Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Šta bi bilo da zna da igra na poziciji iza napadača Natko...
Za ovih 70 minuta je pokazao više nego Suma za 4 utakmice i pokazao ko je tata ove igre. Asistencija kod drugog, kod trećeg fantastična lopta, ne komplikuje, daje loptu odmah. Stari lisac Natko. Šteta samo što se zapustio, možda bi još bolji bio da ima koju kilu manje. :) ;)
Samo jedan veznjak koji trči dosta i zna sa loptom nam fali i preporodila bi se veza sa Zdjelarom i Natkom.

Asano bravo :respect
Zdjelar :respect. Konačno da uđe jedna njegova prangija.

Vitas će nam doći glave. Od Letonaca nam kreću utakmice gde će nam odbrana biti na iskušenju. Nadam se da su blizu završetka posla sa štoperom, ova odbrana mi ne uliva poverenje.

Ne treba se opuštati i leteti zbog ove pobede.
Matke
Stvarno poštujem sve što pišeš ali te molim da ne preteruješ. Natko je odigrao ok, ništa spec, ali svakako daleko bolje nego Suma prošlo kolo, dve klase bolje. Ali, s druge strane, ni blizu da ponese epitet motora ekipe. Ocenio bih ga sa 7.00 i ništa više.

edit: Indjija je kurton od ekipe i očekivao sam 3+ u njihovoj mreži.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.612
Reaction score
8.651
Локација
"preko bare"
Prvi put sam gledao Banjaka i ne izgleda loše. Mada, ne znam da li je utakmica sa Inđijom dobra da se da neka ocena za njega.

Tatko opet pokazao zašto je tatko. Drago mi je da sve više igrača ulazi polako u forumu. Trebaće nam kada se zahuktaju Evropa i domaće prvenstvo uporedo.

Mnogo mi je drago da su Asano i Zdjelar postigli golove koji su došli kao nagrada za sav rad i trud koji pokazuju u svakoj utakmici.

Divno veče na našem JNA.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Lepa pobeda, doduse protiv stvarno slabog protivnika. Mnogo mi je drago zbog Asana, takvu posvecenost ne pamtim da sam video kod nas. Iako se u nekim stvarima ne slazem sa Savom, definitivno bi i kod mene takav igrac uvek bio u 11. Jednostavno to zasluzuje, kako radom tako i ponasanjem.
Natho danas solidan, ali definitivno igrac manje u odbrani...Jedan igrac ala Everton bi nam resio sve muke u sredini, nadam se da su nasi toga svesni.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Raduje goleada i to što nismo primili gol, ali opet, bekovi katastrofalni. Kad vidim da Urošević uzima slobodnjak, smuči mi se na fudbal. Zdjelar dobar, Natho tata kao i uvijek.

Malo je off topic, nzm je li ko primjetio, ali Savo obožava u izjavama prije i nakon tekme da konstantno "namješta kragnu" hvaleći se svojom novom čukom, Audemars Piguet Royal Oak od 50-ak hiljada evrića :D
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
Moramo bit zadovoljni sa 5 golova
Bekovi od proslog meca su bolji masu ali dobro..lopta natka pa asistencija sadika prelijepo...matic je dobio 20minuta ZALUD..
UROSEVIC I SLOBODNJACI NJEGOVI
NAPRED PARTIZAN !
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Момци се распуцали, ето повода вајној управи за тврдње да нам пјачања не требају.
Свака част Асану на три комада, мислим да ће му доста значити за самопоуздање, да улази у утакмице чвршће него до сада. Мада је већ приметно да се адаптирао на наше услове и много је константнији у односу на прошлу сезону.
Коначно леп гол из слободњака. Прошле године смо се мучили са оним Бамбијевим гађањем живог зида.
Терај даље!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
Naš japanski jaguar odigrao kao car! :respect

Dali smo 5 komada, svaka čast, ovo večeras je bilo prelepo, ne treba u ovakvoj noći insistirati na zamerkama (bar do sutra : ), šteta što nam i dalje brane da idemo na utakmice - a sve drugo je već ,,pušteno u promet,, - pa zar je utakmica na otvorenom širokom prostoru najveći rizik majku mu...šteta i što prosusmo bodove u Novom Pazaru...ali ajde...idemo sad u Evropu a posle ćemo da mislimo o 20 elitnih klubova Srbije u Ekstragigamegasuperligi naše države...

