Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@Matke22

Pa i Sadik je iz Afrike, brat ima 2 metra, a tehnika malo bolja od Ronaldinja :D

Ne znam što vam toliko smeta, pa nisu baš blesavi iz ovih jačih liga što ga cene na oko 15 miliona. I vama ne treba takav igrač u ekipi, nego daj da ga se rešimo i kupimo golgetera od 250k. Eto sreće.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.087
Локација
Beograd
Dovoljno je dovesti nekog J. Amerikanca koji zna fudbal. Nisu bogovi fudbala samo u Africi.
Eto meni ne smeta Bilja.I šta ćemo sad.
AKo imaš bolje ideje, odeš tamo, izneseš i zaposliš se.
Ni meni nije jasno zašto se ne gledaju južnoamerikanci više, vrela krv, takmičari u duši.

A što vi braćo ne odete do J.Amerike, ne nađete nekog virtuoza, potpošete ugovor i posle delite pare od prodaje?
E pa iz istog razloga to ne radi ni Partizan. Skupo.

Pisali smo već više puta o tome.

Skupo je imati skaute u svakom delu planete. Bogati klubovi već ionako tamo ,kupuju, najbolje na tone. Ostavljaju samo ,,škart,,. Svaki kvalitet itekako košta, a mi nismo pri parama. Imamo ograničenje stranca u domaćem prvenstvu. Treba li još neki razlog?

I ja sam pre 10 godina pisao to isto (ako ne ovde, a ono na Partizan.co.yu, ili kako se već tada zvao), hteo sam Južnoamerikanca, ali...od tada pa do sada stvari su se u fudbalu izmenile, a i čitao sam ovde na Forumu šta o tome imaju da kažu ljudi koji malo više prate situaciju...

Da, može sve da se uradi bolje, samo...treba neko to i da uradi...
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Mozemo da se slozimo da bilo koji napadac najveci uticaj na rezultat ostvari ako da gol ili asistenciju. Stoga u tabeli malo statistike sa Transfermarkt-a, ne bih li "pomogao" raspravi oko Sadika... Koef = zbir golova i asistencija, pa podeljen sa brojem meceva.

ImeUtakmicaGolovaAsistencijaKoeficijent
Sadiq4822190.85
Cleo6340120.83
Djurdjevic453560.91
Leonardo412780.85
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kleo nas uveo u LŠ, a prvenstveno Leonardo pa potom i Đuka doneli nikad slađu duplu krunu...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma Portugalci su vrhunski i ja bih odma doveo Portugalce ali ciganski savez drži ograničenje od 4 stranaca.Plus smo mesto stranca potrošili na štopera opet.To mora da se izmeni odmah.Sve lige u Evropi nemaju te zabrane ili minimum 6,7 igraju.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
Eto meni ne smeta Bilja.I šta ćemo sad.Radi svoj posao kako radi.AKo imaš bolje ideje, odeš tamo, izneseš i zaposliš se.Valjda treba da smeta uprava a ne jedna Bilja koja sa sitnim resursima radi posao.

Govorimo o licnosti koja je bila voditeljka na pinku. Pazi, na p-i-n-k-u.
Tu prestaje svaka ozbiljna prica o njoj, njenom radu, i resursima...
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Šta bi sa onom saradnjom nas i Boke J.? Jel to bilo u doba Djure? Čak su i bili neko na probi, i Stanojević je tada bio trener čini mi se?
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa neki naši najbolji voditelji, novinari su radili na Pinku i BK u to vreme, tipa Olivere Kovačević i mnogi drugi.
Da si napisao da je u ovom sad periodu radila pa ajde.Radila pre 15 godine čoveče.Taj Pink tada i ovaj sada, to nemaju veze.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
za skuting - nema para
za pojacanja - nema para
za stadion - nema para
za marketing - nema para
za televizuju - nema para
za teleoptik - nema para ...

izgleda da za odela, putovanja i tompuse para ima, tu nema da fali za sve ostalo jbg

da stvarno nema para pa govna bi bezala iz tog partizana ne bi mogao uspavane da ih dovedes
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Aj, nemojte da sada Bilja ispadne problem.

Pokušavam da zamislim da se sada zahvalimo Sadiku, Sumi, Natku i Asanu, pa da dovedemo ŠTA?

Nekog brazilca tipa Fabricio ili Anderson, nije mi jasno...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Dakle mrtvi Bersot, koga je ova “Charleroi” rutinitala sa izmenjenim sastavom (cuvaju igrace za nas)..

dakle taj Bersot ima DUPLO BRZU pas igru i bar 20% precizniju od nas.
fizicki nam pariraju 1/1 a ovi ih ODVALISE

ja ne znam kako cemo mi ove da prodjemo, ali moramo i hocemo!

: od danas sam u crkvi svaki dan, molim se Bogu za crveni i penal u prvih 5 minuta, neka umre svako ko voli Sarla
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Šta vam je sa Biljom, ima tu milion likova koji ne rade posao a za jedino žensko da uhvatite.Manite je.Ako radi na studio B. to samo znači da nema dovoljno za život pa dva posla mora da radi, što pokazuje da ne krade od kluba.
Ma pravilo stranaca da se reši, to mora pritiskom, ja mislim da ova Šarloa može lagano da se izbaci, samo da su nam zdravi Sadik i Asano, vido sma da pod presingom nisu baš dobri u iznošenju lopte.Strašan fudbaler onaj Iranac
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Snimano jednom kamerom,,gradiranje boja od efekta,montirano za 20 minuta.
vs
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top