Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@trivunelli imaš na b-92.
@Војвода Путник pa taman posla da uopšte razmišlja da počne nazad u tandemu Miljković,Banjak, Marković i Obradović.Taman posla bez Vitasa da počne utakmicu. Treba nam neko nazad za skok, to je Vitas iako nije neki skakač, bolji je od svih ponudjenih.
Ja mislim da je ovo fora za sastav, nema šanse Obradović da počne a i Marković.Banjak i Vitas nazad i ćao.
I da dodam, ovaj Holender je realno univerzalac, igra na sve pozicije.Ja čak mislim da on može i beka da igra, to u 3-5-2 i igra u Mađarskoj reprezentaciji.Bilo bi lepo da pokušamo 3-5-2 al posle derbija.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nema teorije da izađe sa Obradovićem.

Nama treba pitbul na beku kao što je Urošević. Ovde se podcenjuje Urošević zbog njegove ofanzivne limitiranosti, a momak u odbrani pravi pitbul. Uvek blizu igraču, dobra skok igra, agresivan, sportski bezobrazan. Posle Asana najspremniji igrač, može da trči imam utisak 2 utakmice.

Brinu me Marković i Miljković u odbrani. Na Miljkona ko god bude išao biće nam ogroman problem, da l Gavrić ili Katai, biće baš problem. Obojici mora stojati blizu. Za Svetu mi nije jasno, štoper se nikad ne ubacuje sa 3 treninga u postavu ali očigledno pravila glupa diktiraju sastav.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Strogo verujući u efekat leptira"", živim, i, ponekad sam sujeveran. Ne znam jel mi to ostalo od okp-a, ili je okp došao odatle. Kad god sam pisao post pred derbi, uvek sam izbaksuzirao. Ali to sujeverje, tipično grobarsko, govori mi neke efekte leptira" ", i, kao da je ovog puta moranje da se napiše post. Kao da je nešto tako usrano, da mora silom da se izmeni, na neki još čudniji način. Namerno bez poente, samo da stoji, jer, ako si napisao post da bi izazvao pobedu svog kluba, koliko god zvučalo nenormalno, i to se desi, možeš da osetiš svoje postojanje i bivaš sebi prihvatljiviji. Napred PARTIZAN!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Moze da trci i tri utakmice Urosevic, on je podjednako los i u napadu i u odbrani. Tempirana bomba koja u svakoj utakmici samo ceka da eksplodira. Nama su oba beka bila najveci problem u timu, jednog smo zamenili (bolje da nismo sa obzirom na to ko sad igra), a na ovog drugog se i dalje furamo da je vrh. Totalno fudbalski neskolovan lik koji nas je milion puta direktno kostao bodova, apsolutno ne zna gde se nalazi na terenu i kakva njegova uloga treba da bude, sve sto izvede se svodi na to trcanje i kondiciju.

Sveta je kako god okrenes najbolji stoper posle Banjaka u timu. To sto je neuigran je svakako problem, ali bih licno uvek gledao njega pre Vitasa.

U ovakvoj jednoj formaciji nas problem mogu da budu njihovi bekovi i pravljenje viska. Svako nase krilo u klubu sem Asana je operisano od discipline i obaveza u odbrani. Ako Stanojevic odluci jos da Jojica stavi na krilo kako se spekulise, mnogo ce zavisiti i od toga na sta on fizicki lici i u kakvoj je formi, sto je svima nama ovde trenutno nepoznanica.

Nadam se da necemo odluciti da igramo antifudbal. U ovim mracnim vremenima za FKP obaveza svih u klubu je da nam sutra daruju pobedu i naguze cigane.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Natho u zadnje vreme sluzi samo kada treba penal da se izvede. Nadam se da ce se to sutra promeniti i da ce odigrati jednu utakmicu dostojnu svog renomea i jos kada bi oduzeo bar jednu, dve lopte u odbrani , i podelio asistenciju, puna kapa .

Cigani su kurton od ekipe, to su uvek i bili, ali mi kada se realno pogleda, spica nemamo trenutno (igracemo sa jednim ili dvojicom laznih). Stoperski par cinice nam igraci koji su se dva puta sreli na treningu, a golman nam brani jednom mesecno.

U svakom slucaju Asano jedan i Fica jos jedan .
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
342
Reaction score
1.461
Локација
Novi Sad
Od povrede Šćekića pred derbi, jedino što je gore moglo da se desi je povreda Zdjelara....ogroman hendikep, Šćekara je rodjen za ovakve utakmice i za hapšenje najkreativnijih ganferskih igrača..
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Nema teorije da izađe sa Obradovićem.

Nama treba pitbul na beku kao što je Urošević. Ovde se podcenjuje Urošević zbog njegove ofanzivne limitiranosti, a momak u odbrani pravi pitbul. Uvek blizu igraču, dobra skok igra, agresivan, sportski bezobrazan. Posle Asana najspremniji igrač, može da trči imam utisak 2 utakmice.

Brinu me Marković i Miljković u odbrani. Na Miljkona ko god bude išao biće nam ogroman problem, da l Gavrić ili Katai, biće baš problem. Obojici mora stojati blizu. Za Svetu mi nije jasno, štoper se nikad ne ubacuje sa 3 treninga u postavu ali očigledno pravila glupa diktiraju sastav.

Sve mi govori da će Miljković da stavi katanac na Kataia/Gavrića. Ta dva klovna su protiv disciplinovane Tirane/Omonije izgledali kao drvene lutke.

