Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
nadam se da nije zabranjeno ili pogresno mesto
ali ako neko hoce da prati derbi
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Stanoje ima ispred sebe vraški težak posao, nadam se da će na beku dovesti u21 igrača i da će on biti starter, Miljkon i Marković u prvoj postavi pa to je karambol u najavi.

Neki ideal bi bili po mom mišljenju Dunđerski na beku i Miladinović/Planić na štoperu uz Banjaka, to bi bio upgrade za ovu odbranu definitivno. I dalje mi je nejasno zašto se nije doveo domaći štoper umesto Banjaka, a mesto beka da popunimo nekim strancem. Sad je gotovo.

Kad smo kod štopera, gde gledaju ljudi iz kluba kad su ispred sebe imali Saničanina, Sedlara, Rosića, Dugalića, pa istog tog Miladinovića? Igraš sa njima u ligi i da ih ne primetiš, ne iskautiraš nije mi jasno, kako barem jedan od ovih 5 nije završio kod nas? I onda kažemo nema dovoljno kvalitetnih igrača, ima samo što se ti igrači moraju keširati...

Nikola, pa doveo je samo Miljkovića... Bilo bi idealno kad bismo imali zvaničnu funkciju sportskog direktora.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Stanoje ima ispred sebe vraški težak posao, nadam se da će na beku dovesti u21 igrača i da će on biti starter, Miljkon i Marković u prvoj postavi pa to je karambol u najavi.

Neki ideal bi bili po mom mišljenju Dunđerski na beku i Miladinović/Planić na štoperu uz Banjaka, to bi bio upgrade za ovu odbranu definitivno. I dalje mi je nejasno zašto se nije doveo domaći štoper umesto Banjaka, a mesto beka da popunimo nekim strancem. Sad je gotovo.

Kad smo kod štopera, gde gledaju ljudi iz kluba kad su ispred sebe imali Saničanina, Sedlara, Rosića, Dugalića, pa istog tog Miladinovića? Igraš sa njima u ligi i da ih ne primetiš, ne iskautiraš nije mi jasno, kako barem jedan od ovih 5 nije završio kod nas? I onda kažemo nema dovoljno kvalitetnih igrača, ima samo što se ti igrači moraju keširati...

Nikola, pa doveo je samo Miljkovića... Bilo bi idealno kad bismo imali zvaničnu funkciju sportskog direktora.
U klubu se ne zna ko pije a ko plaća, a inače je javna tajna da Iliev nije nikakav "predsednik za sportska pitanja" već sportski direktor.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Očekujem težak brodolom. Ovo što dovodi Stanoje je horor. A tek ako proda nekog od važnih igrača, jebaće nam oca.
Ne znam. Ja sam očekivao brodolom da je ostao Savo. Sezona bi bila copy paste.

Ja stvarno ne znam šta ste očekivali kao zamenu za Savu? Čovek je odlazio nekoliko puta i sprečen, zato je i ekipa u kurcu jer im je nametnuo da se ne bore ovde pošto je liga zaključana.

Stranac trener? Nisu se proslavili u našoj ligi.

Koga je doveo? Za sada Miljković. Misliš da ne bi otišao neko i da je Savo otišao.

Ono što ja očekujem je da polusezonu završimo ispod -6 i da se ozbiljno potučemo za titulu na proleće. Znam šta mogu da očekujem od Stanoja u ligi. Isto sam reagovao kad je 2016 došao Nikolić.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne bojim se ja za dovođenje stranaca dokle god je Iliev u klubu, ma šta ja mislio o njemu ili ma šta mi mislio o njemu, on što se tiče stranaca ima njuh.

Problem je dovođenje domaćih igrača iz ling longa koji treba da donesu neki kvalitet. Pet štopera sam nabrojao koji su iz manjih klubova otišli preko i nije mi jasno kako jedan od tih 5 nije završio kod nas.

Upravo ovo što direktor priča, Savo mi nema crtu pobednika koji bi mogao da se izbori u ovoj ligi kao što je imao Ćelavi npr. I evidentno je da ekipa nije ista od kad je otišao Đumi, kažu da je Đumi imao autoriteta nad svlačionicom i da su ga igrači poštovali..
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Očekujem težak brodolom. Ovo što dovodi Stanoje je horor. A tek ako proda nekog od važnih igrača, jebaće nam oca.
Ne znam iskreno šta da očekujem iz prostog razloga jer ne znam kakav fudbal Stanoje forsira. Da li "moderan" ili onaj od pre 10 godina. Ako je ovo prvo onda super, a ako je ovo drugo, najebali smo.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ne znam iskreno šta da očekujem iz prostog razloga jer ne znam kakav fudbal Stanoje forsira. Da li "moderan" ili onaj od pre 10 godina. Ako je ovo prvo onda super, a ako je ovo drugo, najebali smo.
Stanojevic nikad ne srlja i svi igraci imaju defanzivne zadatke. Prednost koju vidim u odnosu na prvi mandat je da ima neuporedivo brzi napad za tranziciju.
Tada smo imali Vukica, Klea, M.Scepovica, Necu Tomica, Morieru (neko vrijeme) znaci mrka kapa za brz fudbal u tranziciji.

