Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Na stranu sto mu se sve ekipe sklanjaju kako bi sto duze ostao ovde i rusio Partizan iznutra.
'Nate.

Na stranu sto nam odbranu nose Miljko i Kiflica, a mi golove ne primamo.
Na stranu sto nema spica razbijaca bunkera, svaku dajemo 3+ golova.
Na stranu sto opet pobedjujemo u nizu, gazimo, rutiniramo.

Sve to na stranu, Stanoje, veliki si!
Samo nastavi tako, nek kurva i njeni sateliti bar malo strepe. A mi cemo tu jednu titulu kad je bude, proslaviti u litrima vinjaka!
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Bravo momci, Jovkela je haubica, deluje da ima mnogo bolji fudbalski IQ od Stevanovica, iako je talentom Stevanovic bolji. Mnogo se lepo otvara, a to je ono sto se tesko uci. Svaku kontru zna gde treba da povuce i otvori, a i + koristi obe noge i ima zavidnu tehniku, mozda mu malo fali brzine, ali svakako ozbiljan igrac u nastajanju.

Bravo Stanoje, sledeca je mezimicina filijala, bilo bi lepo da ih ispratimo sa 4+ komada u mrezi
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
"Jos jedna namjestena utakmice, Stanoje radi punom parom na unistenju Partizana. Kad ste vidjeli da je Savo Milosevic dobio penal na pocetku utakmice. Evo pogledajte sta radi ovaj golman, svjesno gresi pri cistoj proceni. Neverovatno" Zex Pantic malo kasnije veceras.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
811
Reaction score
2.673
Локација
.
Melji gazi budi Sampion!

Konacno da vise ne strepimo za rezultat u ovakvim utakmicama, nego je ponovo pitanje koliko golova cemo dati.

Bravo Stanojevicu, kao sto sam govorio u oktobru, treba mu dati vremena.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.747
Локација
Beograd
Асано свеприсутан
Јовић ће бити озбиљан играч

Da, dok smo za Asana svesni kakva je zverina, ovaj mali je takav radnik da je to fenomenalno. Moj miljenik Vujačić sve bolji pozadi a polako i napred.
Sledi osveta protiv cigana2.

Za kraj, pečatira Stanoje svako kolo. Reč disciplina je lako izgovorena, ali se teško uspostavlja u 21vom veku, bez obzira dal se radi o deci, poslu, sportu. Stanojević je oličenje taktičke discipline u ovoj ligi. Samo tako nastavi i da nam budeš dugo tu.

Parni Valjak ozbiljno melje!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Bravo momci, Jovkela je haubica, deluje da ima mnogo bolji fudbalski IQ od Stevanovica, iako je talentom Stevanovic bolji. Mnogo se lepo otvara, a to je ono sto se tesko uci. Svaku kontru zna gde treba da povuce i otvori, a i + koristi obe noge i ima zavidnu tehniku, mozda mu malo fali brzine, ali svakako ozbiljan igrac u nastajanju.

Bravo Stanoje, sledeca je mezimicina filijala, bilo bi lepo da ih ispratimo sa 4+ komada u mrezi

Изненадило ме је пријатно да овако брзо улети неки млађи играч након што смо продали једног великог талента на истој позицији. Не бих да испадне да потцењујем Стевановића али мислим да су он и Јовић ту негде и да је велика штета што никад неће имати прилику да постану тандем у Партизану јер ће бити озбиљни крилни играчи у будућности. Оно што је проблем у вези Јовића је то што наша омладинска школа не може толико талената да пружи првом тиму колико управа може да их распрода.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Bravo za disciplinu, bravo za pobjedu! Ovaj mali Jović, jeste da je rano, ali jako mi se sviđa! Ima tijelo, ima glavu, jako dobra anticipacija, dobar sa loptom, ne boji se duela, dajem mu još godinu dana u našem dresu dok ga gmaz ne proda.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Gledao sam prvo poluvreme do Markecovog gola i više nisam mogao, seo u auto i vozio zbog nekih obaveza. Malo pre stajem, izlazim iz auta, ulazim na instagram, kad ono 6:0 'leb te jebo. :D

Stanoje, šta ti čoveče radiš... :clap

Sledeći je Lalat!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.507

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
O, najzad neka utakmica Partizana, da ne moram na drugim temama da pišem o filmovima i istoriji...
I najzad jedan moderni Partizan čija igra podseća na onaj nekadašnji,,retro-istorijski,, Partizan - prva, druga, prva, druga - gol, trčanje, trčanje, juriš - gol, prva - gol, druga - gol, i tako 6 puta...bravo momci, bravo Stanoje! :clap

Dakako, nije Inđija neki superozbiljan protivnik, ali konačno smo ušli u ,,mod,, da se više uopšte ne pitamo da li ćemo takve Linglongaše da pobedimo, nego se pitamo, kako već neko napisa, koliko ćemo im golova dati...
Konačno da se setimo da su nam fudbaleri profesionalci i da oni znaju i umeju da igraju na prvu, ili prvu-drugu, da odigravaju dupli pas, ubrzavaju, napadaju, centriraju, asistiraju, pogađaju...konačno da ne kružimo one ,,pasivno-rukometaške,, akcije oko protivničkih 16m, ,,kao kiša oko Kragujevca,, nego da budemo konkretni i brzi!

