Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Evo da pojasnim, hipotetička situacija:
dođe trener, traži neke igrače, uprava mu ih dovede. igrači papreno skupi. on osvoji šta treba da osvoji, usput se zahvaljuje vučiću. Dug naraste koliko hoćeš, trener ode posle jedne sezone.
Da li je takav trener dobar za klub?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Hipoteticki taj klub je sjajan, i san je svakog trenera. Sta vise, navijaci tog kluba su srecni, jer imaju upravu koja radi dobro. ;) ;-)
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Kad već pominjemo te epizode, ja verujem da bismo za Žofrija podigli obe ruke i noge, ko šta ima... Ali ono sa inauguracijom Vučića je toliko perverzno (prema Partizanu), da ja još uvek mislim da se to nije desilo.
Ali ako već i jeste, ubeđen sam da on tu nije došao svojom voljom i da mu je neko sugerisao (agent?). Tako isto vidim i Trinkijerijevu "pohvalu sportašu".
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
^ hipoteticki,
Kriv xy predsednik kluba- napravio (pre)skupu ekipu a ne moze da je "odrzava".


manje hipoteticki,
kriv je Ostoja. Trinkijeri, uz Mijailovica potero Partizan korak napred. Osoba A htela jos jedan da napravi, osoba B izgleda nije bio za to. Ili jeste, ali uz revidiranje finansija. Znaci, kuca je tu, krov delimicno postavlje.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Каже лимар цитирам "Preživećemo ovo kao i mnoge teške trenutke do sada" па ботино психопатина зато си и постављен ту где јеси да преживљавамо и животаримо немој случајно да угрозиш ћокијев приватни клуб за који због имена покојне ККЦЗ навија и власник твоје бедне страначке судбине.

Свако ко каже да је ово случајно тај лаже и прави нас будалама као психопата крезаво србље. Тринкијери је морао да се отера од стране страначких паразита човек је напао ЕК са Мозлијем као стартним центром (без намере потцењивања црног брата). Није мени тешко да поверујем у то да је лимар можда и лично имао жељу да Тринкијери дође проблем је то што је отерао истог када је угрозио ону богохулну симбиозу приватног клуба са државним буџетом. Лимар не крије да ове године нису ни планирали да играју ЕК толико о његовим плановима и амбицијама за ову сезону.

У време највеће еуфорије прошле сезоне тражио сам да багра објави дуг ККП и препирао се са људима док их је носио исти тај талас еуфорије добрих резултата и који су због разних глупости типа оних столица крај паркета дизали лимара у небеса. Мени је искрено жао што сам био у праву јер то значи да Партизан испашта. Нисам поверовао ни онда у кафе куварице тако да не знам ни како неко сад очекује да поверујем.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Trenutnu situaciju dozivljavam kao finalni pokusaj unistenja naseg Partizana. Ovog puta ujedinjeni psihopata i nasi petokolonasi na celu sa ostojom, loncarem, kecmanom i gle cuda pojacani nekim clanovima ovog foruma. Dosao sam u situaciju u jednom momentu juce da izlupam tv zbog nase igre cele nemoci koja zraci oko naseg kluba. Proci ce i vase mamu vam j.... kolaboracionisticku, prodane, sitne duse, da Bog da sve sto zaradite na lekove da date. Toliko
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Evo da pojasnim, hipotetička situacija:
dođe trener, traži neke igrače, uprava mu ih dovede. igrači papreno skupi. on osvoji šta treba da osvoji, usput se zahvaljuje vučiću. Dug naraste koliko hoćeš, trener ode posle jedne sezone.
Da li je takav trener dobar za klub?

Ti zelis da pojasnis nesto ljudima koji nemaju principe?
To je besmisleno.
Oni koji su slepi za Trinkijerijem, oni nisu ni culi nikada, ni videli da je i on posecivao jutarnji program.
Vrlo je prosto i tu rasprave nema.
Kad je Dule stao na Djuricevu stranu, mislim da mi je to kao navijacu bio najveci udarac ikada.
I danas boli.
Od Vazure, Vucele i Ostoje me nista ne boli.
Duleta volim i dalje, a solio nam je ranu... Ne jednom!
Svi su gresni, Trinki nije. Zato su ga i oterali.... U Euroligu.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
Uh, to sa Đurićem. Mada, onda vidimo ko je došao posle njega i čiji je Stanojević igrač.

Da li je on slepo išao za mutavim ili je znao nešto u šta smo imali prilik da se uverimo kasnije?
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Opet ta krajnost.

A ko ovde prica o najpostenijem, najvecem borcu ikada, borbi protiv vlasti, ljubavi prema klubu, idealnom coveki bez greske Andrei Trinkijeriju?

