Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Tuga i jad sta ostade od onakve igre prosle godine,muka mi je ovo zaista da gledam kao i svima, isti tim ne moze da se sastavi na terenu, a sta nas tek ceka na kraju sezone pitanje je. Pejdz gura trecu sezonu kod nas i verovatno ide, Tomas i Mozli cisto sumnjam da ce ostati, Mekentajer takodje, Zagorac neka ide odmah sto se mene tice i povede sa sobom Dangubica od koga sam ocekivao da kida u odbrani a on lelemuda. Jedini koji zasluzuje od domacih igraca da ostane je Jare (nadam se da nisu ligamenti popucali) ovo sve ostalo metlom treba terati sa sve ostojom (namerno mala slova) i Loncarom. Kapiten se naravno ne racuna!

Daj Gagija Nikolica sto rece neko gore ili daj Perasovica da bar malo licimo na tim od prosle sezone. Nemam snage utakmicu da komentarisem. Zaista!
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.355
Poraz uprave, koja je pokazala da ove sezone ne sme ni da prismrdi drzavnom projektu.
Kao i svi ostali porazi ove godine.

Pocev od odlaska Andree Trinkijerija, pa do dolaska ovog ciganskog poluproizvoda koji nas je oterao u kurac kad mu je karijera bila u usponu i otrcao kod pudlice, sve do divljih pojacanja iz Gljivica...

Ostoja je veci neprijatelj Partizana od Covica i Terzica zajedno.
Sve to stoji, ali trener koji ne zna da kaze "a" nije trener. I nece nikada biti. A da ne pominjem bravure Dangubica i Zagorca, vodis Perkinsa i ne ubacis ga nikako, Trifunovica prikujes za klupu i ne uvodis ga do kraja i ako je poceo da igra. Jako lose, mislim da onaj njegov pomocnik je slika nase sezone ove godine. Krece se lik, al zivota u njemu nema.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Posle svake izgubljene izjavi: "idemo u rudnik da kopamo i da treniramo".
Nema šta da izjavi bilo koji profesionalni košarkaški radnik, posle akcije koju mu spolja završava Dangubić pa onda Zagorac pripaljuje iz nužde, može samo u svlačionicu da gleda snimak.
Da se razumemo najmanji krivac u svemu je on, ovo nije njegov tim, došao je na tuđe i to raštimovano, ali neki nivo mora da postoji.
Ali aj da ne pljujem tim previše da ne izbaksuziram Jareta...
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Šta je ovo ljudi ?
Kakva je ovo igra vec pola godine?
Kakvi su ovo danas napadi?

Izvini Partizane ali ovo je SRAMOTA !!!
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.529
Ocekujem limarov feljton koji glasi:
Kako od najbolje ekipe u regionu i najbolje u evro kupu napraviti najgoru za samo par nedelja...
Nije lako sigurno, ali kada se potrudi, limar cini cuda...
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Ovakva igra ne zaslužuje da bude medju 4 u ligi.
Ovakav odnos većine igrača kakv prikazuju ne zaslužuje da bude u dresu Partizana.
Sašo ekipa ti nema ni glavu ni rep !!
Ne znaju se uloge u timu.
Trener na terenu ?
Ne postoji !!
 

Singer5

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2018
Порука
11
Reaction score
19
Локација
Zemun
Ko je gledao sve utakmice Partizana ove sezone, nadam se da ste dobri sa zdravljem braćo. Svaka čast na velikom pojačanju od 0 minuta, sjajno tempirano, gori nam do nokata, a ovaj momak se možda uigra za KLS. Nadam se da će sa Jaretom sve biti okej.
Ja razumem da Partizan nikad nije bio lep za gledanje, pogotovo na gostovanjima u Aba ligi gde su odjednom sva Jošila, Šutala, Radivojevići, Kočovići i ostali heroji koji ubacuju veš mašine kad (ne)treba. Ali, ovako jadna igra, to je baš sramotno. Kodi u baš teškom minusu i van ritma i svega. Kombinacija Danga i Zagorac boli za oči na parketu...Da se ne razumemo pogrešno, ja ove momke volim, Zagi je dokazan Grobar i Dangi sam oprostio i ružnu prošlost, ali ovo izgleda toliko nekošarkaški da nemam reči. Šta se desilo sa ovim momcima? Kako su zaboravili da igraju? Verujem da nije ni trener tu najviše kriv i da je sve naopako cele sezone, ali što je mnogo, mnogo je.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Dobri smo, dobri smo.
Vise se i ne nerviram. Nema potrebe.
Sa ovakvim amaterima ne mozes nidje.

Filipovski nije trener. On moze biti ekonom jedino.

Covjek ne jede meso a ima 150 kilograma i nula volje za zivotom. Idi kuci pa meditiraj i filozofiraj jadan nebio. Nama odje trebaju muda da se pokazuju svaki jebeni sekund. I na utakmicama i na treninzima.
 

