Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Ovo nema veze sa lopovskom naprednjackom upravom OVO JE SRAMOTA!
NIKO NIJE DOSTOJAN DA NOSI NAS SVETI GRB NA GRUDIMA!
Pravac aerodrom i docekati ih sa parolom:
Govnari, stigli ste!

SRAM VAS BILO
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720
Da se ne lažemo, ovako igraju igrači kojima nije isplaćena plata... isti razlog zbog kojeg su u sred ugovora mogli da odu Trinkijeri i Volden...
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
Najgora utakmica KK Partizan u istoriji. Gordic, Jankovic, Zagorac, Mika, Mekintajer, Trifunovic bi trebali da dobiju otkaz. Filipovski je vise za instruktora joge, ili da postane budisticki svestenik nego sto je trener, ovolika kolicina mirnoce iritira svakog navijaca Partizana. Nijedna izradjena akcija od strane pleja, a o sutu da i ne pricamo, ne postoji. Jasno je da je sezona sto se tice ABA gotova. Korjenite promjene su potrebne.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Више ни вучичев снс не може да нам помогне да играмо плеј оф баба луге. Филиповски гаси светло.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
BRUKA i sramota.

Tužno je ovo šta samo postali...
 

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Da li je moguce organizovati se i otici ispred hale i nalupati samare ovim manekenima i skinuti im dresove?
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
nije mi nužno problem to što imamo ekipu koja ne bi okean pogodila da u vodi stoji i da sam komotno mogao užu rodbinu da pokupim i bili bismo precizniji, to mi je jasno (nimalo neočekivano s obzirom da u klubu ima previše stričeva, braće i drugih ljudi koji ne bi trebalo da prismrde tu).

ovakva količina bezdušnosti, nedostatka ikakve borbe, truda, ovoliko ravnodušnosti, nezainteresovanosti - sve je suprotno onome na čemu bi ovaj klub trebalo da počiva, pogotovo nakon nekih prethodnih utakmica gde smo to pokazali itekako. ovo nije ono u šta sam se zauvek zaljubio kao klinac, ovo je sve samo ne Partizan.

desi se i to da drugi ljudi blate i skrnave ime i imidž Partizana pa me uhvati blam ali me je večeras prvi i nadam se poslednji put sramota što sam navijač Partizana. Sram bilo svakog igrača, člana stručnog štaba i zaposlenog u klubu. Ovo nije izolovani incident, loš dan, ovo je bruka i šamar svakome ko je ikad pošteno oznojio dres, došao na utakmicu, platio kartu.

niko me neće ubediti da je ovo samo do kvaliteta (koji je svakako ozbiljno upitan), ovo je do čistog jajarenja i psihološkog raspada. Krki sve čestitke i šteta što nisu još ubedljivije dobili.

Filipovskog bih upitao kad će više da izvadi muda iz tašne i da podvikne ekipi koja se u pojedinim trenucima ponaša kao najgora banda.

Ostoja, rekao sam da mi je životna misija mi je da ti pišam po grobu kad umreš i to će se desiti. ne zbog večerašnje utakmice, nego zbog toga što je ovaj klub imao istorijsku šansu ovog leta da u nemogućim uslovima povrati nekadašnji sjaj i da se suprotstavi svom zlu oko njega, a ti si svesno odabrao da ne uradiš sve do tebe da ne dođe do raspada i pamtiću ti to do sudnjeg dana.

banujte slobodno, vidimo se 2021.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.054
Локација
Kipar
Nemojte da terate trenera, nije on nista kriv. Mi smo imali trenera koji je oteran da bi imali ovo danas.
Zna se dobro ko je ucestvovao u ovom zlocinackom poduhvatu i odakle se upravlja sudbinom Partizana.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Честитам Остоја остали смо без ЕК (нико не гарантује WC) браво мајсторе, свака част. ЕК наравно овакви да освојимо не можемо ни на игрици. АБА лигу не освајамо ево 9ту годину, ове године не можемо ни да се фолирамо да можемо нешто у ПО.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
I da pomislim da sam im oprostio 5 karata za Unics. Ja sam najvece govedo sto postoji.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Честитам Остоја остали смо без ЕК (нико не гарантује WC) браво мајсторе, свака част. ЕК наравно овакви да освојимо не можемо ни на игрици. АБА лигу не освајамо ево 9ту годину, ове године не можемо ни да се фолирамо да можемо нешто у ПО.

Ostoja je djubre neopevano ali za ovo on nije kriv. Ovde imamo apsolutno preslikanu situaciju iz fudbalske reprezentacije Srbije gde su u savezu ljudi koje treba staviti u kavez na sred Trga Republike gde ljudi mogu da ih gadjaju govnima dok sa druge strane imamo raspale idiote na terenu prema kojima treba primeniti malo blazu sankciju ali svakako vrlo slicnu
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Razbijena smo banda. Ovde samo sve od sebe daju Tomas i Mozli i to je to.

Ostali su u tolikom kanalu, a ova sezona idealna za to , nema nikoga nista da im kaze, mi zapravo nismo nikada izasli iz pripremnog perioda.

Sve bih dao da gledam Vrabca kod nas umesto Zagorca. Ovaj prvi bar se bori, skace i igra odbranu koliko moze.

Da me nateraju da ih ne volim, to se do sada nije desilo ni za vreme Bozica kao trenera. Daj Mutu da procvetamo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.054
Локација
Kipar
Ostoja je djubre neopevano ali za ovo on nije kriv. Ovde imamo apsolutno preslikanu situaciju iz fudbalske reprezentacije Srbije gde su u savezu ljudi koje treba staviti u kavez na sred Trga Republike gde ljudi mogu da ih gadjaju govnima dok sa druge strane imamo raspale idiote na terenu prema kojima treba primeniti malo blazu sankciju ali svakako vrlo slicnu

Nemoj molim te da pises svasta. Kakve veze ima savez sa ovim.
Krivac koga mi vidimo je ostoja a zna se ko upravlja ostojom.
 
  • Like
Reactions: rus

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
Da tebi cela spoljna linija ne moze vola da ubode... Kakav cirkus od kluba... Svaka prosecna ekipica ima bolje sutere od nas... Posumljeni, gde je pojacanje od milion evra koje ti je dao tvoj usrani gazda, majku vam jebem!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top