Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Stanoje nije trener on je trener Partizana. To je njegova najveca mana i najveca vrlina. Mana jer nigde druge nije i verovatno nece uspeti da uradi ono sto moze da uradi i sto je uradio u Partizanu, a vrlina jer mu Partizan odgovara, ima taj kod koji je Partizanu potreban i Partizan ima kod koji je potreban njemu. Naredne tri utakmice dace odgovore na mnoga pitanja, a posle jucerasnje utakmice ja sam jos vise optimistican.
I nemojte da vas nervira sto mnogi omalovazavaju Stanoja i ekipu....to je dobro, odrzava nam borbenu gotovost i budi inat. Atmosfera budnosti i opreza mora da bude uvek uz borbu i agresiju nenadjebivi spoj....to Stanoje zna i od starta se vidi da to zeli da ubaci u glave igraca.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sasvim pristojna partija, vidi se i neki napredak u fazi napada i pre svega u prekidima ( prilično brzo), opet ostaje da vidimo kako će to izgledati u gostima kad ne pukne bunker u prvom.
Nažalost mislim da je bez Save period dominacije Boga fudbala u tom obliku gotov.
Imače manje otvorenog prostora, a samim tim i prostora za njegove ludačke driblinge.
Prvo i osnovno, ne pravi trener ugovore sa menadžerima nego klub tj uprava. Trener može tražiti kog hoće igrača, ako uprava kaže da ne može, iz bilo kog razloga, on tu ništa ne može - tj može: da podnese ostavku. Besmisleno je pričati kako je trener, osim ukoliko nije i trener i SD, odgovoran za štetne ugovore.
Trener odlučuje ko će igrati tj koji će igrač nabijati cenu. To da je Stanoje Faljijev trener to nije nikakva tajna i njegov odnos sa Damjancem i Bjekovićem. Može se pogledati samo tim u prvom mandatu i svakom će biti jasno.
Opet ako bude osvojio titulu i uradio nešto j grupama biće potpuno nebitno da li je to uradio sa Faljijevim igračima.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Trener može tražiti kog hoće igrača, ako uprava kaže da ne može, iz bilo kog razloga, on tu ništa ne može - tj može: da podnese ostavku. Besmisleno je pričati kako je trener, osim ukoliko nije i trener i SD, odgovoran za štetne ugovore.

A možemo i obrnuto, da bude do trenera. Primer je Miljković. Šipac je preko svojih ljudi pokušao da ugura Miljkovića dok je još Savo bio trener. Došao je tek kod Stanojevića. Dakle, može i trener da kaže NE kao što je Savo uradio.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nažalost mislim da je bez Save period dominacije Boga fudbala u tom obliku gotov.
U formaciji sa 2 spica tesko ce doci njegovi kvaliteti do izrazaja. Opet ponavljam ono sto sam sinoc napisao, znam da je nepopularno misljenje ali ako postoji ponuda zadovoljavajuca za Sadika treba ga pustiti dok jos mozemo uzeti zadovoljavajucu cifru.

Nemamo sigurnu evropu i ako ne udjemo cena mu moze samo padati, kad dodamo sigurnu promenu formacije od decembra i to mu ne ide u prilog, a ne ide ni nama. U ovoj formaciji njegove mane ce biti otkrivene. Za tu formaciju nam treba klasican gol igrac.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zeljko Pantic "Ivica Iliev stvorio mocan Partizan"

Zeljko Pantic " 4 godine sam branio upravu, to je imalo podlogu u kvalitetu tima i rezultatu"

Da se covjek prekrsti tri puta...
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.036
Reaction score
27.072
Локација
Из Чикага (моји...)
Ne obraćate pažnju na Pantića..Svak iole normalan vidi da čovek, na žalost, ima simptome nekakvog ozbiljnog psihičkog obolenja:confused: Inače, ako nas iko u odsudnim momentima ukopa to će biti ovo dijete na golu. Volio bih da ovaj put nisam u pravu ali... Moramo dovesti Golmana.
 
Последња измена:

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ono što mi se sviđa kod Stanoja je radovanje golovima i učestvovanje u igri kraj aut linije. Ono pravo, grobarsko. To je ono što Savo nije imao, a smatram da je to u fudbalu vrlo važno, da trener pokazuje neku emociju, da igrači osete da je sa njima.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
A možemo i obrnuto, da bude do trenera. Primer je Miljković. Šipac je preko svojih ljudi pokušao da ugura Miljkovića dok je još Savo bio trener. Došao je tek kod Stanojevića. Dakle, može i trener da kaže NE kao što je Savo uradio.
zato je i Savo bivsi..

imao je velike nedostatke, ali je bio tvrdoglav i principijelan, znao je da kaze ne i furao je ono svoje kako je zamislio.. makar mu se obilo o glavi, sto i jeste na kraju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
@President , @Стојанче Ристевски delimično se slažem. ali da li to onda znači da je Savo (ili neki drugi trener) "gurao" igrače nekih drugih menadžera? da li je ovde problem princip ili što je Ramadani u pitanju? Ja bih sutra potpisala da svi igrači budu Ramadanijevi, ako će to Partizanu doneti titule, LŠ i prihod od prodaje igrača.

