Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Bolje pisati sad nego hladne glave, tad se zaboravi Marković (jer normalan Grobar želi da zaboravi ono što gleda od njega). Popu samo neka raste samopouzdanje, treba nam, i zbog njega mi je još draži clean sheet. Štoperski tandem ne možeš menjati svaku tekmu, kad to radiš to onda izgleda ovako - kritično. Bekovi standardno tužni. Miljkona usrala asistencija ali bar pokušava 90 minuta. Koja je poenta Obradovića? Holender prelazna ocena za zalaganje, gol manje više, penal nikako nije trebalo da uzme.

Najveći problem? Stanoje. Da ova ekipa ovako igra pod Savom, siguran sam da bi izašla iz krize. Pod Stanojem smo svaki put za nijansu lošiji, bezidejni, bez naznake da će se poboljšati.

I da, odbranjen penal u finišu, prečka u finišu, gol za nas u finišu... Imamo sreće, a opet smo loši, šta bi bilo da nas ne kenja toliko...
Ne sviđa mi se.
Ako Stanoje ne postavi neki sistem, ovo puca brzo.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Jad, jadni jad je naša igra.

Holender je baš igrač za današnji Partizan, niti je krilo, niti je napadač, trči kao navijen, ali niti je brz, niti ima eksplozivnost, nema osnovnu tehniku udarca, ne stegne stopalo, ali izvodi slobodne udarce i penale... wtf?
Holender je klasican igrac koji bi u normalnoj projekciji igrao upravo za naseg danasnjeg protivnika,, da nam liga uopste lici na takmicarsku ligu.
A ovako, dovedeni u ovo stanje u kome smo trenutno, ja mu ne bih nista zamerao.
Trudi se i to je to.
Druga je prica sto bi Sadik sve one njegove povratne sa krila resavao jedan na jedan ulaskom u 16, ali jbg sada je tu Holender koji ne sme da krene 1 na 1, i zato puna podrska za njega, nije on kriv zato sto ne zna, ali realno se trudi jbg.
Staviti na Miljkona neku jacu otkupnuu klauzulu od dzaka kikirikija, nemoj opet da nam Braga uskrati zadovoljstvo da gledamo ovakvog umetnika po desnoj strani.
Nema vise Pajtonovaca , a i realno sve je teze izmamiti osmeh nama navijacima Partizana.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Sta ocekivati od kluba gde glasniju i jasniju kritiku stanja u fudbalu daje vidic nego ljudi u upravi kluba.
Pored toga, mi nismo videli nijedan precizan izvestaj o poslovanju i trenutnom stanju i strukturi duga decenijama. Pa kako onda ocekivati pojacanja i plansko vodjenje kluba. Nama u ovakvom stanju ni 100 miliona godisnje prihoda ne bi pravili razliku i opet bi dug bio isti a tim skrpljen.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ajde sad realno da sagledamo kvalitet i da kažemo šta treba da ide u 11. Neverovatno je da čovek ne može da se sastavi a došao je u septembru.

Bez problema bi igrao ovo dole uz napomenu da bi stavio Štulića dok se Bebek ne oporavi.

Dakle čak i Štulić Lazar Pavlović standardno u 11. Jojić, Marković, Miljković, Obradović, Natko i ostali zahvalnica i prijatno.
579AA6A2-D07A-48A3-BFAC-1F1B9AD2E752.jpeg
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Markovic nije uspeo da sastavi ni nekoliko minuta i vec je izgubio loptu kao na malom fudbalu posle cega nas je spasila precka. Igra nam i dalje goli kurac, poceli smo i penale da masimo.....no eto tu su nova tri boda koja ce sve to da gurnu pod tepih, a do kada cemo moci tako videcemo jer ako nastavimo sa ovako bezidejnom i impotentnom igrom negde cemo da prospemo bodove jer od 7x ne mozes imati srece svih 7, a nama su trenutno srecne okolnosti jedini nacin da pobedimo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovo kad čujem tipa "pobeda se piše idemo dalje", "bitan je samo rezultat", "ovako se osvajaju titule" i slične floskule, pomisli čovek da igramo dobro mesec dana pa eto jedan meč da premostimo lošije smo odigrali, ili jurimo rivala na bod razlike pa nam je svaki bod bitan, a mi kurca ne igramo već 2 meseca.
Ja sam kritikovao Stanojevića kad je došao jer mislim da je ispodprosečan trener sveukupno gledano i da živi 10 godina od jedne dobre polusezone i da se na one budalaštine oštrenja kurca na Bogunu pali samo klinčadija, ali sam isto tako rekao i da takav kakav je očekujem da digne igru u domaćem prvenstvu.
Ovo je jadno čak i za ta moja niska očekivanja, bilo je i pauza i vremena bar nešto da se uigra, ne tražimo čuda, ali nije mi baš realno da i dalje otvaramo protivnika autogolom, penalom ili samoubistvom nekog protivničkog igrača.
Kapiram da će biti bolje posle zimske pauze, ali realno šta imamo od toga...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa mi ne igramo takmičarski fudbal u ligi od kada je Mare otišao.