EDIT:
Коначно леп гол из слободњака
Kojeg slobodnjaka? Penala? Ili misliš na neku raniju utakmicu? :D
:ziveli
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Matke
Stvarno poštujem sve što pišeš ali te molim da ne preteruješ. Natko je odigrao ok, ništa spec, ali svakako daleko bolje nego Suma prošlo kolo, dve klase bolje. Ali, s druge strane, ni blizu da ponese epitet motora ekipe. Ocenio bih ga sa 7.00 i ništa više.

edit: Indjija je kurton od ekipe i očekivao sam 3+ u njihovoj mreži.
Ništa spec, slažem se. Sasvim obična utakmica majstora koji igra pešaka i kao takav je više korisniji od onog koji mi je ispod nika. Taj ispod nika odigra jednu, dve pa ga nema na 3, a Natko ima konstantu. Njegov uticaj na igru je nemerljiv. Najveći majstor lige. Njegove lopte su melem za oči. Tip igrača prema kome moraš graditi ekipu, pa taman igrao i 60 minuta. Drvim 2 meseca da nam je potreban centralni vezni al ništa.

U ovih 5 kola smo igrali protiv amatera, sad počinje igranka. Nadam se da se radi na dolasku beka i štopera inače nam se crno piše u ovoj sns ligi. Sns eskort dama do derbija kiksnuti neće.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
366
Reaction score
1.521
Bolesno spominjanje najboljeg igraca prosle sezone prelazi sve granice..... ma moze neko da nekog igraca voli ili ne voli ali ovo je previse, evo ja na primer svrsavam kada SUMA igra
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.644
Локација
Храм фудбала
Jedna filijala manje :jumping-smiley-027:
Prvo poluvrijeme plac majke Bozje, u drugom kao da je neka druga ekipa izasla. Jednostavno gazenje, bravo Asano.
Ali meni najbolji potezi brata Sadika, slanje po burek, novine i cigarete jednog od igraca Indjije i sjajna asistencija za Asana.
Covjek je napredovao nekih 300%, od onog trapavog, krakatog napadaca do ovoga sto sada prikazuje :respect:respect:respect
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
EDIT:

Kojeg slobodnjaka? Penala? Ili misliš na neku raniju utakmicu? :D
:ziveli
Ма мислио сам на Здјеларов хитац са 25 метара. :D
Немам арену а нисам се усрећио са потражњом линка. Видео сам гол само на овом исеченом снимку, тек сад видех на линку који је поставио Крки да није био слободњак. Нема везе, само нека Здјелар оверава противничке голмане ван 16 метара.


 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Zelio bih da se zahvalim igracima sto su me postedili neizvjesnosti i nisu prestali da igraju fudbal nakon prvog gola.

Ako mene zele da kupe moraju Vojvodini dati tri.

I dalje mislim da nemamo odbranu Kalaba je ostavio ogroman krater.
Indjija nije reper nase trenutne forme, mislim da niko ne zna u stvari koliko smo dobri ili ne. Cekamo i dalje da to saznamo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.419
Локација
Beograd
Natko ima konstantu. Njegov uticaj na igru je nemerljiv. Najveći majstor lige. Njegove lopte su melem za oči
Meni, kao i tebi, najvažnije je da Partizan pobedi.
Nemam nikakav problem da jednog te istog igrača i pohvalim i pokudim, zavisno od toga kako je odigrao. Imam ja još štogod da kažem o igračima Partizana, ali...večeras je vreme za slavlje, ne za analizu i ekspertizu, odoh na sladoled!

:šal
тек сад видех да није био слободњак. Нема везе
Ma naravno da nema veze, gol je gol i zbog njega fudbal i postoji, pa makar ga neko dao i dupetom, licem, nosom, grudima i grbom Partizana, iz slobodnjaka ili bez slobodnjaka, samo nek je gol...
Al jeste ga Zdjelar zatregerio večeras...,,za sve pare,, ono što se kaže...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ništa spec, slažem se. Sasvim obična utakmica majstora koji igra pešaka i kao takav je više korisniji od onog koji mi je ispod nika. Taj ispod nika odigra jednu, dve pa ga nema na 3, a Natko ima konstantu. Njegov uticaj na igru je nemerljiv. Najveći majstor lige. Njegove lopte su melem za oči. Tip igrača prema kome moraš graditi ekipu, pa taman igrao i 60 minuta. Drvim 2 meseca da nam je potreban centralni vezni al ništa.

