Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Ponovo radi bioskop, Radio Mileva leto Koronovo!

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
E u tom slucaju:

nkJn4y2.jpg
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Odma da vam bude jasno, odlaske diktiraju visine plata. Sto je igrac vise placen to se vise lome da ga prodaju.

Ono sto je dobro, bicemo u debelom plusu za sve igrace koje prodamo.
Ono sto je lose, necemo kupovati igrace od 5m nego cemo nastaviti sa politikom “potrosi na Sadika i Asana 5m” prodaj za 25.

Vucela i Vazura moraju da odu, gaypederasti bucko da ostane da radi pravo.
Sto se mene tice Ilijevu da se doda neki korektor.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Jel sa Savom otisla i praksa da ciljamo igrace koji su bili skauting odabir nekih jacih evropskih klubova ili ce ta praksa da se nastavi i njegovim odlaskom ? Posto se ovo sa Sadikom ali i sa Asanom pokazao kao vise nego isplativ metod. Brzi igraci su uvek na ceni pa jos i ako znaju malo fudbala.....ne cudi sto je Savo insistirao na brzini. Zvuci neverovatno da bi mogli da ispeglamo ceo dug u jednom prelaznom roku......bar u teoriji, matematicki....
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ne svidja mi se kod Stanoje sto je u fazonu da samo krpi rupe i pokusava da popuni mackom u dzaku. To je vidljivo na mnogo primera, ne dovodi se pojacanje ili zamena koja ce biti ozbiljna pretnja nego neko ko je bas kul sa tim sto ce biti rezerva.
Imamo primer Nikolica koji je dovao Djurdjevica u trenutku kada smo na toj poziciji imali Djurdjica koji je doveden kao ozbiljno pojacanje (iako to nije opravdao), pa na to dolazi Tawamba, opet ozbiljno pojacanje.

Sada na Celu dovodi Miljkona, pokusace Obradovica, Svetu ili da vrati Nikolica iz Spartaka, znaci nema ozbiljnog konkurenta ni jednom starteru.

Iako gotivim Obradovica i on je vrv nas najbolji bek od kad pratim Partizan (98'), mislim da nam trenutno apsolutno nije potreban, pored toga nekoliko puta kada je mogao da nas pojaca odlazio je u klubove slicnog ranga, a nas odbijao.

Jojic je definitivno ono sto nam je najpotrebnije u ovom trenutku.
Mogao bi i Fica da dobije konkurenciju levo.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
CEkajte, vi kao da od juce pratite klub pa vam sad cudno sto Stanoje ne trazi pojacanja na sva usta i po svaku cenu?
Prvo, i svi prethodni treneri su isto funkcionisali, po principiu ovde si kod nas i radis kako ti mi kazemo, dacemo ti nekad po neku mrvicu a 80% zahteva i zelja koje imas mozes da okacis macku o rep.
Stanoje se jednom zajebo, krenuo vrucom glavom i emocijama da ispravlja krive Drine i gde ga je to dovelo, do Tajlandske i Kineske druge lige? On na ovaj posao gleda kao na finu sansu da se vrati na trenersku mapu Evrope, i mnogo grese svi koje se nadaju da ce on 10 dana nakon povratka i lizanja svega sto je napljuvao pre 7-8 godina, da javno kritikuje upravu i postavlja im ultimatume. Em ce mu se opet obiti o glavu, njemu licno, em nece nista postici jer ovi degenrici iz uprave teraju po svom svakako, lajao neko oko njih ili ne. To je mantra koja im ide od ruke prilicno, menjaj trenere, a mi smo vecni do smene vlasti!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ova a i svaka prethodna uprava nikada nije dovela trenera koji je imao bilo gde da ode.
Ili su dovodili trenere povratnike koji su u inostranstvu istrošili sve opcije ili trenere početnike.
Može se reći da su Mateus i Reber bili donekle izuzetci, ali Mateusu je to bila prva ozbiljna trenerska pozicija.
To rade isto kao i Mamić jer trener koji ima izbora može da kaže ne, da zahteva nešto, da izvoljeva s pojačanjima.
Iako nisam bio baš fan Antića, to je razlog zašto se nikada nije pojavio na našoj klupi.
Samo treneri koji nemaju gde će ćutati, neko više neko manje, ali neće mnogo talasati.
Ja sam zato za kontinuitet trenera, jer smenjivost mora da bude obostrana a ne samo treneri da se ređaju.
Jedino što može da "raduje" je to što Stanoje ako misli da se vrati na mapu Evrope to sa poluigračima neće moći, jer će nas u Evropi pretrčati kao da igramo drugi sport.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Jel pod Grantom bese bio onaj derbi kad su Ilievu ponistili gol zbog navodnog ofsajda ? Secam se da smo imali neku bas interesantnu i brzu igru dok je on vodio ekipu ali covek nije shvatao ni nase rivalstvo sa ciganima ni nasu ligu.
Sto se trenera tice mi smo odskocna daska i za trenere i za igrace.....to je jednostavno tako jer da bi bili klub koji moze da bude krajnji cilj u ambiciji nekog igraca ili trenera mora mnogo, mnogo toga da se promeni.
Nervira me samo sto se ne pominje ni jedan stranac, nekako sam navikao da u prelaznom roku bude euforija oko nekog stranog imena, fali mi to :D
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
Imao sam priliku prosle godine da kratko popricam sa Grantom, bio sam iznenadjen da je puno toga znao aktuelno o stanju u klubu, pricao je lepo i sa osmehom o Partizanu
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Evo javise nestize Obradovic ! Dace bog da ostala trojica dodju ! Seli bi nam, samo tako !

Izvor, link ili poeni...
WebCrew edit
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Prijatelj mi radi u racunovodstvu Partizana, pa mi javio ! Dal je istina jebem li ga ! A pisu i Vecernje Novosti

Samo da neko dodje, mali nam je fond igraca !
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
Ali jbt, pregovori su propali zato sto Obradovic nije spreman u ovom trenutku da se vrati u Partizan. On u ovakvom stanju, u 32 godini, nije spreman da se vrati u Partizan? Pa nemoj prijatelju ni da se vracas nikada. I sada je pitanje da li bi imao kvalitet da igras u Partizanu, a sumnjam da ces to imati za koju godinu... Neka ide svojim putem...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top