Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Čemu koji moj služe ove KZŠ?
Ja ću da vam kažem da ću ništa sa vam kažem, videćemo, možda,razmotrićemo, mož da bidne al ne mora da znači. Ako neko pita što ne treba da pita to se ne pročita
Vuk sit ovce na broju bleje,bleja, platica ide, procenti idu, večerice, cigare, splavarske fufice su tu
Poznat sam zato sto sam poznat....
Ih, mogu ovako da se mučim decenijama ( tj dok ne ispadnem iz kombinacije)
Op šaj opšašaj!!!!
Od ćutanja često može da se nauči više nego inače!
Ali i to ćutanje nekima teško pada pa laprdaju, laprdaju...
Pozdravio ih av
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.911
Reaction score
25.618
Локација
ante portas

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Partizan: Popović – Miljković, Marković, Vujačić, Obradović – Zdjelar, Šćekić – Jojić, Natho, Asano – Holender
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Mislim da imamo problem sa bonusima, svi povredjeni under 21, zato brani Popovic. Bar se nadam.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Pa ne vidim drugi razlog. Mali je ok, mada je zasluzio ćelavi da brani. Mada, ovaj "novi Stanoje" mi je totalno nejasan

Aj, nek je Bog u pomoći
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Jojić ? Vujačić ? Zbunjen sam....
 
  • Like
Reactions: Lik

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Po meni tezi protivnik od kurve i kurve ns.

Napred Partizan!
 

Lik

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
10
Reaction score
9
Локација
Beograd
Hvala administratoru botu što me je banovo mesec i po dana samo zato što sam hejtovao Stanoja Šamroka i nakon tog vremena još uvek nisam promenio mišljenje o njemu,ovo nije forum gde možemo razmeniti različita mišljenja ovo je forum cenzure, ako ne misliš isto kao admin dobiješ suspenziju pod izgovorom prekršila ste pravila foruma. Svaka vam čast dobri ljudi šteta što delimo isti vazduh na tribini,samo za razliku od vas ja nisam ninačijem platnom spisku.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Pa ni za prvu ligu niste! Jebo me pas da me jebo sto ovo uopšte pratim. Pa ovo je mazohizam cisti.... Sramota u picku materinu. Sreca precku pogodise. Ako nista ovaj Holender se ispravio za penal. Borio se decko, jedan od rijetkih koji moze prelaznu ocjenu da dobije, uz Vujacica, vidi se da mu fali utakmica, ali bar mu zelje ne manjka za razliku od ovih splavara. Njima najteze pada ovo stanje sa coronom, sto nece moci veceras na neki splav da proslave tesko izvojevanu pobjedu protiv veoma teskog protivnika.
Stanoje, srece ti sa kumasinom bar vidi nesto cestito u prelaznom roku da dovedemo. Nekog povratnika od 40 ljeta, tipa Gulan...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Svaka čast Holenderu za verčeras. Borio se do kraja bez obzira na sve.

Dečko nije klasičan špic i vidi se razlika kada je ušao Štulić.

Što se tiče igre, zaista ne vidim nikakvu viziju ni ka čemu težimo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top