Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.995
Reaction score
15.817
Локација
Beograd
Ne verujem novostima, jer se zna ko je tamo. :D

U gore pomenuti članak, verujem 101%.
Iskreno, ne verujem u ovo sranje...Ali ako on želi da ode, reci mi kako da ga zadržimo? Platu veću ne zaslužuje, iskreno. Pa nemamo mi bunar para...

Okrenuo bih se meču sutra, raduje raspoloženje u timu. Meč neće biti lak, Radnik je solidna ekipa. Očekujem da će biti +2 razlike u našu korist, ali ne baš lako.

Stanoje, gospodine, grobarčino, srećna ti 100ta na klupi Partizana. Kapa dole kralju!!!:respect:partizan-fan:
 
  • Like
Reactions: Dzo

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pojedini su postali navijaci igraca, pojedinci ih stavljaju iznad kluba.

Lepse je kad se kiksa svaku drugu utakmicu ali kad miljenici imaju dobru statistiku i lepe poteze kako bi imali sto bolje hajlajtse za narednu prodaju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.379
Локација
Beograd
Ја бих рекао да ти и овај изнад тебе више гледате кад ће Сума да зајебе нешто, него што га гледамо ми којима је он фудбалски ,,љубимац,,...
Више ви гледате ,,појединца,, него ми...
Додуше ти гледаш и појединца Натха кад ће да уради нешто добро па да га похвалиш...

Немојте да се вређате што вас прозивам али стварно смористе више са тим ,,потез,, играчима који губе сваку другу утакмицу...исто као и расправа да ли је бољи Саво или Станоје, да ли треба да имамо тим за Европу (Сава, Сума, Садик) или за Њиву (Станоје, Натхо, Холендер), итд...
Каква је то расправа?! Да ли је боље бити срећан што смо одиграли једну добру (а изгубљену) утакмицу против МУ (и још неке добре у Европи), али тужан зато што смо се у првенству опраштали од титуле још у сезони базена, или је можда боље бити тужан што смо из Европе испали под хитно, а после бити срећан што смо везали низ од 10-11 победа на њивама...
Јака дилема у пичку материну!
Партизан треба да игра и једно и друго, да увек иде на победу, да побеђује, да осваја трофеје!
И, наравно, да има фудбалере који знају, могу и умеју да играју фудбал, па сад да ли на знање, потез, искуство, или са мотором у дупету, али да су прави у сваком случају!

Ево, можете и ви мени слободно да кажете да смарам, да пишем дуге постове, да шетам са теме на тему, да сам досадан, да ме има стално и свуда, да се не разумем у разне ствари, нема проблема...не љутим се...

Али, дајте више да не понављамо исте ствари по 100 пута, да ућутимо мало, да сачекамо утакмицу, па да онда видимо ко је играо, како је играо, ко је заблистао, ко је засрао, ко је имао ,,потез,, ко није имао ,,потез,,..итд...
Шта је сад битно како је ко играо или какав је ко био као тренер пре икс икс дана или месеци или година...сутра је нови дан, нова утакмица, дај да је видимо...

Да не пишемо ,,у празно,, него да имамо прво неки повод па да онда нешто напишемо...
Дакле прво: утакмица.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Ne valja niz pobeda... onda je bolje onako kad smo svaku drugu gubili bodove... vazno je nekome gurnuti loptu kroz noge, a to sto to nema nikakvu svrhu ako ne pobedis koga briga, mi navijamo za potez jbs pobede...
Naravno da valja niz pobeda.
Naravno da smo trebali tako i jesenas.
Naravno da mi je srce puno, kada vidim da pobeđujemo.
Stanoje je ekspert za našu ligu i ja nemam ništa lično protiv čoveka.
Samo mu zameram na očajnom prelaznnom roku.

Medjutim, u situaciji gde i sa takvim nizom znaš da ne možeš biti prvi, nekako bude bolje da im se malo posereš tim jednim driblingom i dokažeš im da su nule.
Kako drugačije?
Jesmo li se približili osetno sa ovim nizom?

Imamo derbi sada i ako pobedimo to bi trebalo da nam bude dovoljno u ovakvim uslovima.

:napred-partizan:
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Naravno da valja niz pobeda.
Naravno da smo trebali tako i jesenas.
Naravno da mi je srce puno, kada vidim da pobeđujemo.
Stanoje je ekspert za našu ligu i ja nemam ništa lično protiv čoveka.
Samo mu zameram na očajnom prelaznnom roku.

Medjutim, u situaciji gde i sa takvim nizom znaš da ne možeš biti prvi, nekako bude bolje da im se malo posereš tim jednim driblingom i dokažeš im da su nule.
Kako drugačije?
Jesmo li se približili osetno sa ovim nizom?

Imamo derbi sada i ako pobedimo to bi trebalo da nam bude dovoljno u ovakvim uslovima.

