Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.119
Reaction score
32.370
Локација
vaginamandibularia
Smanji doživljaj. Niko te nije banovao zbog kritikovanja Stanojevića nego ti je kolega dao poene zbog vređanja Partizanovih igrača i trenera. Nismo tabloidan forum gde ćeš da se registruješ i samo kreneš u pljuvačinu, kritika je uvek moguća, vređanje nije.
Realno, rekao je da je doticni prevara od trenera i popio 10 poena.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
xnKLgB.gif

Primer kako se ide na ničiju loptu. Ovde faul nije sviran na Holenderu, desna noga štopera Proletera udara prvo Holendera. Čovek je ušao muški u duel.

Primer za klince kako se ulazi pičkasto u duel na pas koji je išao u noge tebi, a ne protivniku. Primer kako dodir viška može zakomplikovati situaciju u opasnoj zoni, dakle mogao je loptu nabiti daleko napred. I na kraju primer kako čovek koji je prošao kroz Liverpul, Benfiku, Fener ne ume napraviti jedan obični taktički faul. Sramota, ovo je za šut kartu iz kluba.

nxwJ27.gif
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd

Jos jedan primer kako se ide na loptu, muski.

Batali ove gifove sto kreiraju laznu sliku, usao u duel slucajno, verovatno nije znao da mu je ovaj na ledjima inace ne bi se pomerio madjar :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Tu mu dolazi sa leđa, verovatno je ukočio iz bojaznosti da ne napravi faul. :D

Holender momak radi svih 90 minuta, beskompromisno ulazi u svaki duel. I kad je tako mora doći nagrada.

Uglavnom mali Štulić mora počinjati. Zbog njega smo i dali gol, oba štopera su ostala na Štuliću, a Holender je ostao sam između penala i 5.
Asano i Holender na krila, Štulić na špica kao bonus. Manimo se malog Stevanovića, nije naš igrač, neka igra po pola sata i dobro.

PS za ove što pričaju da smo imali sreće. Imali smo sreće što smo promašili penal, što nam jedan nije sviran, što nije ušao Natkov šut, što je Vujačić sa 10-tak metara promašio čitav gol, stvarno imali smo dosta sreće. :D
I protiv Spartaka smo imali sreće što smo na 1:0 promašili 2 stopostotne šanse.
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Vjerovatno u ugovoru stoji da on mora imati odredjenu minutazu do prelaska kod njih.
Na sta smo mi spali kad ne mozemo prvih 11 sastaviti bez pozajmljenih igraca.
A jos veci strah je kako se blizi prelazni rok a klub dekintiran, mogu zamisliti samo ta domaca imena kojima ce dres Partizana biti vrhunac karijere. Ne partije u istom vec samo to da su nekada bili clanovi Partizana.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Može da počne ko god želi.
Ako je glavna ideja trenera da se mrljavi dok se ne dobije penal ode sve u kurac.
Mislim odgledah brdo utakmica Partizana ja još ne ukapira koncept na koji se oslanjamo.
Ni jednom igraču ne da nisu bustovane vrline već smo ogolili i mane svakom igraču.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Holender i beskompromisnost, pakao. Bez tehnike šuta, bez pregleda igre, ne podiže uopšte pogled sa lopte ko ćuran, plaši se duela, ne izvodi penale kako treba, ne zna slobodnjake, ne zna 1v1, od kvaliteta otvara prostor i trči. Direktan krivac za poraz u Nišu, umalo nas nije koštao u Subotici, umalo i protiv Proletera, doduše pošteno je reći da je nivelisao promašen penal golom.
Igrač za Ujpešt, ali ajde, neću da terorišem ovde, nego mi upade u oči ovaj gif gde nam pokazuješ kako se ulazi muški u duel kao da mu je to neka konstanta, a on pravi mekušac :D
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
@garbaN
Sta si ti sad ovde napisao i ostao ziv.
Ma ni ne zasluzujemo mi bolje ko nas jebe, kad za momka koji se mozda i jedini trudi, otvara, sutira, trci celu utakmicu, postigne pogodak, procitas ovako nesto od navijaca Partizana...

Zaboravio si mozda da dodas da je on kriv i za ispadanje od az-e.
Hvala Bogu pa smo navikli da nam igra u napadu Aguero, Drogba,Levandovski pa sad nikako da se priviknemo na ovako neku pojavu.