U ovih 5 kola smo igrali protiv amatera, sad počinje igranka. Nadam se da se radi na dolasku beka i štopera inače nam se crno piše u ovoj sns ligi. Sns eskort dama do derbija kiksnuti neće.
Da se razumemo, Natko je protiv NPZ odigrao kao go kurac. Ocena 4/10.
Oću da kažem nema ni on konstantu koju ti i ostali potencirate.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kako je izgledalo prvo poluvreme nije delovalo da će Partizan ovako ubedljivo trijumfovati. Da nije bilo transparenta na Jugu, koji mnogo toga govori te ih zato i boli, ne znam da li bi sem gola bilo išta vredno pomena iz prvih 45 minuta. Igrao se 20. minut kada je Vitas sjajno odigrao dugu loptu ka Filipu Stevanoviću koji ulazi u šesnaesterac i driblingom vara igrača Inđije koji ga ruši i nogama i rukama za jedanaesterac. Natho je samouvereno šutirao i doneo vodstvo za Partizan. Pred kraj poluvremena Sadiq je upisao još jednog protivničnog igrača u beležnicu za žute kartone. Ne prođe utakmica a da njegov čuvar ne bude kažnjen kartonom. Ubedljivo ga najviše tuku ali on onako smešan sve izdržava. Treba pomenuti sudiju Anđelovskog koji je na početku utakmice oprostio karton jednom gostujućem igraču zbog povlačenja Stevanovića sa obe ruke. Istina, pustio je prednost ali je kasnije po prekidu morao da pokaže žuti karton. Neverovatno mi je da to sa klupe niko nije zahtevao. Konastantno treba da ističemo sudijske greške na našu štetu jer ako ćutimo biće još gore. A znamo kako se sudi musavcima.

Slabo prvo poluvreme ali je bitno što smo na pauzu otišli sa prednošću. U nastavku već druga priča. Novih 45 minuta za novi Partizan, onakav kakav želimo da gledamo. Još 4 komada u mreži gostiju. Inđija je petardom ispraćena sa JNA a moglo je biti i gore po goste. U trećem minutu nastavka Partizan stiže do 2:0. Odlična lopta Natha za Asana koji postiže svoj prvi gol večeras. 3:0 je bilo u 60. minutu posle odličnog šuta Zdjelara. Samo 5 minuta kasnije bilo je 4:0. Natho još jednom fenomenalno šalje dugu loptu ka napadačima Partizana, Sadiq divno prebacuje golmana Inđije i tim potezom asistira za Japanca. Odlične i brze akcije, to je ono što želimo da gledamo! Izmene koje je izvršio Milošević unele su još više živosti u igru crno-belim. Ivanović je bio raspoložen (ušao umesto Stevanovića), pokušavao je prodorima i driblinzima i to mu se isplatilo u 76. minutu kada je odlično prošao po levoj strani, ušao u kazneni prostor i lepo vratio loptu u srce šesnaesterca a Asano ovu asistenciju koristi za svoj treći gol danas. Ovim pogotkom postaje najbolji strelac lige sa 6 golova posle 5 odigranih kola. Kada pošteno radite i poštujete to što radite kao i klub za koji igrate, onda je ovo samo nagrada za sve. Milošević je više puta isticao profesionalizam Asana. To je danas došlo na naplatu a verujem da će biti još bolje. Danas je Asano više bio u sredini napada nego po krilu, možda je i do toga. Kako god, svaka čast i naklon za današnju utakmicu.

Ne bismo smeli da se opustimo i da mislimo da je to to, da je Partizan proigrao i da ćemo sada da gazimo. Naravno da se tome svi nadamo ali još ovde ima dosta problema. Istina je da je i danas Popović nesavladan, treći put za redom, ali isto tako je istina i da se pomračenje uma kod pojedinaca nastavlja. Neke greške i neki potezi su neshvatljivi. Vreme prolazi a ta dekoncentracija je i dalje pristuna. Sreća je što su ovo sad slabi protivnici, neko takve greške kažnjava. Posle Pazara je bio hitan sastanak svih ljudi u klubu. Dža-bu, biće pojačanja!!! Počeli o nekim imenima da batrgaju, mi se ponadali da će VVV nešto preduzeti i dovesti neophodne igrače ali džabe... Danas opet Ćela na beku koji je istina nešto pokušavao, drugačije je delovao nego pre (možda je uticalo to što je Lutovac očito postao ozbiljna alternativa na beku) ali opet to nije to. Opet nefudbalski potezi, ali onda se setim da čovek nije bek. POJAČANJA NAM TREBAJU i da psiholog radi pojedinačno sa svakim. Imamo u stručnom štabu Ćurčića koji je postao poznat po Javorovoj sigurnoj i tvrdoj odbrani a nama zadnja linija kao juče da se sastavila. Ajde malo, daj doprinos! Mora mnogo da se radi iako je ovo danas bilo sasvim solidno, bar što se golgeterskog učinka tiče. Lepa uvertira za prvu evropsku utakmicu ove sezone. Pamet u glavu!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Meni, kao i tebi, najvažnije je da Partizan pobedi.
Nemam nikakav problem da jednog te istog igrača i pohvalim i pokudim, zavisno od toga kako je odigrao. Imam ja još štogod da kažem o igračima Partizana, ali...večeras je vreme za slavlje, ne za analizu i ekspertizu, odoh na sladoled!
Od reci do reci se slazem.
Ni meni nije problem kuditi i hvaliti istog igraca. I Sumu sam hvalio kad je to zasluzio. :D

Odoh i ja u zene malo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top