Zasto mora neko biti idealan? Takav ne postoji. Ko kaze da Andrea nije imao neki ispad ili da je bio nekad slatkoreciv. Kakve to jebene veze ima sa time kakav je trener, sa koliko emocija je radio, sa koliko energije je radio, koliko je postovao klub svojim odnosom a onda i navijace i nakon svega toga kako je napravio jebenu masineriju od tima?

Idealan covek ne postoji, price o ljubavi kod profesionalaca nisu iste price kao od navijaca koji nemaju nikakvu korist od profesionalnog sporta. Svako pravi greske, razlika je da li su te greske namerne ili slucajne i da li ima znanja, energije i kapciteta da vodi klub. To za koga navija i da li je nesto pogresno rekao ili uradio, mislim ono. Ja bih samo voleo ime i prezime tog PRAVOG IDEALNOG trenera u bilo kojem sportu?

Kao i u slucaju Stanojevica, bilo je slicnih prica i za Marka kao on nije partizanovac. Koga boli k**** da li je Partizanovac ili nije, donesi ti znanje, karakter, emociju, energiju, postovanje prema klubu i navijacima a to ko za koga navija od malena i da li se druzi sa nekima me stvarno ne zanima ako ne utice direktno na situaciju kluba. Na kraju posle svega se ispostavio kao veliki Partizanovac jer svaku priliku iskoristi da gostuje u emisijama o Partizanu i da ga podrzi.


Andrea je trener ogromne reputacije i znanja, pritom je harizmatican maksimalno. Iza njega su mogli da se slepaju nesposobni igraci (mislim na pojedine igrace), jos manje sposobni ljudi u upravi, i organizacija kluba koja je na nivou beton lige, u prevodu SVI - ceo klub. On nam je u ova vremena bio jedina nada da se izdognemo iz ove bule, i jebale Ostoju 200,300,400 ili 700k eura za sve ako to nije shvatio i makar se zaduzio, znao bi zasta se zaduzio. Sad cemo da se vratimo na nivo Pere Bozica, igracki kadar ce polako da se rasipa, jedino ce ostati Ostoja da regulise dugove i pise pobede nakon osvojenih borbi kroz institucije. Ovakve prilike se ne desavaju svaki dan (pre bih rekao jako retko) i MORAJU da se iskoriste, u suprotnom videcemo scenario koji se ponavlja, za one koji to nisu primetili u proslosti.

Glavna poenta price jeste da je Andrea hteo da ostane u Partizanu da mu je ispunjeno ono sto je dogovoreno a to nije razlika 5 miliona evra. Otisao je za manje para u Bajern na jednu godinu, dovoljno je to reci. To sto se kod nas podrazumeva da kad naidje tezak period pilicarimo pa onda ocekujemk da svi drugi imaju razumevanja za to nije ispravno. Zna se ko je Andrea, kakve reputacije i znanja, i to je morao da ispegla Ostoja. Sad ova pilicarenja ce nam se obiti 10x vise o glavu.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.589
Reaction score
8.486
Локација
"preko bare"
Evo da pojasnim, hipotetička situacija:
dođe trener, traži neke igrače, uprava mu ih dovede. igrači papreno skupi. on osvoji šta treba da osvoji, usput se zahvaljuje vučiću. Dug naraste koliko hoćeš, trener ode posle jedne sezone.
Da li je takav trener dobar za klub?
Mislim da gledaš stvari iz pogrešnog ugla. Ne može trener da dovede nikoga ako mu uprava to ne omogući i dozvoli. I nije trenerovo da zna kakva je finansijska situacija u klubu. Njegovo je da traži tim koji je njemu po ukusu, a na upravi je da to odobri ili ne. U tvojoj hipotetičkoj situaciji, uprava je loša za klub, a ne trener.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Trinkijeri jeste pohvalio Vucica. Mozda mu je Ostoja dao savet, da se nasalimo malo.
Ali mi nemamo nikoga u upravama bilo koje sekcije sportskog drustva da ga ne hvali.
Poenta je da je on jedini napravio rezultat. A znali smo da dovodimo elitnog trenera koji nece prosek. Pa sto smo ga uopste dovodili ako ce da pravi dugove.

@TaraNdrel - svaka cast za post. Sustina svega!
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Uh, to sa Đurićem. Mada, onda vidimo ko je došao posle njega i čiji je Stanojević igrač.

Da li je on slepo išao za mutavim ili je znao nešto u šta smo imali prilik da se uverimo kasnije?