A za taj gif tako mozes svakom igracu naci i prikazati ga u najgorem i najboljem svetlu.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@Cleo

Dišem i posle ovog upisa, izgleda da sam živ.

Što se tiče gifa, napisao sam da ovaj koji je postavio Matke stvara lažnu sliku o igraču i izvukao jedan koji ukazuje suprotno. Ako će da ukazuje na beskompromisnost, muški ulazak u duel, postaviš Zdjelara ili Šćekića, a ne ovog koji se plaši kontakta.

Ti si jedan od onih pristalica Stanojevića, pa mi je jasno zašto mi spominješ AZ iz vedra neba.

I zaista bi bilo bolje da mi daš neki kontraargument, šta sam to pogrešno rekao, otvori mi oči.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...PS za ove što pričaju da smo imali sreće. Imali smo sreće što smo promašili penal, što nam jedan nije sviran, što nije ušao Natkov šut, što je Vujačić sa 10-tak metara promašio čitav gol, stvarno imali smo dosta sreće. :D
I protiv Spartaka smo imali sreće što smo na 1:0 promašili 2 stopostotne šanse...

Daj, bre, zajebi više branjenje neodbranjivog.

Nije nemanje sreće kad sa deset metara ne daš gol, kad iz jedan-na-jedan ne daš gol, ne realizuješ jedanaesterac. Ovo ne pišem zbog Holendera. Ako je to nemanje sreće, daj da se ne hvali Stevanović za odbranjeni jedanaesterac u Subotici.

Nemanje sreće je gol protiv Voždovca, koji je Šehovića izbacio iz ekipe, to je nemanje sreće.

Za nas, navijače, nemanje sreće je Stanojević umesto Sava. Moje mišljenje.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Holender i beskompromisnost, pakao. Bez tehnike šuta, bez pregleda igre, ne podiže uopšte pogled sa lopte ko ćuran, plaši se duela, ne izvodi penale kako treba, ne zna slobodnjake, ne zna 1v1, od kvaliteta otvara prostor i trči. Direktan krivac za poraz u Nišu, umalo nas nije koštao u Subotici, umalo i protiv Proletera, doduše pošteno je reći da je nivelisao promašen penal golom.
Igrač za Ujpešt, ali ajde, neću da terorišem ovde, nego mi upade u oči ovaj gif gde nam pokazuješ kako se ulazi muški u duel kao da mu je to neka konstanta, a on pravi mekušac :D
Nije imao tehniku šuta ni Sadik, a što je još poražavajuće on je špic, a Holender je drugi napadač ili krilo. I opet Sadik ima neke druge vrhunske kvalitete koji su ga doveli do la lige 2, u kojoj se neće dugo zadržati verujem. Samo kažem.

Pregled igre? Na šta ciljaš? Ako ciljaš na to da bi trebao imati pregled igre kao Natko tj kao centralni ili ofanzivni vezni, pa nema. Ali za pozicije na kojima igra, sasvim solidnu viziju ima.
Ne izvodi penale kako treba? Koji je on penal izveo sem jučerašnjeg? Jučerašnji je tukao najviše zbog samopouzdanja, da skine mrak, da mu padne teret sa leđa.
Isto kao i penal što si naveo, tako si pomenuo i slobodnjak, čisto da mu što više mana nabrojiš. :D
A Kristijanu Ronaldu se ne desi, da lopta pri izvođenju slobodnog udarca ode 5 m preko gola? Fantastičnu tehniku ima šuta, a koliko često daje golove iz prekida?

Otvara i napada prostor odlično, bira prvo slobodno rešenje iz prvog ili drugog dodira.

E sad ovo za poraz u Nišu, nije istina da je direktni krivac kod gola. Njegova greška je ta što nije ispratio Aksentijevića do 16m i što mu je dopustio da da povratnu loptu. Posle toga je Obradović pao na dupe. Pantelića (igrača Niša) je morao čuvati (u zavisnosti od pozicije koju Pantelić igra) ili Pavlović ili Šćekić. Šćekić je duboko bio u 16m, njegovo mesto je trebalo biti na 16m da izađe u blok šuta bilo kom igraču iz sredine. Dva krivca su dakle ili Pavlović ili Šćekić, pa tek nakon toga se može prigovoriti Holenderu zašto nije sa leđa napravio faul.

