Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Odvratno mi je sto je Mladja ovako nisko pao zbog clanstva u SNS-u.

Sa druge strane opljunuo je po upravi i barem tu rekao istinu.

Stanojević, kao i treneri koji su bili pre njega, ne mogu ništa da promene ako nemaju podršku od uprave kluba. Od 2011. kada smo mi otišli, ništa se nije promenilo. Imali smo ideju, ali nas tada nisu razumeli. Do danas, naša žrtva ništa nije promenila - jasan je Krstajić.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Krstajić je svoju pravu stranu pokazao mnogo ranije, setite se kako je došao na funkciju selektora i njegov učinak na tom mestu. Što se tiče igračkih kvaliteta svaka čast, kao čovek nula.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Ko je uopste od nasih bisih igraca i rekao nesto protiv situacije u kojoj se nalazimo (bilo savez, bilo uprava) osim Prekazija?
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Ko je uopste od nasih bisih igraca i rekao nesto protiv situacije u kojoj se nalazimo (bilo savez, bilo uprava) osim Prekazija?
Aleksandar Vukovic, trener Legije iz Varsave je medju retkima koji su digli glas, a nije da se naigrao kod nas, tj. nije mu Partizan dao ni blizu kao ovima sto se javljaju i stite ciganski savez...
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Bolju je ekipu imao ovde, nego ovu sad tamo, kakav je ono skup diletanata.
Pa ta je ekipa igrala i prošlu sezonu, jedno što nema Alekseja Mirančuka. Ćelavom ne ide baš najsjajnije za sada.. Na stranu ove utakmice sa Spartakom, Krasnodarom i Zenitom, pa i Rostovom, ali prosuli su bodove protiv Urala i Akhmata.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Lokomotiva impotentna ekipa, bez brzine i tranzicije, dobijali su uglavnom na individualni kvalitet Mirancuka. Neće Celavom biti lako, morao bi da krene sa pobedama.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
975
Negde sam procitao da je vise voleo Djurdjevica od Leonarda... u stvari cuo od ovde omrzenog Pantica.:buhaha
Celavi kupi Leonarda i resen problem.:cool:
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Izgleda da moraju svi da se oglase, da bi ostali na funkcijama..vise ni sam ne znam sta da mislim! Partizane sta ti rade!?
 
  • Like
Reactions: BaX
Top