Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
I ja isto to pročitah na nekom portalu, čini mi se Max Bet, da mu je to bio jedan od uslova da preuzme Partizan. Valjda je rekao Ostoji da mu trebaju još dva pojačanja u rosteru.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
On je čovek koji ima možda i najbolji CV od nekog trenera koji bi uleteo u ovoj ''vatrogasnoj'' varijanti.
Imao je uspehe u pristojnim košarkaškim zemljama, svakako ej veliki uspeh taj što je sa Banvitom uzeo kup u Turskoj ispred Žocovog Fenera (prvak Evrope te godine) i Efesa. Malo mu je falilo da osvoji titulu u Francuskoj ispred ASVEL-a, uglavnom zbog toga što je imao manji budžet. Poznat je po stručnosti i defanzivnom pristupu. Drago mi je što je došao.
Jako me zanima kako će da reši problem našeg nepostojećeg šuta i pre svega voljnog momenta + komunikacije, zbog čega primamo previše poena. Da ne pominjem neke osnovne defanzivne principe koji nas teraju da se previše jurimo sa timovima i previše dopuštamo u reketu. Očekujem dobre rezultate ali ništa spektakularno, mada bih voleo da ostane duže, jer mislim da bi mogao dobar tim da napravi.

Nek mu je sa srećom.
Kakav je CV imao Trinkijeri kad je dolazio kod nas?
I kakav sad ima?
Pa ipak, ja ga smatram trenutno najboljim trenerom u Evropi, ako izuzmemo Zeljka.
Saso Filipovski je ozbiljan trener, sto ce i videti, nadam se vrlo brzo.
Sigurno vise necemo primati 40 koseva za cetvrtinu.
Neponovilo se!!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.118
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Koliko smo počeli da ličimo na onu pokojnu kučku, to je neverovatno, defiluju igrači kao na traci, ne bih znao ni nabrojati sve koji su igrali kod nas prethodnih nekoliko godina, treneri se isto menjaju...

Samo nama neće niko dug obrisati gumicom.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Trinkijeri je imao i više nego pristojan CV pre Partizana.
Krenuo u Veroli, doveo Hajnsa, stavio ga na centra i praktično započeo trend undersize petice u Evropi.
Proglašen trenerom godine, prešao u Kantu, izborio 2x Evroligu sa tada prosečnim italijanskim prvoligašem, usput osvojio Superkup. Još 2 puta trener godine.
Odlazi u Uniks, uzima kup, pored Moskovljana i ne možeš više od toga, plus finale Evrokupa, i opet trener godine ovaj put u Evrokupu.
Nakon Uniksa, Bamberg, 3 titule u nizu pored Bajerna i Albe i verovatno neki kup.
Imao je možda dve loše sezone u karijeri.
I ne sećam se da je vodio najjače ekipe u državi, ili sa najvećim budzetom.

Tanak CV?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Krenuo u Veroli, doveo Hajnsa, stavio ga na centra i praktično započeo trend undersize petice u Evropi.

malo postovanje prema Duletu, ipak je Dule koristio Lazmea na 5 ci i to u puno ozbiljnijem takmicenju od italijanske lige..

da li je Dule prvi poceo sa tim trendom, tesko, da je jedan od retkih trenera koji je u to vreme to radio, jeste!! i to jako uspesno...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
negde sam procitao da ce mu prvi asistent biti Bobi Mitev ...majko moja :banghead::banghead::banghead::banghead:
pa on je trener za drugu makedonsku ligu...i to samo zato sto nema trece...
ne verujem da je to tacno
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Pazi, istina je da je Dule koristio Lazmea sa 203 na petici u sezoni 2008/2009, isto kad je i Hajns došao kod Trinkijerija. Hajns sa 197 je praktično sinonim za underdize centra. Ta sezona je čini mi se izuzetak što se tiče Duleta, on je uglavnom preferirao old school centre, od Krstića, Perovića, Pekovića, Vraneša i Marića, Milutinova, Gagića i Muslija, a retko je koristio recimo Žofrija na petici.. Dok se Trinkijerijev koncept bazira baš na undersize pokretljivijim centrima.
Svakako, Dule je neka posebna priča i kategorija za sebe
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
I ne sećam se da je vodio najjače ekipe u državi, ili sa najvećim budzetom.

Tanak CV?

A ko ti je rekao da je vodio Bamberg pored Albe i Bajerna?
Posto se ne secas, od nekog si cuo.
:)

Rekao sam da volim Trinkija i sta mislim o njemu.
Svoj mozak ipak ne dam nikom.
Ne ulazim vise u polemike sa bilo kim.
Mozda sa Stojancetom i Jasminom, sa njima mi se svidja.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Bamberg nije imao najveći budzet ni u jednoj od pomenutih sezona. Lepo uđeš pojedinačno na sajt svake od te tri ekipe, izguglaš na par mesta ili pitaš nekoga ko je upućeniji od tebe pa tek onda dođeš ovde i zakačiš se za moju rečenicu. Sve i da si pogodio, kao što nisi, ta moja konstatacija nema nikakve veze sa jačinom CV-a Andree Trinkijerija, koji je odličan.

A sa kim ćeš da polemišeš, i sa kim ti se sviđa, to već nije moja stvar, mozak ti svakako nisam tražio :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Pazi, istina je da je Dule koristio Lazmea sa 203 na petici u sezoni 2008/2009, isto kad je i Hajns došao kod Trinkijerija. Hajns sa 197 je praktično sinonim za underdize centra. Ta sezona je čini mi se izuzetak što se tiče Duleta, on je uglavnom preferirao old school centre, od Krstića, Perovića, Pekovića, Vraneša i Marića, Milutinova, Gagića i Muslija, a retko je koristio recimo Žofrija na petici.. Dok se Trinkijerijev koncept bazira baš na undersize pokretljivijim centrima.
Svakako, Dule je neka posebna priča i kategorija za sebe
Пре Лазмеа Дуле је исту ствар радио са Милојевићем.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.916
Reaction score
25.623
Локација
ante portas

 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
U sezoni 2004/2005 centri u Partizanu su bili Kosta Perović, mladi Semih Erden i Samardziski, sezona 2005/2006 Perović, Peković.
Verovatno je Milojević i imao neke minute na petici, ali je primarno bio krilni centar i gro svojih minuta je provodio na četvorci.
To nije trend.
Bio je MVP Evrolige kao krilni centar.
Не знам које си годиште и да ли си гледао Партизан у тој сезони. Милојевић је 99% својих поена тада постизао испод самог обруча након игре леђима. Ови остали које си набројао те сезоне јесу вишљи од њега али нису се наиграли тада.
 

Jovanka Redzepovic

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
20
Reaction score
16
Локација
Bgd
Dakle, ne planira se doselekcija u ovom trenutku. Sacekajte da izgubimo jos koju tekmu, pa mozete onda. Znaci, pomirili smo se sa izgubljenom sezonom. Mada su nam svi koraci pred sezonu i tokom sezone bili takvi.
Odgovori na pitanja u maniru predsednika - demagoski. Ali, to moze da bude i znak velikog opreza i nezaletanja. Videcemo.
Ugovor do kraja sezone uz mogucnost produzenja ukoliko obe strane to budu zelele. Ovo mi je najmanje jasno. Hoce li izvuci maksimum iz ove ekipe i onda zapaliti u klub sa boljim uslovima? Po meni zesca glupost.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top