Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nfna161

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
45
Reaction score
110
Локација
Beograd
Danas u 9h po našem vremenu igramo protiv Ruha iz Bresta, prenos je na Areni 1 i na YT kanalu FK Partizan Beograd, dok nam je u 15h protivnik ekipa Sileksa. Prenos tog meča je na Areni 3 ili na YT kanalu.
Nadam se da će nešto minuta dobiti igrači koji do sada nisu imali prilike - Lakčević i ona generacija 02. i 03. i da se niko neće povrediti.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Malo sam zbunjen... Ne znam gde udaram... Stoper igra beka... Desno krilo levog beka... Levo krilo igra desno krilo a ovaj spica... Zadnji levi igra desnu politku
Pa onda trljaj ponovo i deli pa kako ti zapadne....
Uigrali smo tim maksimalno, sad cemo zmurecke da se dodajemo svi znamo gde ko trci, stoji, ko cuva prostor i ko ga i gde napada
Znamo i prvi i drugi i treci tim....
Budi bog s nama i sakloni boze
Hocemo li jednu da odigramo u startoj postavi a da su svi na svojim mestima?
Ajoooooj al se uigrasmo... Jebalo majku...
Al opet u inat SNS droljama jbcemo ih ruzno
 
  • Like
Reactions: BiP

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH
Sve izgleda da na nekim pozicijama, imamo višak igrača (žestoku konkurenciju :D ), a onda se krpi i improvizuje.Pusti se golman na turneju po egzotičnim zemljama, Panamama , kurac palac, sa grupom građana , koji ti je bitan za uigravanje jer će zbog pravila U21 ponovo dobijati šansu između stativa, drugi golman ti se povredi, ostaješ na Stojketu i nekom klincu. Famozna pozicija levog beka, gde imamo trojicu, misliš viška nije na odmet.Jedan otputuje na turneju, drugi se povredi a treći je bivši igrač. I na kraju se uigravaš sa desnokrilnim ofanzivcem koji je već iz nužde igrao desnog beka da bi sada iz još veće nužde prešao na suprotnu stranu odbrane.Ne daj bože da Džoni ispadne iz stroja, Bajbek ima staklene noge i ponovo ćemo biti prinuđeni da improvizujemo, kao u jesen 2013.(Džigi, Luka ,Jojić igrali najisturenijeg napadača), proleće 2015.(večiti derbi i finale kupa protiv Čuke , Grbić centarfor ), proleće 2016 (setimo se samo kad su Božinov i Vlahović u jednom momentu, bili van stroja a Sale Kapiten igrao lažnu devetku, večiti derbi Everton za 1-1 u 95-tom minutu).O jesenjem delu ove sezone da ne pričam, itd bezbroj primera...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.710
Reaction score
29.403
Локација
Beograd
Zeznu me jutarnji termin današnje prve utakmice, juče nisam pogledao kad bi to moglo biti, a danas kad sam ,,upalio,, Tv ono već kraj prvog poluvremena...
Bar sam video u tih nekoliko minuta da Partizan deluje sigurno, drži loptu, deli pasove, a iz hajlajtsa se vidi da je Natho asistirao Holenderu za gol, da je i Lutovac imao jednu šansu...

U drugom poluvremenu dugačija slika, rival stalno ubacuje sveže igrače, a Stanoje to čini u manjem obimu, i do kraja utakmice naši jedva stoje na nogama, a protivnici ,,zuje k'o navijeni,, (a posle se pitate što Stojke zadržava loptu! : ) - no, cilj priprema i jeste da kroz napore momci dođu do snage i kondicije za nastavak sezone...

Igrali su i ,,klinci,, Vlahović, Milovanović, Baždar, ali zaista nismo mogli da od njih vidimo nešto više...em što nije isto igrati u mlađim ligama i igrati protiv seniora, em što na terenu nije bilo nekih koji bi klincima mogli da ,,olakšaju,, stvar, em što su i ovi koji su bili na terenu, kao što već rekoh, bili na izmaku snaga...

Čekamo sledeću utakmicu...ali komantator Arene nikako da se izjasni kad bi to moglo biti...jednom reče nešto kao...otprilike...za 2 sata...dakle upalite Tv pa čekajte...a moguće je da je to negde oko 13h?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
До ког момента важи тај проценат од 40% ? Током целог боравка Садика у Алмерији или постоје нека ограничења ? Пошто се писало да се добија 40 само ако се Алмерија не пласира у Примеру.
Много бих волео да зарадимо на њему 20+ милиона само зато што би волео да видим колико би дуговали и након тога..... Довели су нас дотле да не можеш бити сигуран ни да ће 40% од 60 милиона извући клуб из дужничког ропства.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Na telegrafu pise da imamo 40% ako ne udju. Ako udju onda imamo 30% plus neke fiksne bonuse
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
А негде је писало да се добија 10-20% у том случају. Питам се хоће ли се икад расчистити са тим шта су се тачно договорили, а шта не. Мало мало па изађу контрадикторне информације.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Ja sam prvo procitao njegov intervju, i bilo mi je smesno sta je izjavio. Kakvo komplikovanje kao da objasnjava nuklearnu fiziku.

Ja sam razumeo da ako udju onda nama ide samo 10% od sledeceg transfera.

A na telegrafu pise da ako udju onda procenat pada za 10%, i to dodje 30%.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.848
Reaction score
3.650
Po meni lagana pobeda protiv Sileksa.Mislio sam u pocetku da ce biti tesko ,zbog napaljenosti Sileksa protiv nas.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
445
Reaction score
2.355
Bas me zanima zasto se ljudi interesuju za koliko je neko prodat, koji su procenti, koliko ce nama pripasti.
U klub te pare nece biti ulozene, to ce da razgrabe ljudi koji su to i do sada radili. Znaci igracki kadar necemo pojacati.
Opcija da neko od nas dobija dio tih para takodje otpada.
Opcija da ce neko da odgovara zato sto klub dobije pare, a ne ulozi nista u igracki kadar ili generalno u klub, takodje otpada. Kad je kod nas neko odgovarao za nesto.

Tako da, bilo da je 10 000 ili 10 000 000, nama obicnim i iskrenim navijacima nista ne znaci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top