Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

7DAYS EuroCup 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.066
Reaction score
36.036
@serAlex

Ja sam VEROVATNO lud ali ja VERUJEM u to!

Znaš kako, sve ja to kapiram, ja sam verovao u prolaz protiv Bajerna posle 0:3 u Beogradu. :D

Iskreno danas ne očekujem mnogo, e sad ako me momci "razočaraju" pa naprave nešto, svaka čast. Iskreno nisam siguran da ću imati živaca da odgledam celu, čak je verovatnije da ću da se iznerviram već na podbacivanju. :D

Ali jbg, ne možeš sa njim, a nikako ne možeš bez njega. To je naš život i to je Partizan.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ubedjen sam da gubimo ubedljivo a opet potajno se nadam u sebi.

Bolest.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
Ne verujem da smo prokockali 65:56.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Što se utakmice tiče, uništili su nas sledeći faktori:

- slobodna bacanja
- očajne rotacije u odbrani
- veće prisustvo na terenu Perkinsa nego Jaramaza u momentima kada se lomi
- nemogućnost da prokljuvimo da i oni imaju jednog krštenog centra Chikokoa i da ga izbaciš iz igre

Što se opštih stvari tiče, Ostoji Mijailoviću, Nikoli Lončaru, Mlađanu Šilobadu, Draganu Todoriću - rak vas sve pojeo!!! Govna!!! Ostavke svi odmah sutra!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top