Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
439
Reaction score
2.312
Saso Filipovski? Moze neko da napise utiske o ovom treneru? Ja ga nisam pratio, ama bas nikako. Pitam onako, za druga...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Saso Filipovski? Moze neko da napise utiske o ovom treneru? Ja ga nisam pratio, ama bas nikako. Pitam onako, za druga...
cover-photo-2.jpg
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Ne bih se slozio , da su i Kesar i Milojevic poluproizvodi. Kesar odlicno poznaje kosarku , za razliku od Scepanovica ima solidno iskustvo ,jedan od retkih koji je ponesto rekao o odnosu vlasti prema Partizanu,uz to kao osoba je simpatican . Milojevic je talentovan trener, solidnog potencijala. Nacin na koji je ta Mega igrala , u vecini sezona mi nije svidela ali dosta igraca je napravilo znacajan napredak, igrali finale Aba lige , osvojili Kup Koraca ,za njihove uslove , to je odlicno .

Dogovoricemo se oko toga, da to sto radi Misko,a Milojevic mu je u funkciji, sa transferima igraca u sred sezone, odlascima na kampove , baziranje igre da bi oni izgledali bolje,je nesto sto je problematicno ali i to se ne razlikuje od vecine drugih slucajeva u kosarci. Kombinacije klubova sa agentima, trenera sa agentima ,sponzora i sa klubovima i sa organizatorima takmicenja. Sport,kosarka u evropa manje, kao izuzetno profitabilna sfera daje mogucnosti za takve malverzacije, onima koji su na polozaju .
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne bih se slozio , da su i Kesar i Milojevic poluproizvodi. Kesar odlicno poznaje kosarku , za razliku od Scepanovica ima solidno iskustvo ,jedan od retkih koji je ponesto rekao o odnosu vlasti prema Partizanu,uz to kao osoba je simpatican . Milojevic je talentovan trener, solidnog potencijala. Nacin na koji je ta Mega igrala , u vecini sezona mi nije svidela ali dosta igraca je napravilo znacajan napredak, igrali finale Aba lige , osvojili Kup Koraca ,za njihove uslove , to je odlicno .
Kesar je nalenjiji i najmanje talentova DV pomoćnik ( po njegovim rečima) i neuspešan prvi trener. Milojević se trenerskim poslom još nije bavio.
Možda je i talentovan ali to ne možemo da znamo dok ne proba.
S druge strane sama činjenica da je prihvatio da radi u uslovima u kojima mi radi, govori mi da nije ličnost za KKP ( tj za Ostoju je odličan).
Tako da, jesu poluproizvodi. Isto kao i razni Nikolići ili ko bi sve pao na pamet prosečnom objektivnom grobaru.
Nama treba trener, ne trener u pokušaju.
I imali smo ga.
I bio je jeftiniji nego davanje otkaza drugim trenerima.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Cela poenta je da nam ova zajebancija uopšte nije trebala i da smo trenera imali tako da je limar glavni krivac. Ali njega boli racku Šćepanovića takođe tako da sad ili gubimo još koju pa teraju Šćepanovića ili nastavljamo da se mučimo i kako god okreneš mi najbesmo.

Dobar trener + slabiji igrači je mnogo bolja kombinacija od lošeg trenera + dobri igrači. Sve mane idu u prvi plan jer trener ne zna da ih sakrije i na sve to dovodimo centra iz razvojne lige koji ovde nema prekaljenog evropskog centra da mu pomogne i svojom igrom nadoknadi njegovo prilagođavanje. A sve smo znali i da je Mozli doveden kao druga a možda i treća opcija i da je Janker (volim ga k'o brata) za pet minuta maksimalno ako i toliko i sve ostalo i ništa na kraju. Bacimo ovoliko utakmica i šta onda ? Kažemo neka ga Šćepa on je Grobarčina znaš nek se uči na Partizanu ? Smenimo Šćepu posle koliko poraza i onda dovedemo koga i zbog čega sezona otišla ?

I posle se neko pita zašto pominjemo kafe kuvarice ? Pa ja sam počeo da ih pominjem u svakodnevnom životu ljudi gledaju pitaju se koji mi je k.

Prošle godine korona nas je debelo sjebala sad je veeme da nam vrati uslugu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.470
Reaction score
22.885
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
I posle se neko pita zašto pominjemo kafe kuvarice ? Pa ja sam počeo da ih pominjem u svakodnevnom životu ljudi gledaju pitaju se koji mi je k.

U istoriji će ostati zapisana revolucija kafe kuvarica iz 2015, kad smo zbacili okove i iščupali se iz kandži jednog ludaka.

Kao i čuvena parola "dupe dajemo, plate ne damo"!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Dobar trener + slabiji igrači je mnogo bolja kombinacija od lošeg trenera + dobri igrači.

Vlade Jovanovic prva asocijacija. Nista ovaj period posle ,,djezva'' revolucije, tu svakako ima svakakvih nebuloza.

Da je ostao, Bogdan bi verovatno uzimao lovu po nekim ACB ligasima u donjem delu tabele, a o ostalima da ne pricam.

Vujosevic bi sa onim timom kandidat za f4 bio lagano. Doduse, bilo bi i dosta davljenja i odlazaka u WC tokom sezone :D
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.121
Reaction score
32.414
Локација
vaginamandibularia
po trenutnim igrama mi nismo realni kandidati ni za prolaz grupe u EK, a visi nam zajebano i F4 u aba
 
  • Like
Reactions: rus

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Kad smo vec kod zelja i nagadjanja zanima me misljenje kolege @Стојанче Ристевски za Dragana Gagija Nikolica, bivseg trenera Igokee, Karpos Sokolija... Meni licno veoma simpatican lik, deluje kao neko ko zna znanje i ima neki svoj pecat u igri. Poznato je da je veliki Partizanovac, sa jos vecom zeljom da jednog dana radi u nasem klubu. Na stranu sto je Karaburac ;) ;-)
Ako moderatori smatraju da nije u skladu sa temom moze i na pp. Hvala unapred.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Hvala kolega @Laze_PFC prevideo sam mnozinu i samim tim se svrstao u kategoriju prosecnih objektivnih grobara :D
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
El_Grande_Jokan pa to onda samo DV ili Željko... Treći bi bio Dragan Bajić mada nešto nisam baš siguran u to kakvo on pokriće ima :D :D :D "Hoćeš platu? Nemoj da pričaš, kad te udarim tablom..."
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Kad smo vec kod zelja i nagadjanja zanima me misljenje kolege @Стојанче Ристевски za Dragana Gagija Nikolica, bivseg trenera Igokee, Karpos Sokolija... Meni licno veoma simpatican lik, deluje kao neko ko zna znanje i ima neki svoj pecat u igri. Poznato je da je veliki Partizanovac, sa jos vecom zeljom da jednog dana radi u nasem klubu. Na stranu sto je Karaburac ;) ;-)
Ako moderatori smatraju da nije u skladu sa temom moze i na pp. Hvala unapred.

pa bar ga mi sa Karaburme znamo, i znamo da ne da nije trener za KKP vec je i ocajan, zastao, zatucan trener.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ja sam načelno još ljut na Trinkijerija što je otišao, ali ne stvarno ljut-ljut, već ljut u fazonu kad bivša do koje mi je i dalje stalo nađe novog dečka pa mi krivo.

I da, Gagi Nikolić, budimo seriozni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top