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Umesto da nama popucaju ligamenti od jurenja bagre izdajnicke, mi samo gledamo kako pucaju kolena jednom od retkih koji se jos bori za Partizan.
Mi nismo zasluzili nikakve Casove ljubavi, nikave radosti, za nas su samo ovakve realne gadosti.
Navijaci i velikog i seoskog kluba smestaju izdajice u kontejnere, samo mi kukamo na forumu i nista, makar simbolicno, ne preuzimamo.
Izdani, prodani, ponizeni i unizeni, svakodnevno citamo po pet clanaka minimum za naseg vanserijskog pojacanja izbunarenog teskom mukom iz poljskih gljivica. Grci, Poljaci i ostali "manijaci" jurili bi bagru unistitelja svoga kluba sve dok ih ne proteraju izvan njihovih granica, mi nemo zurimo kako je nekada slavni klub svakom ciganu usputna stanica.
I ovaj trener neka uzme Zagorca pod ruku i neka nas oslobodi svojih i nasih muka. Bar je limara oslobodio daljeg jurenja "cetvorke", bice mu dovoljne onih 50 evra koje je donirao onaj golman-nas navijac iz Ermenije.
I bar ce danas imati dovoljno upisa na forumu, evo ja se javljam posle jos jedne blamaze, nemocan, frustriran, miljama daleko od mesta gde se treba preseci ovaj cvor agonije, a niti znam kako, niti imam volju i moc pobeci od deponije.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.406
Reaction score
40.470
Локација
Žrnov

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.039
Reaction score
14.060
Локација
Kipar
Partizan bi bio sportski fenomen kada bi smenjivanjem uspesnog trenera i prodajom kljucnog igraca nastavio gde je stao prosle sezone. Na mestima gde se odlucuje je dobro procenjeno sta treba minirati da se konstrukcija srusi.
Najzalosnije je sto su spoljasnje instrukcije sprovedene uz pomoc ljudi unutar kluba.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.355
Sad pokusavam da se sjetim nekog trenera koji radi bez emocija. Scepanovic i Filipovski. Treba njima jedan Barcokas.
Ne mozes izvuci maksimum iz ljudi ako si ti mrtav jbt jel realno. Pa proderi se jebem mu majku.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Sramota. Nesposobnost. Stupidnost.

Kakav garež od energije, kakvo odsustvo pripreme, taktike, uigranosti i košarkaške pismenosti.

Gde je ona slika, da li sa kalendara, gde ovaj kartonski isečak ispred naše klupe dočarava neki "borbeni poklič", a uplašio se fotografa?
To je slika ovog Partizana.

Tim u kom ti "kapiten u najavi", od koga smo puno očekivali, osniva (ili šta god, zabole me) nekakav sindikat da se bori za prava košarkaša, jer ne voli da ustaje rano i previše se umara, umesto da svojevoljno daje sve od sebe ne bi li pomogao tom Partizanu, kad već ima tu privilegiju.
To je isto slika, a verovatno i prilika u Partizanu.

Tim u kome igra jedan "majstor improvizacije", dangubić, za koga se crtaju akcije jebo te, koji ima slobodu da kreira jebo te, a za koga je lopta kao vruća pegla, pa je tako i hvata, tako je vodi, a tako je i izbacuje.

Toliko smo postali odvratni za gledanje!

Jaramazu želim brz oporavak, on je naš svetionik!
 

Contador

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2018
Порука
31
Reaction score
24
Локација
Novi Sad
Umesto da nama popucaju ligamenti od jurenja bagre izdajnicke, mi samo gledamo kako pucaju kolena jednom od retkih koji se jos bori za Partizan.
Mi nismo zasluzili nikakve Casove ljubavi, nikave radosti, za nas su samo ovakve realne gadosti.
Navijaci i velikog i seoskog kluba smestaju izdajice u kontejnere, samo mi kukamo na forumu i nista, makar simbolicno, ne preuzimamo.
Izdani, prodani, ponizeni i unizeni, svakodnevno citamo po pet clanaka minimum za naseg vanserijskog pojacanja izbunarenog teskom mukom iz poljskih gljivica. Grci, Poljaci i ostali "manijaci" jurili bi bagru unistitelja svoga kluba sve dok ih ne proteraju izvan njihovih granica, mi nemo zurimo kako je nekada slavni klub svakom ciganu usputna stanica.
I ovaj trener neka uzme Zagorca pod ruku i neka nas oslobodi svojih i nasih muka. Bar je limara oslobodio daljeg jurenja "cetvorke", bice mu dovoljne onih 50 evra koje je donirao onaj golman-nas navijac iz Ermenije.
I bar ce danas imati dovoljno upisa na forumu, evo ja se javljam posle jos jedne blamaze, nemocan, frustriran, miljama daleko od mesta gde se treba preseci ovaj cvor agonije, a niti znam kako, niti imam volju i moc pobeci od deponije.
Šta 50 eura? Skoro 90.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Baš danas razmišljam o tome kako već dugo vremena na forum ulazim samo iz čiste navike, i da se ne sećam kad sam išta komentarisao na sportskim temama.... I onda ovo.... Kakav komentar čovek može da da na ovako nešto... Mračna vremena za sportsko društvo Partizan... Kakva nisam mogao ni da zamislim pre par godina...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top