Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Šta je uradio sa ovim timom te odjednom ne znaju za poraz :D
Svaka čast!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.450
Reaction score
5.743
Локација
beograd
Sadiq jos jedan mec bez gola. Srećom pobeda almerije koja se polako vraca u trku za promociju.
Sadiq 1/4
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Iznudio je penal i solidno igrao.Možda ne ispuni kvotu ove sezone ali na početku sledeće ispuniće.I ovih 50 mečeva tek dogodine.Ne znam gde im beše mozak da prihvate 50 mečeva, to su dve sezone.U špansku drugu ligu ima izvaredni bekovi, vezni igrači.Da smo pametan klub, tamo se može pazariti dobar kvalitet.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@dusan.petrovic u pitanju je sitna para, 500 soma, i tek sledeće sezone, nema šanse da on to uradi ove sezone u tako nezgodnoj ligi gde je većina rezultata 1-0.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Toliko o mogućem povratku za vreme prelaznog roka. Mada je pitanje da li je ovo stvarno napisao. Deluje malo preterano. Ipak je informer u pitanju.
"Zvalo me je mnogo nekadašnjih saigrača iz Partizana, sa nekima se godinama nisam čuo i video. Hvala im što su me se setili. S druge strane, od zvaničnika iz kluba me niko nije zvao, što je i bolje. To nisu ljudi, to su životinje koje su došle da unište klub, ali ne bih sada o njima. Meni je najvažnije da mi je puno mojih Grobara pisalo”, istakao je Ninković za Informer.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
Iznudio je penal i solidno igrao.Možda ne ispuni kvotu ove sezone ali na početku sledeće ispuniće.I ovih 50 mečeva tek dogodine.Ne znam gde im beše mozak da prihvate 50 mečeva, to su dve sezone.U špansku drugu ligu ima izvaredni bekovi, vezni igrači.Da smo pametan klub, tamo se može pazariti dobar kvalitet.

Niko da napiše da je ušao Raća Petrović umesto njega:D
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Ninković je dete Partizana. U izjavi kaže da ga niko od zvaničnika kluba iz Humske nije zvao.

Zvalo me je mnogo nekadašnjih saigrača iz Partizana, sa nekima se godinama nisam čuo i video. Hvala im što su me se setili. S druge strane, od zvaničnika iz kluba me niko nije zvao, što je i bolje. To nisu ljudi, to su životinje koje su došle da unište klub, ali ne bih sada o njima. Meni je najvažnije da mi je puno mojih Grobara pisalo – rekao je Nikola Ninković.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Upravo sam gledao konferenciju za medije. Ovde kazu da su mu poslali poruke, zvanicne i privatne..
Sad ne znam sta je tacno.. Ima od 08:21

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.410
Локација
Beograd
Danas Partizan bio u onom ,,multi-prenosu,, na Areni 1 i ,samostalno,, na B92, pa ja malo ,,okretao,, kanale, i onaj sa Arene kaže da je gol za Metalac postigao naš bivši igrač Kokir...

Sad uzmem da vidim ,,Kokijev,, gol na sajtu lige, pa da ga ,,okačim,, ovde - ali nije ga dao Kokir, nego Arambašić (ex Teleoptik a Partizanov igrač na pozajmici u Metalcu), na dodavanje Vlalukina (ex Teleoptik, ex Partizan)...

I onaj Stefan Đurić što je ušao danas u igru kao rezerva za Radnički u Nišu je isto ,,ex Teleoptik...

A gol Save Arambašića vam je negde na 3:09 ovog snimka:

 
Top