Što se tiče Spartaka. Kod gola Asana je takođe učestvovao jer je od 16-rca pritrčao na pas Zdjelara, ostavio loptu Miljkoviću i napravio prostor Asanu da utrči u 16 metara, a da je mekušac kako kažeš ne bi bio u stanju da vrati pas Miljkoviću jer mu je štoper Spartaka bio na leđima i ušao u njega. Jeste promašio 1 na 1, ali je činjenica da je u toj utakmici učestvovao kod prvog gola i da je asistirao Šćekiću kod drugog. A da baš tolikog pregleda igre nema, ne bi vratio glavom Šćekiću već bi sam šutirao iz lošije pozicije.

PS Garba daj mi jedno krilo od Andrije i Leonarda koje je imalo 1 na 1, a da je igralo u kontiutetu godinu dana?
 
Последња измена:

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
@Cleo

Dišem i posle ovog upisa, izgleda da sam živ.

Što se tiče gifa, napisao sam da ovaj koji je postavio Matke stvara lažnu sliku o igraču i izvukao jedan koji ukazuje suprotno. Ako će da ukazuje na beskompromisnost, muški ulazak u duel, postaviš Zdjelara ili Šćekića, a ne ovog koji se plaši kontakta.

Ti si jedan od onih pristalica Stanojevića, pa mi je jasno zašto mi spominješ AZ iz vedra neba.

I zaista bi bilo bolje da mi daš neki kontraargument, šta sam to pogrešno rekao, otvori mi oči.

Nisam ja nikakva pristalica Stanojevica u smislu da cu da ga branim do iznemoglosti. Nisma uopste tip koji idealizuje bilo kog igraca ili trenera, pa ga onda stalno hvali ili suprotno pljuje.
Samo sam bio za to da mu se da malo vise vremena, da prodje pripreme sa ekipom pa cemo onda videti.

Sad kako je proslo vec neko vreme kako je sa ekipom kako zajedno radi i kako se vidi napredak u igri odnosno nenapredak prestajem sa tolikim branjenjem doticnog.

Tako je i sto se tice igraca kad odigra dobro pohvalim, kad odigra lose ili spomenem ili precutim, sem kad je u pitanju neki duzi period lose igre(primer Stojkovic), za Miljkovica jednostavno nekad moram da prokomentarisem neki antifudbalski potez. Kao npr. to da covek ćera loptu krilima bez gledanja da li su u ofsajdu ili ne i jos nekih stvari.


A sto se tice kontraargumenta za Holandera, eto ne znam sta bih ti tu rekao osim da sam video da se covek trudi,trci, sutira, trazi loptu, a ti kazes to sto kazes za njega.
Tako da ne vidim sta ima dalje da se objasnjavam na tu temu, ti vidis onako, ja ovako. Ko je u pravu jebem li ga, evo nek bude da si ti ako ce tako Partizanu biti bolje.


Ovo za az sam spomenuo cisto onako u fazonu kad preterujemo da preterujemo do kraja.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Jos jedan primer kako se ide na loptu, muski.

Batali ove gifove sto kreiraju laznu sliku, usao u duel slucajno, verovatno nije znao da mu je ovaj na ledjima inace ne bi se pomerio madjar :D
Htedoh da postavim, Holender postade etalon požrtvovanosti.
Mislim nije on neki problem kakvi su ostali. Ali ti neki kao lažni hvalospevi samo da bi se kao nešto pohvalilo, izgovori te ovaj povređen, te nije bilo vremena, kurcu ovo ne valja ništa i to je kraj svake priče. Ko je kriv i u kolikom procentu je jedino što može da bude predmet razgovora.
A te floskuletine “takmičarski fudbal”, to je priča za mondo komentare, svaki Partizan igra takmičarski jer se ja ne sećam ni jednog koji je umirao u lepoti ( što mu dođe antonim u ovom kontekstu), jedino što je razlika je da li igra kvalitetno ili ne, i da li je prilagođen za evropu ili domaće prvenstvo.
A sreća je nešto na šta se oslanjaš za top rezultate kada radiš kao konj, a ne da svaku utakmicu zavisiš od sreće, pa kad dođe dođe kad ne “ah sudbo kleta”.
Ovde se vidi da niko ništa ne radi, da se ne kida na treninzima, ovaj Holender jadan se maltene sam raduje golu u 90om minutu ( nikad video, a video ih stotinu).
Da se radi, trenira do besomučnosti videlo bi se i sa ograničenim kvalitetom da nam malo fali, da nas neće pa da kažeš. Ovo je raspad sistema.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa zato sam i napisao, Partizan takmičarski, ratnički fudbal nije igrao od sezone 2016/2017. Može nekom da se svidi ili ne ali to je istina.

