Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
@Nisi

Batali prepucavanje sa tipovima poput ove dvojice koji ostave neki idiotski komentar i nestanu. Naknadna pamet i šatro ironične provokacije u stilu "Perkins nije pojačanje, gde ih samo nalaze" nakon utakmice su jezivo glupe. Najbolja opcija na forumu -ignore, i poštediš se ovih vickastih momaka
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Perkins, prva utakmica dobra preko svih ocekivanja, ako mu ovo bude prosek bice fenomenalno, videcemo...
Pejdz i CMM na nivou koji nam treba na svakoj utakmici, uz Jaramaza pozicije 1 i 2 mogu da budu ok.
Ali onda vidimo ogromnu rupetinu na poziciji 3, gde u odbrani Dangubic i zavrsava posao, ali to je nedovoljno uz ovoliko tragicnog Zagorca u oba smera... Trifunovic mi uopste ne uliva poverenje, ni sada ni za buducnost.
Tomas je ok na 4, ponekad super, mada ima i trenutke kad je dosta los, u napadu posebno, a u problemu smo sto nema kvalitetne zamene za njega, Novica nazalost ne moze vise, a Mika je daleko od pozicije 4, mada mu ni 5 ne lezi bas...
Mozli je fenomen u odbrani, u napadu zavisi od drugih, a Jankovic nedovoljno dobar u oba smera ni za backup opciju, samo ponekad pruzi po nesto.
Glavni problem nam je nekonstantnost svih igraca, plus sto su svi dobri ili samo u napadu ili samo u odbrani...
Ako ne dovedemo odbranu do maksimuma i energiju, i ako ne resimo pozicije 3, 4 i 5 (ne mislim iskljucivo novim igracima, vec da ovo sto imamo podigne nivo igre) vrlo su nam male sanse da stignemo u zavrsnicu, plus nam trebaju Perkins i CMM od sinoc stalno...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.049
Odbrana je odavno nešto što mi nemamo luksuz da otaljavamo, od toga sve kreće. Sreća u nesreći je to što koliko god da smo bili loši u dosadašnjem delu sezone, ništa se ne prenosi u TOP16. Svi kreću od nule i zato ovaj start može da raduje. Kratko je takmičenje, svaki koš je bitan.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Kada bi se pojacali pod kosem mogli bismo zakuvati sezonu nekim uspehom u EC.
Perkins je pojacanje, ali nam fali bar jos jedan takav u reketu, pa da se pobijemo sa svima.
Mislim da je sekvenca gde u dva uzastopna napada dva razlicite centra KKP dobijaju rampu u igri 1-1 nas istorijski minimum po pitanju igre ispod kosa.
Gledao sam i Gilica i Raicevica svojevremeno, limitirani bili u svakom pogledu ali su bar mrko gledali oko sebe. Mika i Jankela kao za Prvi maj posle rostilja , da im se slegne pred drugu turu.
Stvarno bi bilo lepo pojacati se u reketu, bar da mastamo sto duze..
I da, sve cestitke ma pobedi, uvek je lepo nakantati nekog 25+.
Cmm kao da je malo zivnuo dolaskom Perkinsa, uz Jareta moze to biti dobro spolja.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
@Nisi

Batali prepucavanje sa tipovima poput ove dvojice koji ostave neki idiotski komentar i nestanu. Naknadna pamet i šatro ironične provokacije u stilu "Perkins nije pojačanje, gde ih samo nalaze" nakon utakmice su jezivo glupe. Najbolja opcija na forumu -ignore, i poštediš se ovih vickastih momaka
Osećam se prozvanim, jer sam to pod navodnicima upravo ja napisao, iz razloga što su još jeziviji upisi na forumu pre dolaska svakog novog igrača i njegovog debija za nas, bio to kk ili fk. "Gde nalazite ovog, ovo je ispod renomea kluba, sramota" su samo neki od upisa, a dečko još nije ni dobio šansu. I onda dođe utakmica, dečko pokida i šta onda bude? Najbolji je, je l'?
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.146
Reaction score
3.629
Konacno jedna tekma za uzivanje. Perkins iznad svih ocekivanja. Konacno ce brat Mozli pokazati svoje fantasticne performanse. Moj subjektivan osjecaj je da on i u odbrani bio vrh(i inace je sjajan) zbog ovih asistencija koje mu dizu moral.

Poderali smo ih sa uglavnom kriminalnim Rasom. Izgleda da su ga ona dva brza faula uvela u kontra ritam, mada vjerujem da ce vec na sledecoj biti stari. Nije on Zagorac.

Zao mi je sto prozivam nase igrace nakon ove bitne pobjede, ali Zagorac postaje nepodnosljiv. Nekako ga je odlazak Gordica razotkrio sve njegove nedostatke.
Nadam se da ce uskoro njegovim stopama.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Ti i slicni tebi, necete ili ne mozete da shvatite da niko ovde nije protiv njega licno , da samo imamo veliku sumnju da nasa uprava radi sve sto moze da nas ugase u dogledno vreme.

Placati obestecenja u ovakvoj situaciji im je samo jos jedan izgovor vise da nas u sledecoj ili onoj tamo sezoni ugase, a za sve ce okriviti sportski sektor i njihove lose odluke .