Tacno tako, sa ove vremenske distance, stvari deluju poprilično drugačije u odnosu na doživljaj u tom trenutku. Mnogo je to krupnija bila igra od autonomije i kvaliteta trenera i sportskog direktora. Pitanje je samo da li je neko tu bio izmanipulisani pion ili su svi bili svesni svoje uloge. Dule svakako računam da je imao i u tom trenutku jasnu sliku šta koja opcija donosi. A deluje da je i npr. krstajic lepo naplatio svoju ulogu u celoj prici.
Daleko od toga da je upravljanje Partizanom u tim godinama bilo za pohvalu, ali kako su stvari počele da se razvijaju celom sportskom društvu nakon godinu, dve, realno i sa Fratellom ne bi gore prošli.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ti zelis da pojasnis nesto ljudima koji nemaju principe?
To je besmisleno.
Oni koji su slepi za Trinkijerijem, oni nisu ni culi nikada, ni videli da je i on posecivao jutarnji program.
Vrlo je prosto i tu rasprave nema.
Kad je Dule stao na Djuricevu stranu, mislim da mi je to kao navijacu bio najveci udarac ikada.
I danas boli.
Od Vazure, Vucele i Ostoje me nista ne boli.
Duleta volim i dalje, a solio nam je ranu... Ne jednom!
Svi su gresni, Trinki nije. Zato su ga i oterali.... U Euroligu.

A jel? Gdje si procitao to? Spincina na kvadrat.

Ogromna vecina clanova ovog foruma je razocarana i tom izjavom Trinkijerija i tim Duletovim postupkom (u tom trenutku, sa ove tacke gledista taj postupak i ne djeluje bas tako katastrofalno) i? Jel bitna ta izjava il rezultati?

Pisao sam vec jednom, Trinkijerijev posao je bio da pobjedjuje i on je svoj posao odradio maestralno.
Limarev posao je da obezbijedi trenera koji ce da pobjedjuje.
Ako taj trener trazi stan od hiljadu kvadrata, limarev posao je da mu ga obezbijedi ili da pronadje trenera koji ce zivjeti u garsonjeri i putovati busom, a obezbijediti iste rezultate.


Ne znam sta tu nije jasno? Puca mi kurac dal je trener Trinkijeri, Vlado Scepanovic ili Muta Nikolic, ako to donosi rezultate.
I dok je bio u klubu, pisao sam du su mi bas gadne njegove izjave i ulizivanje navijacima, al koga boli kurac? To su sporedne stvari, primarno je ono sto smo gledali na terenu.
I.

Mislim, stoti put pisemo ove gluposti i aksiome ko debili, ne znam samo jel vi ne znate ili necete da citate...

Edit:Mozete brisati, momci bili brzi.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Sve sami spinovi, spincine. :)
Boze dragi, kakvo smo drustvo postali.
Da rezimiram, mada nije tema, Djura ja najeci olos koji jenikad hodio Partizanom u svim sportovima.
Nije Dule bio vizionar tu svakako, vec gledao svoj interes, da bi se za vrlo kratko vreme ponovo oglasio, kad je Djura vec bio pocivsi sa naslovom, ko se druzi sa svinjama, izadje kaljav.
Ja volim Trinkijerija, Dule ga bas i ne voli i zabole me.
Zao mi je sto je Teinkijeri otisao, vise bih voleo da je on ostao, a otisao Ostoja.
Spin, spincina...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
@espinosa

Vidi ovako...Ja bih mozda, ali samo MOZDA, voleo da se bar jedan dan u zivotu osecam tako kao ti, da smatram sebe najpametnijim na celom svetu, i da sve ostale gledam sa neke umisljene visine i cudim se njihovoj gluposti i njihovom neznanju. Do danas sam bio ubedjen da ljudi nesto koriste da bi se tako osecali, ali vidim da je to kod tebe prirodno stanje.
Pa ipak, ne hvala. Radije cu ostati "covek bez principa i jos jedan u gomili slepih", dokle god imam mogucnost izbora.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Svi drugari :)
naravno da je u mojoj hipotetičkoj situaciji uprava kriva. Uprava je uvek kriva, valjda se tu slažemo :p
Šta sam htela da kažem na primeru hipotetičke situacije: po mom mišljenju, suvi rezultat nije uvek merilo uspeha kluba, ako to znači da si se ponizio, izgubio identitet i uterao dugoročno klub u dugove.

Jer ako to nije tako, daj da onda odemu u UPPR.

I što se tiće Đurića, najveće razočarenje mi je bilo Duletovo branjenje dotičnog. A onda, kada sam razmislila, i dobro pročitala i saslušala šta je pričao, Dule nikada nije branio Đurića kao Đurića, već instituciju predsednika FK (ko god da je na njoj) i način smenjivanja i postavljanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top