek me pravi majmunom i dalje
- kvalitet Banjaka se vidi u tome što je sa Vitasom u paru tri utakmice ostao stabilan i nismo primili gol, ne želim nikog da kritikujem ali tu ili Ostoja ili Ćelavi odmah ili neko
- Urošević i Popović, nakon malo slabijih izdanja, danas na nivou

sve lepo, sad na Rigu, i da nastavljamo u ovom tempu u šampionatu. uprava nek više odreši kesu, aman.

teraj dalje. i bravo.

EDIT: Mitar bratina i po.
 
  • Like
Reactions: BaX
Статус
Затворена за писање одговора.
Top