Perkinsu kao i svakom igracu Partizana sve najbolje, ali ovim putem postajemo cigani 2011/12 edition, pa se bojim da nam posle neki Ćoki ne visi na paroli kao legenda.

Edit: nisam mislio na upis Zmajskog.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Osećam se prozvanim, jer sam to pod navodnicima upravo ja napisao, iz razloga što su još jeziviji upisi na forumu pre dolaska svakog novog igrača i njegovog debija za nas, bio to kk ili fk. "Gde nalazite ovog, ovo je ispod renomea kluba, sramota" su samo neki od upisa, a dečko još nije ni dobio šansu. I onda dođe utakmica, dečko pokida i šta onda bude? Najbolji je, je l'?
Ako probaš da malo razmisliš pre nego što se uhvatiš za provociranje sa lošim sarkazamom video bi u čemu je problem.
Isto tako bi video i da sam ja recimo napisao da će on podići instant ekipu i rešiti neke bitne probleme svojim nekim kvalitetima, a i da sam isto tako kritikovao taj sistem dovođenja pojačanja iz poljske. I mislim da će biti još bolji, sem na nekom višem nivou gde će ga možda dohvatiti zla sudbina Akojona...
E sad probaš da sabereš 2 i 2 i vidiš da nije problem u igraču kao igraču nego konceptu...
I može on do kraja sezone da stavlja 30 poena u šta se iskreno nadam, i lično gotivim takav tip igrača da gledam.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ako probaš da malo razmisliš pre nego što se uhvatiš za provociranje sa lošim sarkazamom video bi u čemu je problem.
Isto tako bi video i da sam ja recimo napisao da će on podići instant ekipu i rešiti neke bitne probleme svojim nekim kvalitetima, a i da sam isto tako kritikovao taj sistem dovođenja pojačanja iz poljske. I mislim da će biti još bolji, sem na nekom višem nivou gde će ga možda dohvatiti zla sudbina Akojona...
E sad probaš da sabereš 2 i 2 i vidiš da nije problem u igraču kao igraču nego konceptu...
I može on do kraja sezone da stavlja 30 poena u šta se iskreno nadam, i lično gotivim takav tip igrača da gledam.
Govorim generalno o tome da imamo mnogo "strucnjaka" koji svakog igraca blate i nipodastavaju i pre nego sto se slika sa nasim dresom, a kamoli debituje i dobije sansu, sto me izuzetno nervira, nikakvo provociranje.

@Milos, nisam uopste govorio o upravi niti o bilo kome, sve ja to znam, generalno sam mislio samo na ove stvari koje sam gore napisao.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa ok, ne mora niko da bude stručnjak ili ne, evo ja nisam, ali radi se o konceptu sns partizana a ne o njemu kao igraču.
Ne znam kako plastično da objasnim, recimo nama bi Goins iz Kolosa legao kao streč četvorka, ali to ne menja to da je to potpuno odsustvo svake ideje koja je dobra za Partizan. On bi na prvoj drugoj utakmici raširio reket dao neku trojku i onda bi se pisalo “eto loš vam je Goins”.
Recimo prošle godine ono što prosipa limar kao promašaj jasna je bila vizija s Redingom, i po mom mišljenju to malo do povrede pun pogodak.
Jer poenta KKP je da ove godine ispuni neki cilj i da sledeće ima budžet za sledeću, a ne da se vučemo dok limara ne zatvore zbog nameštenih tendera kad ga gazda pusti niz vodu, a nama padnu 3 bata u istom danu.
Jedini način da se opravda ovakvo poslovanje je da dođemo do nekog trofeja sem kupa ili da dođemo do finala ek. Onda sve ovo ima smisla i na mestu je makar vratili i SJ.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Okej, slažem se sa napisanim, ali to je potpuno druga tema o kojoj nisam pisao. Ja sam isključivo pisao o tome da me nervira kada ljudi nipodaštavaju igrača koji tek treba da potpiše za nas, a da ga pre toga nisu ni gledali. Okej je dati neki komentar, neko svoje mišljenje, ali blaćenje igrača a da ga pre toga nisu gledali, nije. I nije forum jedino mesto gde se radi to, na društvenim mrežama je još izraženije. Sa jedne strane razumem, jer imamo pravo i osnova da sumnjamo u svaki potez koji ova saboterska uprava radi, ali mišljenja sam da ne treba blatiti igrače pre nego što im se da šansa, a oni pokažu koliko znaju / ne znaju. To je sve.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Niko ne blati igraca avansno, osim ako je u pitanju neki ciganski isprdak koji nam se uvaljuje u menadzerskim kombinacijama, ili po necijem naredjenju.
Blacenje je epitet koji moze da se poveze sa onim kako su mnogi komentarisali "odlazak" Trinkijerija, recimo...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Danasnja utakmica, kada je ne bi posmatrali iz naseg ugla, mogla bi se zvati Anthony Brown - osveta 1 deo.

Salim se , ali i mislim da ce veceras da nas zatrpa poenima , ipak smo se poneli prema njemu kao prema krpi.

Kada bi napravili brejk bila bi to odlicna stvar za nas i neko samopouzdanje. Ove nisam gledao nikada u zivotu, mada sve francuske ekipe lice jedna na drugu, nijanse su u pitanju.

Ako budemo pravi imacemo sansi, mada smo mi retko kada ove sezone to bili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top