Sada Asano, Sadik, Stevanovic (stagnira), Sumah. Ako mene pitate od Asana ce mnogo ocekivati, vec je nesto provukao da moze igrati spica.
Ocekujem za pocetak da necemo primati vise nego sto dajemo. Napred Partizan.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stanojevic nikad ne srlja i svi igraci imaju defanzivne zadatke. Prednost koju vidim u odnosu na prvi mandat je da ima neuporedivo brzi napad za tranziciju.
Tada smo imali Vukica, Klea, M.Scepovica, Necu Tomica, Morieru (neko vrijeme) znaci mrka kapa za brz fudbal u tranziciji.

Sada Asano, Sadik, Stevanovic (stagnira), Sumah. Ako mene pitate od Asana ce mnogo ocekivati, vec je nesto provukao da moze igrati spica.
Ocekujem za pocetak da necemo primati vise nego sto dajemo. Napred Partizan.
Morate shvatiti da pričate o Stanoju pre 10 godina. Odnosno 8,9, jer on kada se pojavio nastavio je ono što je radio kada je bio asistent Đukiću, lepršava igra, gol više, onda se usrao počeo da šteka i igra na gol manje, tzv direktno na rezultat ( Đorina izmišljotina).
Ista priča je bila sa povratkom Vermezovića i povratkom Đukića, ljudi su ih gledali kroz prizme onih uspeha koje su imali u prvom mandatu, a oni su od tada prestali da rade na sebi i napreduju.
Niko pojma nema kakav je on sad trener i kakav stil igre fura.
 
Последња измена:

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
Ja koliko znam stanojevic jos nije vodio niti jednu utakmicu u ovom mandatu, a ovde ga mnogi kritikuju i pilivaju govnima perfidno u vidu neke dobronamerne kritike kobajagi.
Treba sve takve osobe da bude sramota, gori su od cigana.
Ako nista, onda zbog radosti koje nam je doneo u prvom mandatu treba da se ispostuje i saceka da se vide njegovi rezultati, pa onda da se sudi i da se donose zakljucci.
Ja cu tako, a vi kako hocete
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Pravo stanje cemo tek videti na leto u tom prelaznom roku. Ovo je sad vise sve iznudjeno *pravilo o broju stranaca i nas finansijski status), njemu ocigledno trebaju igraci na nekim pozicijama ( trebali su i Savi to je bilo ocigledno), a posto mi verovatno ni dinara nemamo, ne vidim sta bi moglo drugo da se dovede nego neki nasi bivsi igraci. Pa da vidimo dal ce Stanoju uspeti to sto je zamislio.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja koliko znam stanojevic jos nije vodio niti jednu utakmicu u ovom mandatu, a ovde ga mnogi kritikuju i pilivaju govnima perfidno u vidu neke dobronamerne kritike kobajagi.
Treba sve takve osobe da bude sramota, gori su od cigana.
Ako nista, onda zbog radosti koje nam je doneo u prvom mandatu treba da se ispostuje i saceka da se vide njegovi rezultati, pa onda da se sudi i da se donose zakljucci.
Ja cu tako, a vi kako hocete
Meni je dovoljno pročitati komentare iskompleksiranih cigana, nabio im je takve komplekse, a tek će još i to je dovoljno da ima podršku moju...

Imaćemo disciplinu ako ništa drugo, neće pojedinci više moći imati bol u predelu prepona. Treba razdrmati ovu letargičnu ekipu koja nema pobednički pelcer.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.181
Reaction score
6.963
Локација
NbG
@pfcdejan Pa nas finansijski status sledeceg leta moze samo biti gori od ovoga, a nasa transfer politika je odavno jasna- dovedi igraca bez obestecenja, a kad prodajes trazi oprostaj plata koje "redovno" izmirujes. Za takvu transfer politiku i nije potrebno neko bogatstvo.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Niko ne zna kako ce Stanije igrati ali je fakat da ima ekipu sa drugacijim karakteristikama, potpuno. Ja se nadam puno brze nego u prvom mandatu ali su mi pobjede na prvom mjestu. Doveden je da pobjedjuje, to on zna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top