1.Stojković komanduje i ne spava na golu nego brani čak i ono što ide u sam ćošak...
2.Miljković...k'o Miljković...uvek nezamenjljiv... :D
3.Obradović, igra mu se, podigao formu, zna fudbala, iznudio penal...
4.Šćekić, onaj ,,lepak,, koji drži linije tima zajedno, ona spona između igre u vazduhu i igre po zemlji...
5.Sveta siguran.
6.Vujke siguran i golgeterski aktivan.
7.Asa sve i svja po terenu. Amin.
8.Jojić...vidi se da nema onu brzinu, ali snaga mu ne manjka, zatvara, otvara, centrira, dao gol...mora još bolje...
9.Štula jak i voljan, zasad zelen da onu šansu pretvori u gol, ali napadač koji samo na gol misli!
10.Natho igra ovu ligu kao igricu čiji je nivo odavno prevazišao...
11.Markec onakav kakvog smo tražili u one dane kada se vratio u Partizan - izašao iz one ,,penzionerske,, forme, čekamo da njegov nivo dosegnu Obradović i Jojić (koju su mu na tragu), i Bebek koji je još uvek iza njih...

Rezervisti...malo ,,spustili,, ritam, ali...

,,Mali,, Jović zajeban k'o kratko ćebe, on nema Štulinu snagu, ali je daleko jači na lopti, može da promaši, ali prosto očekuješ da će da pogodi kad god igra. Ubica.
,,Laki,, izdanak naše ,,škole,, kome znanje nije probem (majstorskim dubinskim pasom ,sastavio,, Jovića sa golom) - kao uostalom i većini naše ,,dece,, - samo ćemo morati preko Asana da tražimo neku ,,vezu,, da nam omogući da u tu našu ,,decu,, ne ugrađujemo više ove domaće ,,Zastavine,, motore, nego neke japanske!
Pa kad naša ,,deca,, sa ovim znanjem i osećajem za fudbal koji imaju (a imaju!) budu protrčala onol'ko kol'ko to može Asa...bićemo čudo neviđeno!
Umetnik Suma hteo da napravi par poteza, ali...ne ide njemu baš sve kako treba u Inđiji - on čeka onu galaktičku zvezdu pa da mu u potpunosti ,,proradi,, njegov ,,umjetnički dojam,,... :D
Bebek opet nije dao gol, ali je opet pokazao da uvek može da pobegne čuvaru i šutne na gol! Hraniti ga živim i krvavim mesom i pustiti ga na zvezdu jedno 15-20 minuta i daće ga. Mora nekad da ga da.

I tako dalje, lepo je bilo...a sad naši igrači da sve ovo zaborave, jer su sledeći protivnici bolji i jači od Inđije...pa da i mi njima pokažemo za koliko možemo da budemo bolji, jači, precizniji i brži nego u Inđiji!

Diži formu, igraj brže, napadaj, rutiniraj, pobeđuj! Napred Partizan!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.008
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Bravo crno beli!
Sad da oderemo ciganina na klupi novosadske zvezde, sa par laganih komada u sklopu pripreme za derbi.
Eto toliko.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Da se pogleda naknadno da li je korner za šesti gol izveden nakon isteka devedesetog minuta.
Opet penal. Opet greška protivnika. Opet se sklanjaju Stanoju.
Ako se skloni i Lalat, sve je jasno, i mi smo postali državni projekat i možemo da očekujemo da počnemo da pobeđujemo u Evropi sa 2:2.

Rekao kum nedavno, i napisao na ovoj stranici - kad bude ta titula, a biće, slaviće se kao nijedna. A kada se desi ta jedna, prilično sam siguran da ćemo vezati i pet. Jer to znači da je zlo gotovo, a možda čak i bude taj "pomoćni stadion i parking Partizana".

Dule Vujošević je rekao: "Kada vidite da sam ponovo trener Partizana, znajte da je ovoj državi krenulo na bolje".
A krenuće.
Ogrejaće, obasjaće.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
sjajna igra i jedan detalj koji mi se svidja a vidim ga u zadnjih par utakmica...tako nesto nismo igrali zadnjih par godina
na sredini umesto sirimo kao i do sada pa igraci budu izolovani mi smo poceli da skuplja ,igraci blizu jedan drugog i brza razmena pazova koja ide precizno i atraktivno...samo ovako da nastavimo
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
669
Reaction score
4.436
Локација
Kosovska Mitrovica
Koliko mi je drago, zbog Stanojevica. Posle svih onih prozivanja. Evo, dokazao je da je tu, da unisiti Partizan. Zaista kvalitetno igramo. Lopta ide brzo, nema zadrzavanja i komolikovanja. Ono sto mi se najvise svidja, pritisak odma na protivnicku zadnju liniju. Tacno se vidi, da igracu znaju tu sta rade, i kako vrse pritisak. Koliko smo samo golova, zbog toga postigli.

Sto se tice titule, od toga nema nista.. Znamo i zasto. Ali, neka Stanojevic dobije derbi, i Vojvodinu. I sto se mene tice, polozio je prijemni. :)

Jbt, posle ko zna koliko vremena.. Jedva cekam sledecu utakmicu Partizana. U utorak, da se popisamo po Lalatovicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top