Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.055
Aaa, u tom grmu leži zec. Znači Ostoji nije dozvoljeno da nas pojača.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.634
Локација
Kipar
Pa jel reko Ostoja u intervjuu da je spremio pare al' oni nece da trose.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Sad kad krene teorija limar vs sporCki sektor ko pičkousti vs neša slina...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.634
Локација
Kipar
Jedino sto sada nije jasno je ko je smislio strategiju podmladjivanja, Ostoja ili oterani sportski direktor. Mozda mu je Loncar ostavio podmladjivanje u amanet.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Iz izvora bliskih klubu dolazi informacija da je Loncar oteran jer nije hteo da trosi pare koje je Ostoja spremio za ovaj prelazni rok. Sa druge strane Loncar, kao odani vojnik partije, zahvaljuje predsedniku vucicu sto je oteran i nada se da ce i njegova zamena nastaviti da ispunjava zadatke isto tako neuspesno dovodeci klub do krajnjeg cilja tj gasenja.
Ako nije sarkazam onda je teska budalastina..

Ovo je u rangu isto kao kad je posumljeni oterao Trinkijerija, pricao je kako je hteo stanove, obezbedjenje, avionske karte i ostale gluposti..

Cuj nasao pare za pojacanja, a tri kluba nas odbila za pojacanja koja smo zeleli.. smesno..
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.634
Локација
Kipar
Ako nije sarkazam onda je teska budalastina..

Ovo je u rangu isto kao kad je posumljeni oterao Trinkijerija, pricao je kako je hteo stanove, obezbedjenje, avionske karte i ostale gluposti..

Cuj nasao pare za pojacanja, a tri kluba nas odbila za pojacanja koja smo zeleli.. smesno..

Hahahahahahaha, nemoj molim te. Nadao sam se da post ne ostavlja ni trunku sumnje da je sarkazam u pitanju.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.122
Reaction score
1.863
Локација
На ЈУГУ Канаде!
SVI (Peković, Pera Božić, Džile, Muta, Čanak, Trinki, Šćepa, Lončar, Filipovski (sledeći?)) odlaze samo POTRČKO limar ostaje da nas uništi! sns mašinerija radi punom parom! Ne da "gospodar" publiku u dvorane bez razloga...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.422
Reaction score
5.627
Локација
beograd
I bolje da nam nije dovodio novo pojacanje. Covek koji celo leto trazi centra i na kraju dovede Miku... Zajebi nas druze i vrati se u spaniju
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Dovoljan razlog da ode je dovođenje dangera...moralan čovek to ne radi...
Hvala na svemu i puno bi bilo lepše da nisi kvario utisak prvim a POSEBNO ovim drugim povratkom u PARTIZAN
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.997
Reaction score
13.634
Локација
Kipar

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Zasto ne Mica Beric? Covek nam je ispred nosa, ne treba pricati o tome koliki je grobar i kakav bi posao radio. Ali verovatno je to preduslov da ne sme da bude sportski direktor.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Spominje se kao mogućnost da na mestu sportskog direktora, umesto N. Lončara (daleko mu lepa kuća), dodje D. Tomašević.
Podržavam dolazak Tomaševića.
Iako (neko će reći da sam naivan), nekako sam se potajno nadao da je moguće da se u klub vrati naš Dule Vujošević.
Spomenuo je negde da bi, ukoliko bi se vratio u K. K. Partizan, voleo da se bavi pitanjem sportskog sektora.
Prethodno, kao i jedan od prethodnih intervjua Ostoje (gde ga novinar pitao o eventualnom povratku D. Vujoševića), potajno su u meni probudili nadu.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.338
Za Tomasevica znam samo da je castan covek i plasim se da ce proci kao Mica Beric...ako je to uopste istina...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.389
Reaction score
4.338
To je licni stav ali ne menja cinjenicu vezanu za njegove ljudske kvalitete...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.514
Reaction score
13.070
Локација
Yaoundé
Za Tomasevica znam da ga nikad nisam volela ...
Ista priča... meni je svojevremeno jedna poznanica htela da iskopa oči samo zato što sam rekao, doslovno, da je ''posebna priča''... Ono što mu zaista nikada nisam mogao prebaciti bila je borbenost na terenu, ali najiskrenije, i danas kada ga neko pomene, meni je u glavi samo mahanje peškirom sa klupe reprezentacije Jugoslavije na EP u Atini 1995... i Žoc koji ga besno šalje nazad da klupa ne bi dobila tehničku :D

Kakav je kao čovek, ne znam, ali zaista mi se nikada nije dopadao...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Zasto ne Mica Beric? Covek nam je ispred nosa, ne treba pricati o tome koliki je grobar i kakav bi posao radio. Ali verovatno je to preduslov da ne sme da bude sportski direktor.

Upravo tako. Zato ne verujem nikome dok se u praksi ne pokaže da grešim(o)... Voleo bih da neko ubedi Željka da dovrši ovu sezonu, verujem da bi on bio dovoljan čak i na ovu ekipu da se pobijemo za EC.. Al znam da nije realno jbg...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top