Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Koliko glupa ideja za prilog... Neverovatno!
Ako marketing ne može ništa bolje od ovoga da smisli, onda...

Sto se tice Lazara, dopada mi se kako se uozbiljio kada priča o Saletu. Vidi se doza poštovanja prema legendi!

Marketing se pretvara u pink tv.....ali to je sve logicno jer tu izgleda nema ljudi koji osecaju Partizan.


Najava na pocetku klipa...sta reci.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Jezivo... Još to dole gde piše "Biljana Obradović", imam osećaj kao da sam u 2010. godini. Znam da nije za upoređivanje, ali cigani su 1000 godina udaljeni od nas što se tiče marketinga.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Jezivo... Još to dole gde piše "Biljana Obradović", imam osećaj kao da sam u 2010. godini. Znam da nije za upoređivanje, ali cigani su 1000 godina udaljeni od nas što se tiče marketinga.
Pokusao ja kao gledalac da kritikujem njen rad i ostavim sugestiju na insta (verujem da nisam jedini) ali sam ukratko dobio objasnjenje, izmedju ostalog, kako je budzet problem i shvatio da tu nikakva kritika ni sugestija ne pomazu, ona prosto ne oseca Partizan ima neku svoju sarenu pink viziju kako sve to treba da izgleda i to je to.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Ova Biljana je strahovito antipatična, puna sebe, pouzdano znam da se mnogima diže kosa na glavi ( a trebalo bi nešto drugo ) od nje. Kao što neko napisa, kao da je Pink u pitanju. Još da joj dođe onaj pandurski doušnik sa Pinka koje kooptiran u Upravni odbor. Tužno...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Gledam ponekad neki klip na youtubu. Klinci iz sprdnje odrade odlicnu obradu i montazu.
Da ne pričam neke kanale koje zele da obrade dobar video .
Tako da priča o finansijama ne pije vodu.
Najbolji interviju sa nasim igračem je napravljen šezdesetih godina dok je ovaj trenirao tako da ovo što radi dotična je sve ono što Partizan nije.
Ali ruku na srce pun kurac navijača Partizana niko da se ponudi da odradi to kako treba makar kao zaseban kanal. Pa bio to i kanal Partizan net a.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Gledam ponekad neki klip na youtubu. Klinci iz sprdnje odrade odlicnu obradu i montazu.
Da ne pričam neke kanale koje zele da obrade dobar video .
Tako da priča o finansijama ne pije vodu.
Najbolji interviju sa nasim igračem je napravljen šezdesetih godina dok je ovaj trenirao tako da ovo što radi dotična je sve ono što Partizan nije.
Ali ruku na srce pun kurac navijača Partizana niko da se ponudi da odradi to kako treba makar kao zaseban kanal. Pa bio to i kanal Partizan net a.

Pa da, ma koje finansije. Jedno je kad uradis sve sto je do tebe pa onda mirne duse mozes da okrivis finansije sto ne mozes vise od toga, a drugo kad ni osnovne stvari ne radis kao npr:

WC8wYlB.jpg

__________________________

YnqCPhF.jpeg



Gde su nama linkovi ka drugim nasim drustvenim mrezama, ka sajtu ? Na kraju kanala, tamo gde retko ko zalazi....kad udjete preko kompa mozda i uocite ali preko moba tesko.
Ovo su za nekog mozda sitnice ali po meni ukazuju na neozbiljnost, nemar, povrsnost......na kraju krajeva na nedovoljnu posvecenost.... Verujem da niko od nasih jutjubera (partizanovaca koji vode kanale posvecene Partizanu i koji imaju solidnu gledanost) nije kontaktiran za saradnju makar po pitanju reklame....
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Znam da nije za upoređivanje, ali cigani su 1000 godina udaljeni od nas što se tiče marketinga.
svako ko ima bilo kakav marketing je ispred nas jer mi nemamo marketing

ako bilja ode mozemo da dobijemo jedino neku vazurinu ravu, za bilju bar znam da je iz grobarske porodice i da iskreno voli pfc (znam da to ne bi trebalo da bude dovoljno u normalnoj situaciji ali ovo nije normalna situacija)

musavi ulazu ozbiljnu lovu (za nase uslove) u marketing, pogotovo za zvezdatv doduse to sve i dalje izgleda prilicno jadno bar ono sto sam video ali boli ih q to je i onako novac svih gradjana srbije a ne njihov
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Za sve je kriva nesposobna i neradnička uprava, vepar vazura i vučela. Kad vidim one heštegove na zvaničnom nalogu na tviteru i instagramu, način pisanja i oglašavanja, stomak mi se prevrne.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Jezivo... Još to dole gde piše "Biljana Obradović", imam osećaj kao da sam u 2010. godini. Znam da nije za upoređivanje, ali cigani su 1000 godina udaljeni od nas što se tiče marketinga.
samo sto se tice ulaganja u isti. Inace njihov markting kao ideja je najjadniji u univerzumu, a i sire.

pogledas video kako najavljuju “proslavu titule” i dobijes transfer blama ma koliko ih mrzeo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kolko je u hajpu stalno :D
Meni je fascinantno kako još nisu pružili objašnjenje za brz dolazak Stanojevića ako je Savo sam dao ostavku, a s ovim se dogovorili za pola sata, još Stanoje kaže da su ga kontaktirali i zimus.
I nek se dogovore jel tim odličan ili očajan pošto se po Stanoju vidi da hoće sve da menja.
Ovako će i Stanoja baciti pod voz prvom prilikom nadam se da je svestan, bar da se ne liže s njihovim “pojačanjima” u nadi mira u kući.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Tim je odličan, ali Stanojević hoće da ga prilagodi svom stilu igre, pa ako bude rezultat dobar, oni će biti zaslužni jer su doveli Stanojevića, a ako ne bude, biće kriv Stanojević jer je menjao ono što je valjalo, a oni nisu hteli da mu se mešaju u posao...

Sve u svemu, oni su najbolji...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top