Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Koliko god mi bilo teško da gledam neke antitalente u našem dresu, i iako znam da ništa ne dobijamo ovom pobjedom, da šanse nemamo u ovom takmičenju, opet ne može da mi ne zaigra srce na ovu borbu Tomasa i momaka, i ono radovanje Filipovskog. Borba do kraja, to je Partizan, hvala momci. :respect:pfc:

Bukvalno isti osecaj i kod mene. Znam da smo u teskom kanalu, bez izgleda za bilo kakav napredak ali opet srce zaigra kada otpisani dobijaju borbom.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.219
Reaction score
1.486
Bravo, nadam se da ovo moze da okrene sezonu i svim silama da idemo na Evrokup... Samo trening pa i ako se izgubi jos neka u Aba nema veze, verujem da mozemo sa svakim igrati ako svih 40 minuta igramo na maksimumu...

Najvise mi je drago zbog Filipovskog veceras...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Koliko smo svi nategnuti da nije normalano. Ono radovanje Filipovskog govori i o pritisku koji trpi.

Nisam ocekivao pobjedu i zato momci svaka cast. Novica ih naceo, Tomas mljeo, i Perkins zakopao.
Konacno da smo jos u igri za TOP8 i to ne samo teoretski.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Porodismo ovo. Mozli,Dangubic i Zagorac ukupno 0 poena. Ne treba nama da svi briljiraju nego da jednostavno ne podbace ovoliko. Gledam ovog Gordona i Gosa momci igraju u totalno bezveznoj ekipi i deluju kao amateri umesto da su kao ljudi dodju kod nas,znaju ekipu i daleko bi vise pruzali a ne verujem da Lokomotiva placa sad nesto ekstra. Mika je veceras pokazao da moze i stvarno je odigrao trecu cetvrtinu kao zmaj. Imamo vremena da se naspanujemo i da prodjemo dalje da ucinimo ovu sezonu ako nista malo vise podnosljivom.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Zivi smooo !
Ziv je i Filipovski...
Ajde da prezivimo ovu ruznu sezonu !
Mozda imamo da ponudimo nesta ove sezone!
Posle ovih kosmara,ovo je jos sladje...
VOLIM PARTIZAN !!!
 

Singer5

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2018
Порука
11
Reaction score
19
Локација
Zemun
Uh, odmah se lakše diše posle ovakve pobede. Videla se u 1/4 ta neka iskra i energija, Novica počeo sa 9 poena, i u kakvom god stanju bio, meni je srce puno kad vidim da on može. Posle u 2/4 pad koncentracije i ceo meč još uvek puno nekih neverovatno glupo izgubljenih lopti. Malo smo imali i sreće, posle im je ušla voda u uši i mašili su neke šuteve, a mi naloženi skidali skokove i pogađali i čupali neke lopte. Brat Raša pokidao, pokazao kakva je klasa samo kad hoće i kad krene u dobrom ritmu. Mika možda nije igrač kakvog smo zamišljali, ali opet je pokazao da može da bude dobar role player. Znamo da još uvek ima dosta i do Top8, ali svaka pobeda vraća ili održava nadu u čuda. Šteta je što ne možemo da budemo u hali, da ovakve jedemo za doručak na ludačku energiju, ali hajde bar ovde da damo podršku IGRAČIMA I TRENERU jer sve se čita i sve se prati!
 
  • Like
Reactions: BiP

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Momcima svaka cast na pobedi, nisu oni krivi(bar vecina) za ovakvo stanje u klubu i ovakve partije. Trebala im je pobeda, a vidi se da je trebala i nama, po reakcijama i upisima.

Zato necu da mracim o tome sta mi mozemo da ponudimo ove sezone , jer se zna sta mozemo, poneko iznenadjenje.

Bar neka se bore , neka nam igra ima glavu i rep pa da vidimo bar nesto smisleno u ekipi.


P.S. Tomas mora ovako da krene da igra, ovako je krcao u Sasariju , a mi smo dosli trenutno i ispod njihovog nivoa, tako da kao sto je tamo mora i ovde da preuzme uz Jareta i Page plus Mozli odbrana.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Meni je poslednjih ko zna koliko kola Filipovski žešće išao na živce, a sada kada ga slušam nekako mi ga žao. I ima logike to što priča. Mi smo u 3 derbija u ABA izgubili sa ukupno -4, dva u produžetku. Nije baš da smo teška kanta, nije baš da su svi zaboravili šta je lopta i čemu služi.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac
Isti osecaj , jednostavno Filipovskog kada vidim samo mi je jedna recenica u glavi.

In the wrong place at the wrong time .

Inace nije on los trener, nije ni onaj elitni, jednostavno ok trener koji moze solidno , ali ne u ovakvim uslovima, sa ovakvim “sportskim sektorom”.

Dao bih Zagorca i Dangubica u paketu za jednog postenog igraca kao sto je Sy, znaci nikakva nerealna zelja, sa takvim karakterom zahvalni igraci, ima ih sigurno plus nisu skupi, ali Loncaru i ekipi takvi ne trebaju.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Koci mi se leva ruka.... Zena će me ostavi... bemu sve više ajde nek ogeje to Sunce bar malo i nas izeble.
U drugo četvrtini sam izgovorio "Ne mogu više, ovo je mrtav tim i lagano umirem i ja ove sezeno s njim... " ali naravno mazohistički nastavio da unistavam i poslednje mozdane i nervne ćelije gledajući...
I sad naslov "Živ je Partizan".
Živ je mamu vam j..m svima koji mu spremate opelo, živ je i pišaće vam po grobovima čke ganske ustaške i sve ostale ske.
Smrt fašizmu. Živeo PARTIZAN
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Meni je poslednjih ko zna koliko kola Filipovski žešće išao na živce, a sada kada ga slušam nekako mi ga žao. I ima logike to što priča. Mi smo u 3 derbija u ABA izgubili sa ukupno -4, dva u produžetku. Nije baš da smo teška kanta, nije baš da su svi zaboravili šta je lopta i čemu služi.
Tebi žao njega. Meni je žao mene, i tebe, i Zagorca, i Tomasa, i Kapitena, njega najviše, i svih njih koji pošteno rade i trude se i igraju koliko znaju i umeju, neko manje, neko više, i onda dođe govno s pištaljkom i ubije te u pojam, ili dođe direktiva da se ne dovede igrač kao zamena pa onda imaš 7 igrača koji mogu da igraju, neki još i iz povrede/a nisu pošteno izašli a mora da se baca po parketu jer nema adekvatnu zamenu... Pun klinac stvari na koje njih 12+1 ne mogu da utiču, a još ih i mi taslačimo što bi se reklo... Pročitah na Fb komentar kako Radeta treba preseliti na tribinu i odgovor kako bi se na tribini zapalio bakljom, smejala sam se k'o lud na brašno, nažalost... Videli smo koliko im je značila ova pobeda, gotovo pa kao i nama. Idemo dalje...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Naravno da mi ga je žao, zar ti misliš da on ovako namerno igra, pa da ga psujem, kunem, štagod?! Žao mi ga je što je pošten momak, što je činjenica da je mentalno nestabilan, što će propasti kao igrač, mlad čovek koji se trudi a ne zna da ne ume, ne zna da ga nešto koči, da sam sebe koči zapravo. Onoga sa brojem 6, npr, njega bih sve nogom u dupe išutirala iz Partizana, prvenstveno mu ne bih dala ni da prismrdi Klubu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top