Disciplina i motivacija je ključ uspeha danas. Ne sumnjam ni promil u pobedu, čak sam i sanjao da dobijamo 1:0, uz neku reprizu finala kupa 2017, kada smo im jebali majku a stavili samo 1.

No sve to na stranu, analizirajući Stanojeve sastave/taktike za prethodne derbije koje je dobio, mi izlazimo u 4-5-1

Stojković

Miljković Sveta Vitas Urošević (Obradović)

Zdjelar Jojić

Holender(Asano)Suma (Natko) Stevanović (Lazar M)

Bebek (Holender)

Nešto mi govori da Banjak neće igrati prvu, odnosno da će Sveta da uleti na njegovu poziciju kako bi imali više ofanzivnih rešenja sa strancima.

Jedinu nedoumicu imam oko Bebeka i Holendera. Verujem da će Bebek igrati 45min i da Asano i Marković ulaze oko 50min da menjaju njega i Fiću te bi u špicu ostao Holender zbog trenutne spreme i Asano bi zauzeo njegovo mesto desnog krila. Mislim da bi to bila jako dobra odlukajer će Asano da ih pojede kad fizički padnu u drugom.

Isto tako, ako izostavi Banjaka, dobija na kreativnosti Natka/Sume. S tim što bi Natka ubacio u 75min jer očekujem danas Sumu u punom sjaju.

Zato bi i ja da sam trener, a nisam, žrtvovao Banjaka za ovaj duo gore. Čak su mi i u glavi ove izmene sa sve Štulićem (ako je u treningu) u 85’ da oseti kučku nevernu.

Za kraj, drugovi i drugarice Grobari, ono što sanjam, ne dodje nikad. Obzirom na to, očekujem sledeće rezultate: 2:0, 3:0, 3:1.

Postelja njena vrela je, a duša severna,
ona će uvek ostati, kučka neverna.
Hajde pozovi me,
Za dobra stara vremena
Otkini, Bejbe(k)!
Na njena gola ramena :picka-ciganska:

:napred-partizan:
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Stanoje ih je nekada dobijao u 4-4-2 formaciji, verujem da ce i danas tako izaci. S tim sto ce mu ta dva u spicu biti Lazar i Asano, pozadi dva " bloka" od po 4 igraca, po sistemu - ko istrci uz tribine na JNA a ne ispovraca se taj igra.Dodatna prednost pri izboru za startera - da znas ime prvog do sebe bez guglanja.
U duelu Srdja Knezevic style.
Jojic ( ako prepozna Natha iz prve i tako stekne pravo nastupa) da resi iz prekida.
Ostali da ne smetaju nasima nego njihovima.
Vreme radi za nas, teleca glava i puleni su navikli da u svakom kvartalu utakmice dobiju potvrdu svoje rasne superiornosti od strane sklanjajuceg protivnika i ljubaznog sudije.
Pa ima li lepse definicije razlike izmedju nas i njih od ovog dana danasnjeg?
Pa njihov trening otpisanih stranaca izgleda kao samit nesvrstanih, sve garav do garavoga, skupo placen a ne zna sto je dosao.
A nasi se rikvestuju po fejsbuku i traze po transfermarktu da upamte pozicije.
Sve u svemu, jebem ti zeno majku, ako danas bas ne zaginemo, dobijamo junad sa 2:0.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Sutra je mom sinu rodjendan.
Pre sest godina, bas na sutrašnji dan, odigran je 147 derbi. Neka se ponovi i rezultat i najlepši rodjendanski poklon!

Neka se ponovi, dace BOG, ako i on nije posustao protiv sekte... Celu noc sam spavao lose, mora ovaj derbi da se dobije jer pobedom im se useravamo na namestene titule, na najvise penala u svetu, na zivot cemo da im se iskenjamo, po sred face govnarske, po cetnicima sa petokrakom u grbu, po velikosrbskim govnima na celu sa Robertom Prosineckim... Jebena demagogija koja traje 75 godina... Ajde Stanoje, nemoj da me razocaras da si Ramadanijev potrcko....
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Jako će nam faliti večeras naša bratina Umar, da lomi kičme degenericima, ostalim igračima "stuba srpstva" i usput da metne dva komada.
Neka večeras strpaju Asano i Markec, od srca im to želim!
Crno beli pobedite za nas, za Umara!
Idemo samo jako protiv režimske kučketine, samo pobeda i ništa drugo!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Iznenadi nas sve Stanoje i izadje sa 3-5-2
Stojkovic
Markovic-Banjak-Ostojic
Asano-Zdjelar-Jojic-Holender
Suma- Stojkovic
Baebek
———————————————————
ipak ocekujem pozadi
Miljkon-Markovic-Banjak-Urosevic
Zdjelara i Jojica na DM/CM
Asano desno, Filip levo
i Suma Holender najistureniji

posle poluvremena
Baebek-Holender
Filip - Lazar
i eventualno Stojkovic - Suma
———————————————————

Gamad dolazi nesto kao nalozena a ustvari im se tresu noge jer imaju strah! Strah treba iskoristiti!

Napred Partizan!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Све што желим у овом тренутку је да не одиграмо као пичке и да се нешто пазимо и чувамо.
У нашој кући циганка мора бити силована најстрашније.
СТАНОЈЕ ИГРАЧИ ПОКАЖИТЕ ИНАТ СИСТЕМУ!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top