Ne znam šta je ideja sa Miljkovićem. NIsam oduševeljena, ali ako je on rešenje za rotaciju, za domaću ligu, ne vidim tu ništa tako dramatično loše. O njemu, tačnije o njegovim kvalitetima, imamo tako loše mišljenje da teško da on može nešto gore od toga što očekujemo. Može samo da nas prijatno iznandi.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Za razliku od filozofije “Mislim da polako odustajemo od titule” u septembru, dolazimo do grobarske emocije, vojne discipline i rata na terenu. Meni dosta, takvom pristupu ne zameram poneki kiks u ligi dok god vidim napredak. Mislim da moramo da damo apsolutnu podršku dokazanom treneru u našem klubu koji je razbio usrani 4-5-1 koncept protiv njivaligaša i za kratko vreme pokazao pravac razbijanja bunkera.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@PARTIZAN INSTITUCIJA

Savo nije pokazivao emociju pored terena, a evo Sale je vec pokazuje. Savo posmatrao utakmicu u turskom sedu, a Sale se raduje golovima kojima se Savo nije radovao. Sale aktivno ucestvuje u utakmici, dok je Savo drkao kurac pored terena.

A kasnije ce se provlaciti kako nas par ovde pljuje Saleta i kako zasluzujemo Curcica sa Foka
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Glede Pantica...
Na stranu moje misljenje o upravi, koje je dobro poznato, ali zaista moram da primetim nesto...
Zeljko Pantic nema ni trunku ljudskog u sebi. Nema veze to sto je do juce istu ovu upravu hvalio i branio, nazivajuci neprijateljima, cak i navijace Partizana koji su kritikovali upravu.
Sta hocu da kazem... Da meni neko toliko puno pomogne kao roditelju, i u finansijskom i u marketinskom smislu, pa jbt i u ljudskom smislu, ja bih ako nista drugo, bar precutao. Ako ne bih imao lepe reci i zahvalnost, savest mi ne bi dozvoljavala da po ljudima koji su mi pomogli kad mi je pomoc bila najpotrebnija, ne prosipam kofu govana.
Ali, avaj...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
@PARTIZAN INSTITUCIJA

Savo nije pokazivao emociju pored terena, a evo Sale je vec pokazuje. Savo posmatrao utakmicu u turskom sedu, a Sale se raduje golovima kojima se Savo nije radovao. Sale aktivno ucestvuje u utakmici, dok je Savo drkao kurac pored terena.

A kasnije ce se provlaciti kako nas par ovde pljuje Saleta i kako zasluzujemo Curcica sa Foka
Nemoj izvlaciti iz konteksta, nisam nista lose rekao za Savu, to je bila najobicnija kritika.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
U formaciji sa 2 spica tesko ce doci njegovi kvaliteti do izrazaja. Opet ponavljam ono sto sam sinoc napisao, znam da je nepopularno misljenje ali ako postoji ponuda zadovoljavajuca za Sadika treba ga pustiti dok jos mozemo uzeti zadovoljavajucu cifru.

Nemamo sigurnu evropu i ako ne udjemo cena mu moze samo padati, kad dodamo sigurnu promenu formacije od decembra i to mu ne ide u prilog, a ne ide ni nama. U ovoj formaciji njegove mane ce biti otkrivene. Za tu formaciju nam treba klasican gol igrac.
То је то!За Станојевићев систем је у шпицу потребан играч типа Тејга или сличних карактеристика...Јуче се то видело,оних пар неуспешних Садикових трзајева главом,бар један би завршио у голу да је ту био класичан гол играч.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Oplenac tom logikom u zivotu mozemo samo na dole!

mora da postoji objektivnost i mora da postoji neka minimala koju je ova uprava uradila dobro!
Zasto je to bitno!

oteramo ih DACE MILI BOG vec sutra, te neke dobre stvari koje su uradili ne smemo da precrtamo nego da nadogradimo! naravno isto vazi za lose stvari, da ih eliminisemo i ne ponovimo..

Iskljucivost nas ne vodi nigde, i ako je ova uprava jedna od gorih u istoriji:
igrasmo prolece u evropi? gledasmo Leonarda Evertona Sadika Pavovica Milenkovica evo i Sumu Natha.. izgledasmo dobro u evropi.. imaa toga jos, i ako je mnogo mnogo vise losih stvari.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top