Jasno je kao dan bilo onog trenutka kad se Bajbek povredio da ćemo muku mučiti bez špica. I tako će biti dokle god budemo igrali bez klasičnog napadača.

Ne računajući Gomeša (nije imao adekvatne saigrače, a ni trenera), mi od Đurđevića nemamo gol igrača. Džabe ti sve ako nemaš nekog ko će završiti akciju, džabe i današnjih 15 šuteva, džabe i posed 60:40, džabe i 7 kornera, kad nema ko da ga da.

Nije mi jasno ovo kombinovanje sa štoperima, uigravaj jedan tandem i ćao.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Pobedili smo, drago mi je što ga je Holender dao , zaslužio je.

ALI, zbog startne postava Kiflica i Jojić?! i izmena Lazar (+traka?!?!) i Štulić (mučeno dete u 80 min na 0:0 - ma jok, nije pritisak na mladog igrača), STANOJE, prijatelju, moram da te pitam:

 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
E moj Stanoje, ako si stvarno trojanski konj, jebem te u usta bas... Prodao si se za sitno... A voleo sam te, imao tvoju sliku na avataru... Holenderu ne zameram nista, promasio je penal ali se decko trudi, bori... Stanoje, ako jos uvek ima vremena trgni se, ne budi izdajnik... Dva napadaca u sledecem prelaznom... Smara ovo vise, stalno jedan napadac i molimo se Bogu da se ne povredi slucajno...
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
Sta se bre ovde prica Holender se trudi, pa sato smo i ovde gde smo, poceli da akceptiramo igrace samo zato sto se trude sta on zna, pederluk teski kome on da uzme loptu da sutira penal
sto ne kazete da se i miljlovic trudi asistira
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Tanko, bledo, siromasno. Opet dobijamo na srecu. Prosli put nad celavi vadio, danas precka i gol u nadoknadi. Sve ce doci na naplatu na utakmici u kojoj to ne zasluzimo. Stanojevic sa ovim sto ima ne moze nista da uradi. Klasicnog spica nema, i to je mu je veliki problem. Alternativu i model igre ne zna da pronadje. Markec u centrali? Rokada na levom beku 5 minuta pre kraja???
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Stanoje u fazonu kada nemamo aktivan rezultat pozvao bi i onog sa juzne tribine ako mu fizicka konstitucija odgovara centarforu, pa jebiga ako moze da upali baklju ima snage i da da gol, a ako slucajno vodimo sa golom razlike pred kraj ubacuj i ekonoma i sve defanzivno orijentisane gledoce, mora to da se odbrani...
Ali dobro je...bice to bolje na prolece, kada se vrati Bajebek jos plej i udri!
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
da li su se nasi igraci zbunili zbog gostiju koji imaju dres kao arsenal pa se zbog toga uplasili,ali ova igra je sramotna...nije ovde kriv vucic,sns,sudije i sl...ovde je kriv trener i igraci...i uprava koje je te igrace dovela i trenera...pored evropskog i sjajnog fudbala u le prosle godine i ipak nekih solidnih u prvenstvu stanoje je sve to vratio 10 godina unazad.....nema apsolutno nikakvog pomaka od kako je on trener..i ne nece se nista popraviti posle zimskih priprema i ne nece nista biti bolje sledece sezone kada on bude sastavljao tim....samo promena uprave moze da promeni nesto u ekipi
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ja sam verovatno jedan od najvećih kritičara trenutnog (ne)steučnog štaba, ali oko Miljkovića se malo preteruje.

Ne podnosim ga, ali iskreno popravio je centaršut, prošlu je namestio Holenderu, a večeras je imao par dobrih centriranja.

Ironija je u tome da smo ustvari kapitalizovali na jednom centaršutu koji mu je bio očajan večeras :)))

Naravno, daleko je on od adekvatnog niti će ikad i biti, ali vidi se mali napredak barem

Inače kada sam video Uroševića kako ulazi, nisam moga da verujem da će po treći put ubaciti dva leva beka. Srećom izašao Obradović a Urosevic učestvovao kod gola
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Mi smo prosle jeseni igrali fudbal...
I to se zavrsilo prosle jeseni.
Ovo sto mi "igramo" ove 2020 godine je sramota nazvati fudbalom.
U kakvoj je formi ucinjeno, da li je naredjeno od oca nacije, da li su poltroni u upravi u stilu najboljih dupeuvlakaca zeleli da obraduju vodju bez da im on nesto naredi, tek u ekspresnom roku je Partizan po igri sveden na nivo zonasa.
A alibi ce im uvek biti neki novi Stanoje, Jojic, Markovic, Obradovic... Ima toga koliko hocete.

@Slomljeno srce
Ako te toliko pogadja status Miljkona na forumu, vodi ga kuci i ne pustaj ga napolje. Svi cemo ti biti zahvalni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top