Ne znam šta može biti takmičarski u tome što te Voždovac kući okrene, izgubljena protiv Niša ili što izgubiš 2 utakmice od direktnog konkurenta za prolaz dalje i to oba puta sa igračem višem u Evropi.

Ovo što mi igramo u 2020. godini je tragikomedija.

Te alibi priče kako se ne može ništa od cigana smo videli kad smo imali ekipu. Napravi ekipu, pa ako i onda ne budeš mogao, koristi taj razlog. Ovako je to jedan lep alibi uprave nama navijačima.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ovo kad čujem tipa "pobeda se piše idemo dalje", "bitan je samo rezultat", "ovako se osvajaju titule" i slične floskule, pomisli čovek da igramo dobro mesec dana pa eto jedan meč da premostimo lošije smo odigrali, ili jurimo rivala na bod razlike pa nam je svaki bod bitan, a mi kurca ne igramo već 2 meseca.
Ajde da razumem te upise "teraj dalje" u slučaju da smo blizu ili egal sa sektašima na tabeli. A mi jebote 9 bodova (šansa da vojvodina otkine bod je ravna nuli) u minusu u novembru!? Sezona počela pre 2 meseca, a mi razmišljamo o sledećoj?

Čak i ne razumem šta "teramo dalje". Dalje čuvamo -9? Mada znali smo da završimo sezonu i na < -20 bodova..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Partizan je najtakmičarskiji ( jako glupa sintagma) fudbal igrao u poslednjih par sezona pod Đukićem, prezimeti s onakvom igrom sa Ožgovićem kao rešenjem u napadu, je definicija takmičarskog fudbala.
To da li se meni to sviđa i što je Stanoje grobar a ovaj štitarski derpe nema veze s tom temom.
I da takmičenje je svako a ne samo jsl.
Da se razumemo i ta Nikolićeva sezona ( meni lično jako draga) bi bila sutra zaboravljena da Voždovac nije skupio muda ili slučajno pobedio šta već.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@Matke22
Daj da ne ulazimo u objasnjavanje, ne mogu opet. Video si sta neko kompetentniji od mene misli o Holenderu.

@Cleo
Ponavljam, samo sam reagovao na gif koji je postavljen iznad, kreiranje lazne slike o nekom igracu. Da nam Holender postade etalon pozrtvovanosti, bar me je Stojance skapirao.

@Stojance
Inace, pod Djukicem smo poslednji put i igrali lep fudbal, davne 2007.
Mada, Savov proslogodisnji Partizan iz LE je bio bas po mom ukusu.
 

Lik

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
10
Reaction score
9
Локација
Beograd
Meni zaista ostaje viliki žal ove sezone za europom jer realno pod ovakvim uslovima jedina šansa da igramo kv za lš je bilo to 15 mesto na uefa Rang listi, da smo ove sezone ušli u grupnu fazu za dve godine bi imali garantovano mesto u kv. za lš što znači garantovano mesto u jedno od 3 uefina takmičenja bliže da pojasnim svake godine više 8-18 m eura zavisi za koje se takmičenje kvalifikujemo. Ovako će biti podjednako teško ući u konferec ligu kao i u Ligu europe jer će nas čekati timovi u 3 i 4 kolu poput Moldea, Steaue, Šarloa, Šamroka.... Mandovi ove godine uz 4pobede mogu da zauzmu 15 mesto što će me najviše boleti ako to uspeju sami,reći će došlo vreme da vam mi obezbedjujemo mesto za lš.
I da se još jednom obratim administratoru molim te nemoj da me cenzurišete volim Partizan isto koliko i vi i lepo je kad čovek može pročitati različita mišljenja. Pozdrav za sve moje verne grobare.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top