Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ja nemam insajderske info, to od vas ocekujem, da se potvrdi ili demantuje :)

Slazem se da je mazanje ociju, to svakako.
 
  • Like
Reactions: BaX

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
"Nije normalno da Partizan ima dva poraza, a prvenstvo je praktično tek počelo", kazao je legendarni bek Milivoje Ćirković
Nije normalno da se dovede tako loš bek kao Breženčić,centarfor od 29 godina kome je najveće dostignuće u karijeri igra za vojvodinu,Lutovac koji je loš za krilo ali može prinudno na beka,Miletić ne zna se da li je gori kao bek ili štoper,tim koji ima najbolju omladinsku školu a nema igrače do 21 godine adekvatne da ispune pravilo.
Ista greška u Novom Pazaru i u NSadu kod 2:2.
Natko nije Saša Ilić.
Za mesto lidera tima se bore tri stranca
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
405
Reaction score
1.542
Daj Boze da je istina, mada ne verujem da bi Stanoje prihvatio da radi u ovakvim uslovima.
Ako je istina onda su se neke stvari promenile ili ce se tek promeniti...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Jedina dva coveka koji nisu stranci, a koji mogu da naslede Sava tj. donesu boljitak su Nikolic i Stanoje (vrv i Jokan, Ivic, Paunovic ali su oni realni koliko i da vratimo Savica). Nisam verovao da ce ikada iko od njih doci opet dok je ovakva uprava i ovakvo stanje u ligi. Daj Boze da je istina pa da ratujemo ponovo ko nekad
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.059
Reaction score
26.273
Локација
ante portas
Ako dođe rekao bih samo nek mu je Bog u pomoći.Okolnosti u kojima klub funkcioniše su nenormalne.
Ali makar nek zavede red i disciplinu u igračkom kadru. Od toga sve počinje.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Samo mozzart je izvor trenutno, tako da ja uopste ne verujem u to.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Sta je ovo ljudi? Neka zajebancija?

SM sd, a AS trener.... Mleli bi...

P. S. Prestanite više da "padate" na novinarske priče o Natku.... 4 stranca mogu, a mi ih imamo 5. Peti je tog dana visak, u ovom slučaju Natko, pa što da sedi u Bg, kad ima obaveze u Izraelu ?!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Izgleda se izgubila titula u 5 kolo po pojedincima.Ma ne treba ni da navijamo, treba da pognemo glave i ćutimo.Da se pre 3 godine napao ciganski savez i sudijska organizacija i vrhivni vođa navodio kao predvodnik lopovluka, ne bi smeli ovako providno da kradu i nameštaju mečeve.
Otići će diktator ali imaćemo priliku da čujemo šta ima da kažu fudbaleri koji 5 godine igraju prijateljske utakmice protiv cigana, ni da se oznoje.
O kakvoj se sklanjalici radi, sada ću izneti rezultate Vojvodine, Čukaričkog, Radnički Nis, Voždovac i Spartak koji spadaju u top 7 klubova naše države:
Voždovac je pobedio 6.05.2017 poslednji put cigane, kad smo uzeli titulu, posle toga sve sami porazi.
Kurva iz Novog Sada 7.05.2016 godine je polslednji put pobedili cigane kad su igrali sa drugim timom mislim.
Režimski klub iz Niša, uzeo bod 24.11.2018 i posle toga 31.07.2015.
Onaj kao čukarički "zdravi" klub 20.04.2019 kada je gotova bila titula i pre toga čak 27.04.2016 godine.
Spartak je uzo bodove poslednji put 22.10,2016 godine.
Pa ovo nema nigde, da klubovi koji su u vrhu tabele jednom u 6,7 sezona uzmu bod ili pobede cigane.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ipak nije buva.. do pre 4 sata figurirao je Duljaj.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ako je Milosevic dao neopozivu ostavku kao sto sam najavio pre utakmice sa ciganima iz novog sada onda ima jedno veliko bravo od mene. :clapPokazao je da moze pola blata da skine sa obraza, sto nije mala stvar u ovakvoj drzavi.
Od Stanoja ocekujem samo da vrati disciplinu u ekipu i to ce za pocetak biti dovoljno.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Meni je tacnost informacije potvrdjena indirektno preko novinara jednog domaceg portala, pa ako on gresi onda gresim i ja. Ako nekoga od moderacije zanima ime, neka pita pa neka prosledi clanovima kojima misli da treba.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Vraćamo titulu ako on dođe. Realno, on ako dođe ne treba nam pojacane, ni vekovi no ista aukurac nek i vazuru stave na zadnjeg veznog, moze!

Samo da se Ćureta jos ratosiljamo. Isti Đukić u faci, jeza me obuzima
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
599
Reaction score
854
Локација
Beograd
koliko god bi voleo stanojevica ipak uz ovu upravu i bez dobrih pojacanja malo sta cemo dobiti novim trenerom...a stanoje se mozsda vraca jer nije imao gde a jbg mora da se radi..svakako ako uprava nastavi ovim putem pise mu se isto kao i milosevicu...savo bi trebao da dobije funkciju u klubu kao savetnik ili sportski direktor...ali plasim se samo da sve ovo znaci da smo se oprostili od ove sezone i kao jbg stanoje nije nista kriv i da bude -20 a sledece kada opet krenu problemi jer se uprava nece otvoriti za pare i on ce biti kriv
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top