Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kad nista ne odgovore za nas su picke. Hajde da makar kazemo da su nesto argumentovano napisali. Sta oni mogu kad je prvi covjek zemlje koji sam sve odlucuje ostrasceni navijac drugog kluba. Kad bi Vucic ili neko njegov nazovao nekog fudbalskoh delegata koji je uslovno Partizanovac i trazio mu nesto, onaj bi ushiceno ispunio zelju predsedniku drzave. To je stanje u zemlji a takvih 'nasih' navijaca sijaset.
 
  • Like
Reactions: MAK

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Apsolutno tako
Zmiju treba u glavu a ne sarati okolo
Ipak bolje i to nego nista
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Vuleticu kraj ove fotke samo fali jos jedan preplanuli deckic i karanje moze da pocne.
Nas nisu ni prestali...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Dislajk
Inace lepo napisano ono saopstenje, steta sto je to najverovatnije sve
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.287
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Koja logistika? Pitam ozbiljno, jer sam pročitao par puta. Ali ne znam na šta se konkretno misli.
Ne može konkretno jer sigurno nije za javnost.
Pod logistikom se misli na kadrove koji rešavaju pitanja korektnog suđenja, premija, sklanjalica za cigane, generalno vanfudbalskim pitanjima.
Sad će neko da napiše “da ali Vučić” nije on toliko u mikromenadžmentu da rešava sve, on postoji kao pritisak, ali ne može on sve da iskontroliše.
Ne bi se smenjivala ona uprava koja je imala tu logistiku i dovodila ova da nema toga.
Ljudi iz ove uprave praktično nemaju nikakve veze u savezu u klubovima, ništa, mogu samo da ćute i puše.
Ne kažem da mogu da pripreme teren da osvojimo titulu, ali bar da cigani kiksnu koju utakmicu to mogu.
Zato i kažem opterećivanje domaćom titulom u ovim uslovima nije realno.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne može konkretno jer sigurno nije za javnost.
Pod logistikom se misli na kadrove koji rešavaju pitanja korektnog suđenja, premija, sklanjalica za cigane, generalno vanfudbalskim pitanjima.
Sad će neko da napiše “da ali Vučić” nije on toliko u mikromenadžmentu da rešava sve, on postoji kao pritisak, ali ne može on sve da iskontroliše.
Ne bi se smenjivala ona uprava koja je imala tu logistiku i dovodila ova da nema toga.
Ljudi iz ove uprave praktično nemaju nikakve veze u savezu u klubovima, ništa, mogu samo da ćute i puše.
Ne kažem da mogu da pripreme teren da osvojimo titulu, ali bar da cigani kiksnu koju utakmicu to mogu.
Zato i kažem opterećivanje domaćom titulom u ovim uslovima nije realno.
Ok razumem. To jeste tačno.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.916
Reaction score
25.623
Локација
ante portas
Koja je ovo fora deljenja sezonskih,a publike nema na stadionu? U čemu je zonfa...
Edit
Hoću i ja sezonsku :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.287
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
@espinosa 4 posta iznad
Da ne bude off
Ovo idiotsko šlithanje navijačima može samo debil da smisli, da im igrači dele sezonske pred kvalifikacije gde može ceo tim da popije karantin a pola ovih radi na vratima po klubovima pa nije mala verovatnoća.
Prave bukvalno FK rad od nas da nam tribina vodi klub.
@bonaventura
Netačno po više osnova.
Pogledaj im broj kikseva tada, imali su naravno sklanjalica ali je neko znao da ih namuči.
Pored toga oni “dominiraju” zadnjih sezona sa defanzivnim trenerom.
Pogledaj rezultate sa kristicem dostanicem itd
 
Последња измена:

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Onih godina kad smo redali titule, cigani su znali da po 6-7 utakmica dobiju zbog crvenog kartona, nepostojeceg penala ili tako sto sudija ne dozvoli da utakmica krene na stranu protivnika ponistvajuci golove, nesvirajuci penale i sl. Skoro svake godine su imali derbi koji je mogao da odluci o tituli i svaki put su pusili kurac. Nisu mogli ni Kizu da dobiju na cmarkani. Jedina logistika na nasoj strani je ta sto smo imali bolje igrace i bolje trenere od njih.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.916
Reaction score
25.623
Локација
ante portas
@espinosa 4 posta iznad
Da ne bude off
Ovo idiotsko šlithanje navijačima može samo debil da smisli, da im igrači dele sezonske pred kvalifikacije gde može ceo tim da popije karantin a pola ovih radi na vratima po klubovima pa nije mala verovatnoća.
Prave bukvalno FK rad od nas da nam tribina vodi klub.
@bonaventura
Netačno po više osnova.
Pogledaj im broj kikseva tada, imali su naravno sklanjalica ali je neko znao da ih namuči.
Pored toga oni “dominiraju” zadnjih sezona sa defanzivnim trenerom.
Pogledaj rezultate sa kristicem dostanicem itd

Ovako je kod prekoputaša u doba Lukića tribina vodila klub. Neodoljivo podseća na to.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovo sa navijačima me definitivno podseća što kaže Stojanče na smrdjivi i odvratni rad, samo da klub preživi ovu vlast...

Al koliko je smešno to što fk ograničava broj komentara ili što na yt ukida mogućnost komentarisanja... I ne samo sad, to im je već duže vreme praksa.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
I na yt i na inst. A ovo je pametan potez u pm. Jos da se od ovoliko ljudi zarazi neko od igraca pa tek onda da nas naguze
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
@espinosa 4 posta iznad
Da ne bude off
Ovo idiotsko šlithanje navijačima može samo debil da smisli, da im igrači dele sezonske pred kvalifikacije gde može ceo tim da popije karantin a pola ovih radi na vratima po klubovima pa nije mala verovatnoća.
Prave bukvalno FK rad od nas da nam tribina vodi klub.
@bonaventura
Netačno po više osnova.
Pogledaj im broj kikseva tada, imali su naravno sklanjalica ali je neko znao da ih namuči.
Pored toga oni “dominiraju” zadnjih sezona sa defanzivnim trenerom.
Pogledaj rezultate sa kristicem dostanicem itd
Video sam naknadno da si vec napisao, svejedno opet ne razumem.
Da ne ispadne da ne znam gde zivim, ali ne menja stvar. Fudbal sa logistikom i sport uopste mene zapravo i ne zanima.
Sto bi rekli pametniji, lepse mi je boriti se za unapred izgubljenu stvar nego osvajati trofeje sa "logistikom".
Ne serem, ja se stvarno tako osecam, oduvek.
Uprava je bez komentara, tu se svakako razumemo, Boze sacuvaj kakav set.
Sto bi rekao Rade Bogdanovic, ja bih samo zvanjcnike pitao, da sam novinar, koji su kriterijumi za delegiranje sportskih kadrova.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.254
Локација
U Kinšasi
Logistika nije da kradeš, nego da ne dozvoliš da te kradu, da ti se neki seljoberi iživljavaju nad klubom, da se svi novinari sprdaju sa tobom, da sebi pripisuju bodove i nepostojeće titule za zelenim stolom itd.
 
Top