:napred-partizan:
Ja se ne secam prelaznog roka da je bilo koji trener mogao da ga realizuje po svojim zeljama, uvek je bilo krpljenje rupa koje uprava napravi odlascima, ako je i toliko bilo...
Stanojevic ume da zakrpi rupe sa prosecnim (pa i sa ispodprosecnim igracima), vecina drugih trenera (svi sem Nikolica) to nije umela, nazalost
Sa Stanojevicem vidim sta zelimo u igri, sa Savom (koga postujem) je bilo polovicno (nekad smo delovali super, nekad skroz bez ideje), sa drugima (Djukic npr.) skoro uvek bespomocno...
Sa Stanojevicem i Nikolicem mozemo da se borimo sa ciganima, ma koliko da kradu (mislim na titulu) sa svima ostalima nismo imali nikakve sanse.
I ne treba mi derbi da vidim kuda idemo, da to jeste najbitnija utakmica posle koje cu biti miran pola godine ili cu tugovati danima i ujedati sve oko sebe, ali nece mi promeniti ubedjenje da idemo u dobrom smeru.
Verujem da naredne godine, ako nastavimo ovako, osvajamo evropski trofej i uzimamo titulu...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.907
Reaction score
25.613
Локација
ante portas
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Suma opet van protokola, konacno je shvatio poruku koju mu je trener uputio jos na promociju, da ga ne zeli u timu, i sada zeli da po svaku cenu ode, sasvim razumljivo.

Mrtav ladan je oterao dva najbolja igraca, a, sa druge strane napunio tim sa potrosenim i ispodprosecnim igracima.

Iskreno se nadam da ce stanojevic dobiti neku ponudu koja se ne odbija, recimo, od nekog kineskog treceligasa, dok nam igracki kadar u potpunosti ne zalici na Javor.

Neko je rekao da smo vratili klub deset godina unazad sa smenom Milosevica, i dolaskom stanojevica, plasim se da nije to preoptimisticni pogled na stvari.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
I ja sam jedan od navijača koji gotive Sumu. Takođe smatram da nam je potreban i Natho, Zdjelar... Upravu su oni koji kažu da Suma se ne vidi u malim utakmicama, da je igrač poteza i tome slično. Ima on svojih mana a tako ima i svojih dobrih strana koji su potrebi našem Partizanu. Niko ne traži da Suma bude zacemengiran u startnu postavu, nego da njegovim odlaskom više ćemo izgubiti nego dobiti. Potreban je timu, potreban je za rotaciju. Razumeo bih ponudu od 5+ miliona i sam bih rekao da ide a za neku "siću" u odnosu na njegov kvalitet i što nemamo kvalitetnu zamenu sam protiv njegovog odlaska.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Šćekić, Natko i Jojić u manevru, nemoguće da bar Zdjelar ne počinje iako je van forme, šta reći onda za Jojića?
Šta se dešava sa Sumom, još li čeka transfer ili je bar na klupi?
Veoma spor vezni red, Partizan ne bi trebalo da igra sa tako sporim igračima u manevru.
Očekujem pobedu al mi sastav uopšte ne uliva nadu za neku brzu i lepršavu igru.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Suma opet van protokola, konacno je shvatio poruku koju mu je trener uputio jos na promociju, da ga ne zeli u timu, i sada zeli da po svaku cenu ode, sasvim razumljivo.

Mrtav ladan je oterao dva najbolja igraca, a, sa druge strane napunio tim sa potrosenim i ispodprosecnim igracima.

Iskreno se nadam da ce stanojevic dobiti neku ponudu koja se ne odbija, recimo, od nekog kineskog treceligasa, dok nam igracki kadar u potpunosti ne zalici na Javor.

Neko je rekao da smo vratili klub deset godina unazad sa smenom Milosevica, i dolaskom stanojevica, plasim se da nije to preoptimisticni pogled na stvari.

:pop

Cak mi nije ni smijesno ovo sto si pisao. Tuzno je
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Što se tiče derbija.
Sa Sumom i bez Sume su dve dimenzije.

To znaju i smradovi, pa su izvukli X nakon što su ga onesposobili.
Da je ostao u igri, bila bi rutina.
Velika greška bi bila prodati ga sad kad zamena nije dovedena, ako već mora da ide nek ide posle sezone. Zbog derbija nam je bitan.

Jedino čega se pribojavam posle ove sezone je prelazni rok. Odbrana nam je cirkus Kolorado. Nemamo ni štopere ni desnog beka, plus napadač. Ako ne dovedemo to, piši propalo i sledeću sezonu.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Zaista puno stranaca je prodefilovalo kroz Partizan. Neki su ostavili dublji trag, neki bili prosek.. A bilo je i žešćih promašaja.
Lični doživljaj. Ukoliko se ispostavi da je ovo za Sumu tačno.
Smatram da mi ni za jednog stranca neće biti žalije što nas napusta, kao što je slučaj sa Sumom.
Pronaći igrača sličnih karakteristika. To i jeste ono najgore. Ubedjen sam da mi igrača kao što je Suma, teško da ćemo u skorije vreme ponovo da imamo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top